Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 89/100
(mesazhet 166 - 180 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] (89) [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi london chick
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
 02/04/2007 01:21:57
hello pipell

si jeni,,,,,,,, ju pershendes te gjitheve.

dhe gezuar 1 prillin............ shpresoj qe keni genjyer sa do pak. :D
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
................

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 01/04/2007 23:44:04
mirmbrema te gjithve mire jeni...mirmbrema SKENDRI gezohem ce je mir..degjo miku im me sa i perket kontaktit ne msn.ti mund te me lesh nje adres ose nje nr tel.ate e din ti si te jet ma mire per ty.ce te kontaktj une ty..ok..kac e bejm per mict e mir sic je ti pershembull..mire pra miku im
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/04/2007 23:25:26
Teme e re :
Pse njerezit jane bere si kafshet dhe duan te shqyejne njeri tjetrin ?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/04/2007 22:25:44
kjo e treta ishte vertet e plote
do zgjidhja ate me deshiren me te madhe
ato tjerat te lene ne rruge harroji
PERSHendetje skenderi

persh te gjitheve nje nate sa me te bukur per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 01/04/2007 22:23:14
te dashur miq tema e dites eshte sido deshironit ce te jet nnjeriu i zemres
1.ipasur nga ekonomia dhe pa te tjerat
2.me nje bukuri te plote
3i sincerte dhe realist ne jete dhe me zemer te paster
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 01/04/2007 22:11:42
=mirembrema per te gjith ckemi si ja kaloni mire keni cene me vjen keq keni humbur fare cbehet keshtu .ju uroj te jeni sa me mire .mirmbrema klodiana gezohem ce je mire dhete uroj cdo dite e me e bukur te jene per ty dhe gjith ata ce i do dhe te don .une jam shum mire me pune po shkojme mire dhe mete gjitha ne pergjejsi .te falenderoi shume per pershendetjet .te uroj nje fillim muaji te mbare dhe te kendshem familiarisht fate lumturi .dhe ne qofte se ke deshire te flasim ne msn jam cdo dit ihapur deri ne oren 12 te nates nr internet ne shum raste paraditesh smund te hap se kam shum ngarkese pune por pas ores 2 dhe mbrapa e kam me leht .Me nderim e respekt te madh nga miku juaj skenderi me poliagapi skenderi -=-=ciaooo -===-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athna

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 01/04/2007 21:55:11
mirembrema per te gjith ckemi si ja kaloni mire keni cene me vjen keq keni humbur fare cbehet keshtu .ju uroj te jeni sa me mire .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ladi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 01/04/2007 16:07:08
persh miq ju uroj nje te djele sa me te bukur per ju ca behet ketu shume pak shkrime njeri nuk po u pergjigjet temave krejt jeni tranu po a behet mi kshu po pergjigjuni temave njerezit duan te dine bre krej vec hajgare po bani ne kete faqe po pershendeteni dhe kaq spo di bre cfare tu them po mixha nuk eshte mire kshu me ju
po mire vec kaloni ju mire se tjerat rregullohen
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 01/04/2007 09:46:44
Mirmegjesi te gjithve.. prshendetje per te gjith shqipetaret ku do ce jeni....MIRMENGJESI miku im SKENDERI pershendetje mire je..deshiroj te jesh mire...pac fat ne jeten tende.dhe tu plotosofshin gjitha deshirat e tua..ciao amico mio.....ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 31/03/2007 23:45:01
Mirembrema te gjitheve
Per temen si mund at uptime qe I dashuria apo e dashura na tradhton ?
Ka plot menyra per at kuptuar qe dicka nuk shkon
1.Gjithnje me genjeshtra sepse nuk gjen dot nje pergjigje .
2. Kalon shume pak kohe me ty sepse nuk I intereson me.
3.Cdo gje qe ti ben I duket e padrejte
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 31/03/2007 23:36:37
ciao mirmbrema te gjithve mire jeni si po ja kaloni..deshiroj ce ja keni kaluar mire.... CIAO miku im SKENDERI flm per pershendetjen une jam shum mire.po kam cen pak si e zen pranaj nuk kam shkruajt..gjithsesi flm dhe nje her ce e ndjen mungesen time..po nga ti ckemi aje mire..si po ja kalon..apo te ecen puna..skenderi te uroj dhe une gjith te mirat miku im..dhe tja kalofsh sa me mire..ciao atuttii..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
Athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 31/03/2007 15:56:53
mirdita bashkatdhetare ckemi mire jeni mire ja kaloni ju uroj te jeni sa me mire . ERSA te takojsh njerez eshte nje gje e bukur pa pas parasysh si je njohur me te dhe te bisedojsh te ndajsh mendimin me ta eshte nje gje njerzore dhe e vlefshme per njeriun dhe kulture .dhe per kte une e bej pa e mendu se te kumunikojsh me njerez eshte mesim dhe edukat dhe aty njeriu ka mundesi te mesoj shum nga jeta e komunikimit si qene mete larte se ne si qene me te ulte flase per nivelin e kultures qe do kete personi .dhe cdo njeriu i ka te beje shum kultura familjare dhe shum njerzve ju mungon ajo ce ndodh nga pakujdesia e prindit dhe etija personalish per jeten ne vaxhdim.>klodiana ckemi mire je na mungon shum kur sho ce nuk ke shkruajtur te uroj te jesh mire familiarish pershendetje pac fat lumturi dhe te bukurat e ksaj bute .me nderim dhe respekt nga miku yt skenderi athin > ju uroj te gjithve fat dhe lumturi ne jete tja kaloni sa me mire ..ciaoo miku juaj -=-=-=-=-=-=@
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 30/03/2007 19:16:21
Mirmbrema per te gjith shqiptaret kudo qe ndodhen i qkemi mire si ja kaloni mire ju uroj te gjithve fat lumturi dhe mbarsi ne jet /Mirmbrema Klodiana pershendetje ta perzemerta nga une flm per pershndetjen dhe gezohem ce je mire dhe ike mire ne zemer .une mire jam kaloj shum mire por pune shum nga familja ikam shum mire por larg .po andej nga gjermania cthuhet mire ja kaloni .klodiana te uroj te jesh mire dhe tja kalojsh se me mire dhe te gjitha te mirat e kesaj bote .me nderim dhe respekt te madh nga miku yt skenderi athin .TIrona.>/Ersa pershendetje n uk kam humbur ketu jam por dje ktej spunoj fare fleta e fajtorit si desh si sdesha 12 ore ne dite jam ne internet se kam punen time ne te sa shum here shkoj ne ate gjendje te me ikin truri por cte bejme puna do kishtim.kurse tema ere eshte .si mund ta kuptojme te dashurin apo te dashure se na tradhton .? me nderim e respekt te madh per te gjith Skenderi athin naten tja kaloni sa ma mire ciaoo -=-=-shkruani dhe mos humni flm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bledi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; lac06)
 30/03/2007 17:52:40
persh te gjitheve

ErISA sa per ate pyetjen tende e ke nga une qe vetem nje idjote mund ti shkoje mendja te takoje nje qe ka njohur ne forum
ME FAL PER shprehjen po une keshtu e mendoj
Ne nje sit ishte shkruar
dy gjermane kishin lillur miqesi nepermjet int dhe nje dite kane vendosur te takoheshin te takonin familjet e tyre
dhe e di si ka vepruar ku gjermani e ka vrare ate vajzen pseeeeeeeeee nuk e di po kjo ehste ndaj imagjino vete cfare te them une
Fillimi i faqes 
Dėrguesi greisi
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; snprtz|dialno)
 30/03/2007 12:53:52
pershendetje te gjithve....une nuk kam pasur frike kam takuar tre shoke qe i kam njohur nepermjet internetit (vetem shoke) asgje me shume dhe jane sjelle shume mire...mbajme kontakte edhe sot...madje veren qe shkoi isha tek fejesa e njerit prej tyre ne tirane...jane treguar me te vertete njerez me kulture dhe edukate...
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] (89) [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003