Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 90/100
(mesazhet 151 - 165 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] (90) [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi naki

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 30/03/2007 10:25:10
ku jeni o shqiptari prshendetje kudo qe jeni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi almir
tiran

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 29/03/2007 18:30:01
doni te njiheni me hijen ju erdhi nje mundesi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi genta

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 29/03/2007 17:43:35
kur isha e vogel jetonim ne nje appartament dhe kisha komshi nje nga kosova .Mire nje dite mamaja e ketij komshiut kishte ardhuar per pushime te djali i vet.e keni parasysh si jane appatamentet me plot hyrje ne hyrjen perballe app tim kisha nje shok dhe luanim gjithe diten bashke po ama shkonim shume mire dhe kjo me shikonte cdo dite me te e me thoshte \ Bre qiko ki kujdes mos u beso delmoshave ktu se krejt po te rrejn je e vogel bre qike gjithe diten tuj ba hajgare me djeme ti shiko qa po te thom krejt nanes kam je ja tregu \\ e plot e plot te tjera kush e di sa here me vine ne mendje fjalet e saj dhe qesh dhe ti ERISA ki kujdes se ta drellin djemte do besosh dhe nepermjet internetit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 29/03/2007 16:30:38
DO KISHIT FRIKE TE TAKONIT NJE NJERI QE KENI NJOHUR NE INTERNET?

shpresoj te jeni sa me te sinqerte
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 29/03/2007 14:27:31
Mirmengjesi te gjitheve si u zgjuat sot Nje dite speciale per ju


Skenderi ku je ti si kalove do na hapesh ndonje teme te re apo jo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi udhetari i rruges te pa fund
gerona

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 29/03/2007 10:47:34
mirmjesi te gjithve
si po ja kalon nje lutje te gjithve shqipetarve te nderuar shqipetar mos harroni nga kemi ardha mos harron shqiperin kosoven maqedonin malin e zi dhe qamerin feja e shqiptarit esht shqiptaria jemi nje ku do qe jemi .no urrejtje ndaj njeri tjetrit dashuri per shqipetaret dhe urrejtje ndaj armikut ju dua shum te gjithve por me shum ju dua ju goca shqiptare se jeni nje bukuri natyrore e pa pashme ne bot bukuria juaj goca shqiptare
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 29/03/2007 09:38:58
mirmengjesi per te gjith miqt e mi...si po ja kaloni..ciaooooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 29/03/2007 01:20:20
mirmbrema te gjithve mire jeni...PERSHENDETJE SKENDERI flm. une jam mire... dhe mire po ja kaloj. vecse pak tu merzit ketu ne gjermani.hajde ma keto i paska jete cte bejm..dhe nga familja shum mir i kam...po ti miku im mire je si po ja kalon.nga familja mire jan..po puna po te ecen..po naj gje te bukur andej nga athina.. mire pra miku im te uroj fat ne jet e lumturi..ciao gjith te mirat....ciaooooooooo atuttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 28/03/2007 21:43:00
skenderi ke te drejte ndoshta ka raste qe jam shume e goiste me meshkujt po jo gjithmone te betohem ka raste qe jam shume shume shume e respectshme ndaj tyre

dhe naten e mire te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 28/03/2007 21:20:51
mirmbrema per te gjith pershendetje si jeni mire keni cene ju uroj te jeni mire dhe fat ne jete../ K LODIANA CKemi mire je si ja kalon mire te shkojn punet shendeti familia te gjith mire une mire jam dhe kaloj mire .te uroj nga zemra te jesh mire dhe fat dhe mbarsi te kesh naten te pershendes shum Skenderi athin.//pershendetje per te gjith pa perjashtim dhe ju uroj tja kaloni sa me mire >ersa mos u ben kac egoiste me meshkujt te jesh me realitete ne jete urime te ja kalojsh mire skenderi .naten per te gjith .ciaoo-=-==
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 28/03/2007 19:35:04
mirmbrema ersa .per pytjen nga une ka kte pergjigje po ka mindesi dhe ekziston por varet te seriozitete dhe ndergjegjia e cdo mashkulli dhe kultura e cdo personi ./ ne cofte se nje mashkull ne moment ce mun ta mendoje te beje tradhti ndaj shoces ose te dashures sic mud te themi ne kto raste dhe e mendon dhe ate si do ishte ti ja bente ajo une besoj se do pendohej dhe do lente ne vend ate mendim./une ne kete moment munt te keshilloj cdo njeri se ne jet duhemi te jemi ne realitet dhe kurr ne nuk duhemi te mendojme per te tjeret nje gje qe nuk deshirojme qe te tjeret te na bejne ne dhe ne radhe te pera njeriu duhet te jene ipaster me veten etij ne zemren e vet ne shpirt dhe besoj se sdo kete probleme kurre me jeten /ne njerzit duhe ti mendojme si per vete dhe ne cofte se njeri do na thoje nje gje te kece ne radhte pare do mendojme ja vlen ti kthejme pergjigje po apo jo se sot per mua mbizotron mirkuptimi dhe jo frika dhe jeta don mirkuptim per mendimin tim kjo edhe munt te jegabim//
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; lac06)
 28/03/2007 18:05:33
mire skenderi do e leme si duash u kuptua kjo
e shikoj qeb nuk i shikojme gjerat ne te njejten menyre

nisim teme tjeter

SI MENDONI PO MASHKULLI QE KA NJE SHOQE ESHTE NE GJENDJE TE QENDROJE VETEM NE KETE SHOQERI APO KERKON ME TEPER?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Alexa Toolbar) Dėrgo Email
 28/03/2007 18:00:20
Pershendes te gjith Miqt e mi te keti forumi Brunin , bionden , ilden , durresshinavlash , sallakun , maintx .

Klodiana pershendetje .. te Shtunen nisem per ne Gjermani *te takoj dajen tim* me saktesisht ne Mainz afer Frankurtit ... me gjermanishten jam zero ishalla nuk humbem..... ciaoooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi udhetari i rruges te pa fund

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 28/03/2007 17:45:20
pe
rshendetje te gjithve ne vecanti kolecit
si po ja kalon o bashk atedhetar ca thon punet besoj se jeni pa brenga .hahahahahahahahahahahaha
zoti kleci ato fotot tua shum te bukurapor mos harro kur te shkosh ne shqiperite bash foto vendit ton te bukur hahahahahahahahahahahaha
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 28/03/2007 15:20:18
me vjen kec ersa shok mund ti thuajsh edhe njerit ce se nje por ne listen e shoqerise ndahen shoket se kolegu ipunes eshte shok pune ose komshiu eshte komshi dhe jo shuk dhe shum te tjera kurse per pytjen ce kam bere une te them se ne momentin e mendon nje gje te tille une sdo ta cuja me shoceri kurse ne pergjejsi ne shoceri kure te vagjdoje interesi ose nje bashkpunim per nje pune ose cdo gje per mua ne mendimin tim ecuaj bashkpuntore ose koleg =-==/?
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] (90) [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003