Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 87/100
(mesazhet 196 - 210 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] (87) [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/04/2007 16:35:49
Miredita te gjitheve
si mujd ta kuptosh kulturen familjare te nje [erson ishte pyetja

Per mendimin tim cdo njeri eshte unik nuk eshte vetem mendimi po keshtu eshte e shkruar ne cdo liber dhe ehte e vertet .Kulturen familjare tek nje person mund at shikosh ne plot ane nje person qe ka nje familje te njohur te cultural dhe femija patjeter do jete I tille mund te kete dhe raste qe femija dry-shod sepse varet shume nga kush rrethohet par shoqeria si te kete nje shoqeri te papershtastshme nje shoqeri te keqe patjeter sado qe te mundohet do marre ate kulture si te jete me nje person qe pi duhan patjeter nje dite do kete deshire te provoje dhe ai jaop nje shembull po prappeseprape ajo kultura familjare ruhet .Se ku dallohet kultura te sjelljet e njeriut te kumunikimi .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ana
canada

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 05/04/2007 15:12:39
Nje fjale e urte thote
Burri eshte zjarri,
gruaja eshte kashta.
U bashkuan
pelcet flaka...
Keshtu te dy gjinite njelloj jane
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/04/2007 14:05:18
mjerdita te gjithve mire jeni .teuta ke gabim te madh me ate ide ce flet ne te vertet jeta eshte nje mashtrim por duhet ta prenojme ashtu sic vjen dhe jo si deshirojme ne .ne kete bot ska jet pos cen te dy gjinit site mashkullit ashtu dhe e femeres pavarsisht se per femren eshte me e veshtire nga opinjoni ce ka jeta .dhe ne duhet ti rrespektojme ate si nga njera ane ashtu edhe tjetren se nu ka jet pa njeri tjetren
te lezoj shum me zemer te thyer por njeriu duhet ti kaloje te gjitha se ashtu eshte jeta dhe nuk duhet te fusim tete gjith ne nje thes por cdo njerit ti japim meriten ce i takon me nderim dhe resapekt skenderi athin /'==--===?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Mik i vjeter
Space

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 05/04/2007 13:58:38
Mirdita te gjitheve dja te pershendes te gjithe miqt e vjeter qe kan qen ne kete faqe dhe nuk para duken me ne kete faqe megjitheate dhe une nuk kam shkruar .
Pershendestje per

Biondien
insekroria
Majlinda
Femer shqiptare
qunat nga shijaku
ivo shijaksi
sir land durrsaku
elton shijaksi
papirus
rose
eda london
mira
dhe shume e shume te tjere qe nuk me kujtohen per momentin ju pershendes te gjitheve .

Doja te shkruaj diqka per ju Teuta po nuk ja vlen me bere fjal keshtu qe si femra dhe mashkulli jan te njet nuk ka krahasim te ndryshem pervec se ????.nuk dua te ofendoj per asgje prandaj nuk dua te flas .

Ju pershendes dhe ju uroj te gjitheve fat dhe lumturi .ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi pellazgu
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0) Dėrgo Email
 05/04/2007 13:56:48
Referuar Colin Refrew si dhe Bullgarit Dhjakonov argumentohet ne menyre shkenccore autoktonia. Per me shume lexoni Revisten ILIRIANA qe del ne Athine
Fillimi i faqes 
Dėrguesi teuta
lumkuq

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 05/04/2007 12:11:15
krejt mashkujt i kisha zhduk tung o rebelase nuk vyni kurgjo mos mendoni se pa juve ska gje pa femra ska se jan gjinija me e bukur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lidije pasoma kengetare
tung

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 05/04/2007 11:58:23
jeni fantastike ju adhuroj shum per vendin ton ne vushtrri jeni namber 1. kendoni bukur jeni sharmante dhe shum elegante.tung.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 04/04/2007 23:09:10
he bashkatdhetare tema e dites eshte kjo.NE NJE Njeri ku mund tja kuptojme kulturen familjare ==/pergjigje me shpirte te paster naten ciaoo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 04/04/2007 22:49:52
mirmbrema per te gjithmire jeni ju uroj te gjitha te mirat . E rsa mirembrema une mire jam dhe ja kaloj shum mire nga ti ckemi mire je si ja kalon nga familja mire .ngjo ske nevoje te kerkojsh falje fare se mua nuk me vjen veri fare se ne kete bot cdo njeri ka mendimin e vet .dhe une bej sikur flas me ty kure te kthej pergjigje per ta kuptu te tjeret se ne kto tema vec meje dhe teje spo merr pjese njeri tjeter dhe kto tema jane shum te rendesishme per jeten e cdo njeriu me llogjik se jane gjera ce kan te bejne me jeten .te them te drejten ske pse te kerkojsh djes dhe percdo gje ce skupton shkruaj dhe ti scaroj une pa merak fare te flas me shpirt te paster. te uroj nga zemra te jesh mire familjarish fat lumturi dhe begati ne jete .menderim dhe respekt skenderi.nate te bukur dhe te kendshme -=-===-ciaooo.ciaoo==-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 04/04/2007 21:39:11
Miredita te gjitheve

Pershendetje BEN DURAKU ku je ti njeri ka kohe qe nuk ke shkruar ketu ckemi nga ti cfare na thu dicka na trego dicka cfare ke beregjithe keto kohe qe ke harruar faqen tone
e ne plus nuk eshte vetem ti ka plot ketu qe nuk po shkruajne me
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ben-duraku
belgjik

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 04/04/2007 18:17:00
mir mbrema te gjithve me gjithate kam ko te gjat qe nuk kam shkrujt ne ket faqe
pershendetje
roze
mira
lona
inspektorja
eda
durresshinavlash
festim
bionden
zografi
elton-shijaksi
ilda-usa

veqanarisht pershendetje elda-canada
ja kalofshi mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; lac06)
 04/04/2007 17:57:23
Pershendetje te gjitheve
ne vecanti TY SKENDERI ckemi si ke kaluar
shpresoj te mos me mbash meri per ato qe kam shkruar me poshte po verete kur lexova fjalet e tua mbreme nuk kuptoja cfare ishe e shkruar tani qe po e rilexoj besoj qe arrita te kuptoj cfare ke dashur te shkruash
te kerkoj faljeeeeeeeeee

Kalofsh sa me bukur
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/04/2007 23:56:45
mirembrema te gjitheve
mirembrema Skenderi te them te drejten nuk kam kuptuar pothuajse fare nga ato qe ke shkruar
dhe nuk e kisha mendimin per veten time mendoja te tjeret qe shkruajne ne kete faqe cafre jane ne gjendje te bejne per nje njeri qe duan
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/04/2007 23:00:48
MIREMBREMA ERSA TE FALENDEROJ PER TEMAT SHUM TE BUKURA CE HAEN PER GJEJA ME E BUKUR PER NJE PERSON ESHTE TA KSHILIJSHE NE TE MIREN DHE TE KECEN NE MOMENTIN E DUHUR DHE I ILET PER TE MIREN DHE TE KECEN .KURSE CMUND TE BESH JANE SHUM GJERA POR CE THOT NJE LAF SHPIRTIN TA JAP POR JEN JO .DHE NE COF SE AI TE DO SIC E MENDO DHE TI SDO PRENOJ CE TI TE VIHESH NE RREZIK KURSE ATA CE THON BEJ BEJ NE FUND TE FUNDIT SBEJNE AS GJE DHE NE MOMENTIN E DUHUR IKE AC LARG SA STE BESOHET NE VETVETE .ERSA NE CEFTE SE EDON ME ZEMER TE PASTER DO JA THUASH GJERAT PASTER NE MOMENT DHE AJO ESHTE GJEJA ME MIRE CE MUND TI BEJSH NE JETE NJE PERSONI .FALEMINDERIT PER TEMEN NATEN FAT LUMTURI NE JET .CIAOOO-=./=-/
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 03/04/2007 22:39:42
mirmbrema mec dhe mikesha kudo ce ndodhi ne ke te bote ckemi mire jeni .ju uroj tja kaloni sa me mire .mirmbrema K LODIANA CKEMI MIRE ME SHENDE FAMILJE PUN MIRE TE UROJ NGA ZEMRA TE JESHE MIRE DHE TJA KALOJSH MIRE FAMILJARISHT FAT DHE LUMTURI NE JET ME KE DESHIRON TI .ME NDERIM DHE RESPEKT NGA MIKU JUAJ SKENDERI ./NJE NATE TE MIRE PER TE GJITH URIME DHE DASHURI PER NJERI TJETIN NATEN .CIAOO-===--==-=/=-/
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] (87) [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003