Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 91/100
(mesazhet 136 - 150 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] (91) [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 28/03/2007 14:13:40
Miremengjesi te gjitheve

Skenderi nuk e di per cfare shoku e ke flajen ti
mund te kem nje shok me te cilin kam thjesht muhabet nje coleg qe punon ps e quan shok apo jo per mua ehste nje shok
Mund te kemi shok nje njeri me te cilin mund te shprehemi ne menyre te hapur per cdo problem .Pra ndryshon shoku nga shoku dhe kur thua ti te kesh sex me nje shok per mua nuk eshte me i tille per mua eshte i dashur ne kete rast nuk mund ta quaj me shok .Po ne qofte se nje femer do vetem shoqeri nga nje shok nuk shikon per me teper mundet te jete vetem shoqeri
Se di sa me kupton po te them qe dhe une nuk kam kuptuar cfare ti ke dashur te shkruash
OK ju uroj nje dite sa me te kendeshme per te gjithe ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 28/03/2007 02:33:23
ersa neten t ja kalojsh nje nate te kendshme dh neser te uroj nje dit me fat ciaoo skenderi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 28/03/2007 02:21:51
ERSAta shkrojta edhe nje here kam pare shum .dhe te thash se eshte ne karakterin e njeriut .kurse per pytjen ce bera nuk eshte ashtu sic thua se njeriu nuk ka shum shoke .shok mundt te kesh nje ose dy por jo me shum kurse te tjeret mund ti cuajme te njohur .se nuk bej llaf per ti thene shok njerit por ta njejme tamam ne zemer se ti thuajsh shok njerit eshte e veshtire sot se kurr llafet ce bisedon me shokun ose me shocen nuk i flet kurre as me vllain dhe as me motren tende kete duhe ta dish /?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 28/03/2007 02:06:07
te them te drejten skenderi nuk jam fare dacort me ato cafre shkruan ti dhe nuk mendoj qe femrat tadhen me shume me ndjenjat se meshkujt
femrat mund ta bejne kete ne qofrese shofin qe mashkulli ka filluar kete rruge dhe per te mos qene e nenshtruar nga ai ajo mund te vazhdoje lojen
nje mendim


sa per pyetjen qe me ke bere mund te them qe exzistopn ka ekzistuar dhe do te exzistoje nje shoqeri ndermjet nje femre dhe nje mashkulli pa sex
se te kishim sex me gjithe mashkujt qe kemi shoqeri do ishte katastrofe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 28/03/2007 02:00:40
pershendetje ersa mire ke cene te uroj te jesh mire si nga ana e shendetit familjes dhe punes.persa i perket pytjes ce ke bere une mund te kthej nje pergjigje ajo ska te beje ne pergjejsi me gjith mashkej por me karakterin e cilido personi si nga ne mashkujt ashtu edhe ju femrat nuk bej fjale per ty se ste njof por me ka pa syri shum gjera dhe di te them nje gje ne cofte se mashkujt jane 30/percin femrat jane ne dy fish ce tallen me mashkujt per shum arsye nder me te ndryshmet .ne cofte si nje masshkull ose femer shikon te shikoje interesin aty do thot ce ka tallje dhe mashtrim se respekti dhe dashuria nuk lindin ne minut as ne sekond por duhet te kaloje kohe per tu krijuar ajo dhe me nje bisede ose me nje kafe dhe pastaj te flasim njeri tjrtrit zemra shpirti dhe tjera te tjera ose as vdes per ty se kush i perdore ato loz me ndjenja e tjetrit dhe fundi eshte tallje dhe zhgenjim por mecense hyre ne kete teme dua te beje kete pytje ekziston shoceria mes m dhe f pa lidhje seksuale
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 27/03/2007 20:46:26
Mbetem ne kete faqe vetem duke u pershdetur me njeri tjetrin sikur te fillonim nje teme ketu ndoshta do na jepte deshiren te shkruanim me shume
Nuk jam une e para qe jam kete propozim ishte bere dhe me perpara


Tema :Pse meshkujt pelqejne gjithmone te luajne me ndjenjat e nje femre ?
Cilat jane arsyet cfare mendoni?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 27/03/2007 18:06:07
mirmbrema vlezer e motra kudo ce jeni ne kete bot si jeni mire keni cene mire ja kaloni gzohem te jeni mire dhe ju uroj tja kaloni se me mire .klodiana mirmbrema flm per pershendetjet une mire jam dhe ja kalojme shum mire por shum pune .ti mire ke cene nga familja mire i ke gezohem te jesh mire ti dhe ke te deshiroje zemra jote ==nga une shum shum pershendetje .=/pershendetje per te gjith e pa perjashtim ju uroj te jeni mire dhe plotsim te te gjitha drshirave dhe endrrave tuja .==-Me nderim dhe respekt te madh nga miku juaj i ngusht dhe i dashur SKEnderi Athin =-Grece ciao NATEN E MIRE PER TE GJITHE -==//
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 27/03/2007 17:15:16
pershendetje te gjithve...si jeni ajeni mire...pershendes ne vecanti paulon usa si po ja kalon paulo mire.....skenderin athin mire je .......dhe papirus milano ckemi mire je..pershendetje nga ana ime....ciao pershendetje per te gjith shqipetaret ne pergjethesi ku do ce ndodheni ju uroj fat e lumturi ne jeten tuaj...ciao ciao atutti.........?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 27/03/2007 14:17:16
Miremengjesi te gjitheve te rinj te rejka te vjeter te vjetra te gjitheve sa shkruani ketu ju pershendes nga zemra uroj per ju nje dite te mrekullueshme
Fillimi i faqes 
Dėrguesi alda
frace nice

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 26/03/2007 22:32:37
pershendetje te gjith shqiptarve ku do qe ndodhen nga korcarja
Fillimi i faqes 
Dėrguesi alda
frace nice

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 26/03/2007 22:32:37
pershendetje te gjith shqiptarve ku do qe ndodhen nga korcarja
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gjergji
nice france

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 26/03/2007 22:19:10
pershndetje te gjithave vajzave shqiptare ne vecanti ato qe jetojne nice
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 26/03/2007 22:06:08
Pershendetje miqe te rinj dhe te vjter te keti siti , ju uroj te kaloni caste sa me te bukure kudo qe ndodheni , dhe qofshi gjithmon te gezuar ne jeten tuaj , kiss all

bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi alda
france

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 26/03/2007 22:05:39
zemra mir je o te der nje msm me adres e gjergjit te puc fort
Fillimi i faqes 
Dėrguesi fredi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 26/03/2007 15:18:25
hel ti ne london lela si je si po ja kalon
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] (91) [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003