Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 88/100
(mesazhet 181 - 195 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] (88) [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi ??????

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 03/04/2007 19:11:04
Pershendetje miqte e vjter te keti siti ,, na shkruani dicka mo ylla se keni humbur fare ,, kjo faqe nuk ka lez pa ju ju jeni ata qe e lezetoni me shkrimet tuaj ,, kiss per te gjith miqte e vjter te keti siti

Biondia
Bruni
Ivo shijaksi
Durresshinavlash
Mira
Papirusi
Majlinda
Cunat nga Shijaku
Ilda
Shtiza
Tani Londer
Azemi
Inspektorja
Sallaku

Etj etj qe nuk me kujtohe per momentin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/04/2007 18:36:24
Ne radhe te pare persh te gjitheve

TEME E RE:Cfare jeni ne gjendje te beni per nje njeri qe e doni?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 03/04/2007 18:27:57
pershendetje te gjithve ju uroj te jeni mir dhe tja kaloni mir
kalofshi caste same te kenshme
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/04/2007 14:07:56
Miredita te gjitheve :E shikuat mbreme TONY DOVOLANI te Dancing with stars e shikuat apo jo ishte yll fare vertet eshte si shpirt dhe cfare me pelqen me shume te ai ehste se ndjehet gjithnje shqiptare mund te them nuk ka si ai eshte i vetmi per mendimin tim qe prezanton gjithnje vendin e vet dhe mbreme kishte veshur nje bluze te zene me shqiponjen e flamurit vert verte eshte fantastike tek e shikoja mbreme kisha deshire ta perqafoja dhe ne dans ishte fantastik dhe u priten mire nga juria TE VOTOJME PER TONYn kush ka mundesi i meriton votat tona deh me shume me ate buzeqeshjen e tij te ben per vete njerez PER TONYN

Persh per ty Naimi sa direct jeni o njerez pa gje tekeqe te pyesni per moshen hahah une duhet te kem vertet shume shoqeri me nje person ta pyes ju ashtu nje te hyre ne sit dhe sa vjec je hahah
ok kaloni mire njerez nje puthje nga une per te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Naim
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/04/2007 11:37:37
tung erisa edhe te urojm nje dite te mbar e shum te mira .ky program esht shum i qelluar ka shum ide te mira vetem sukses
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Naim
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/04/2007 01:23:54
tung e pershendes erisen nga athina ,nese ka mundesi mem tregu sa vjeq esht
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 03/04/2007 01:06:58
Skenderi me pelqen shume tema jote po besoj qe te gjithe do zgjighnin te 2 me respect dhe mirekuptim ndaj njeri tjetrit do ishte gjeja me e bukur po sa mund te ndolle kjo
mund te them dicka qe ne shumicen e rasteve ndolle dhe e para qe ke shkruar njerezit bejne shume gjera sepse e ndjejne te detyrueshme dhe jo nga ndergjegja apo respecti
nje mendim i imi ndoshta gabohem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilir
germani

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; AOL 9.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/04/2007 22:45:33
Pershendetj : kerkoj emra te buku shqipetar mashkullor
faleminderit per ndihmen e juaj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/04/2007 22:43:07
mirebrema te gjithve. tema e dites eshte si munde te ishte jeta me ebukur
1 ne menyre te deturushme ndaj jetes
2me mirekupyim dhe respekt ndaj njeri tjetrit
3

apo me mashtrime dhe genjeshtrime .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
ATHINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/04/2007 20:25:50
Mirmbrema B lerina per informacine dhe te rea mbe shqiperine mund te gjejsh te faqja shqipera.com por keshtu si e shkruaj une te falenderoj per viziten ce ke bere ne kete faqe . per cdo te duash te mesosh per shqiperin dhe nuk di shkruaj ne kete face dhe dote shpjegojme se ku do i gjejsh .te uroj nje nate te bukur dhe jave te mbare dhe ghithashtu fat lumturi ne jete .me respekt bashkatdhetari i juaj ..s ..athin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SKENDERI
ATHINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/04/2007 20:13:14
M irmbrema per te gjith mire jeni ..MIrmbrema ersa mire ja kalon faleminderit per pergjigjen je e sak kurese per temen ere qe ke hapur une mund te them se njerzit jane bere kafsh nga mnyra se jane bere interesegjijn por ne jet nuk eshte interesi por sinqeriteti se interesi nje dite te le. kurse sinqeriteti njeriun se le kurre dhe duhet ta dine njerzit .se shoqeria me interes je i humbur kurte duash te falenderoj per temat Ersa
Fillimi i faqes 
Dėrguesi blerina
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
 02/04/2007 19:28:43
mirmbrema.jam ne mesim dhe mendova te dergoj pershendetjet.jetoj ne athine dhe futem shpesh ne kete faqe.do doja te ishte me e informuar me te reja dhe me fotografi nga gjith shqiperia.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 02/04/2007 19:20:50
Mirembrema perte gjith mire jeni ja kaloni mire ju uroj nje fillim jave te mbare dhe te kendshme ..Mirembrema kLODIANA Gezohem se je mire adresa ime eshte ne msn .skender1979@hotmail.com ose ne telefon .0030.699.226.5257 te uroj te jesh mire dhe nje jave te mbare me plot fat dhe lumturi .pershendetje te perzemertqa nga miku juaj skenderi .ju mirepres .ME RESPEKT DHE NDERIM TE MADH MIKU JUAJ SKENDERI ATHIN
.. PERSHENDETJE PER TE GJITH PA PERJASHTIM JAVE TE MBARE PLOT FAT DHE LUMTURI
CIAOOO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi merita
GJAKOVƋ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1) Dėrgo Email
 02/04/2007 12:59:25
shume ide e qelluar pewr ta formu kete faqe.me ndihmon shume me letersine e klases senente
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
...................

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 02/04/2007 09:42:25
mirmengjesi per te gjith...:::pershendetje SKENDERI..................ciao ciao
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] (88) [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003