Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 92/100
(mesazhet 121 - 135 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] (92) [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi hesat
austri

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 26/03/2007 11:37:11
ju pershendes te gjith stafin e tv opinionit dhe u pergezoj per punen e mir qe po bani me qen se ketu e kemi ne munges informimin ju na e ofroni edhe nji dritare neper mjet te internetit si do qe te jet ne ndijm munges per vendlindje gjith te mirat dhe pun te mbar h.t dragobil-austri
Fillimi i faqes 
Dėrguesi baci
espaƱe

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 26/03/2007 10:25:00
pershendetje shqiptar sijeni si ja kalon deshiroj te jeni mir dhe me para se pa para nuk keni me mujt as ne wc me shkue vec thash ta bej prova sot ket mesash a vjen a po jo
meteshi met mira o shqipetar
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; ZangoToolbar 4.8.3)
 25/03/2007 21:34:46
mirmbrema te gjithve si ja kaloni.....................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 25/03/2007 21:17:24
mirmbrema te gjithve mire jeni si ja kaluat kete fund jave.deshiroj nga zemra tja keni kaluar mire..pershendetje skenderi une ja kam kaluar mire.po ti mire ja kalove..dhe une te uroj nje fillim jave te kenshme pershendetje nga ana ime shum ja kalofsh mire.naten...pershendetje dhe ti papirus mire je si po ja kalon..te uroj gjith te mirat.dhe tja kalofsh sa me mire.ciao.... naten e mire te gjithve tja kaloni mire..ciao ciao ciaoo atuttiiiiiiiiiiiiii..baciiiiiiiiii
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 25/03/2007 21:10:20
Mirmbrema te gjitheve shpresoj qe te keni kaluar nje fundjave te bukur kudo qe jeni .Nje urim te vecante per miqte e mi te vjeter qe nuk e di se ku kane humbur shpresoj qe te jene mire me shendet pune dhe me shkolle .
Nje perqafim te ngrohte per
brunin -jam me ty
nje per sallakun-si jeni me planin ?
nje per durresshinavlash -po na ben ndonje gol ti ?
papirus-ku jane poezit e tua?
ilda -pse nuk po shkruan te ka ikur muza ty?
zografi&matteo e di qe keni pune po nje puthje per ju te tjeret
edi ngakuksi,festimi,fisniku ,flori,rose ,ispektore,mira,femershqiptare ,cunat e shijakut(a ka pru uje erzena),dhe te tjeret e rinj qe shkruajne ne kete faqe .Meqe asnje nga terinjt nuk na ka pershendetur ateher po ju pershendes une e para .
Naten e mire te gjitheve dhe nje fillim jave te bukur.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 25/03/2007 20:13:20
mirmbrema pershendetje te gjithve si jeni mire ja kalut gzohem tja keni kalu mire dhe ju uroj nje fillim jave te kendshme dhe te mbare per te gjeth shqiptaret kodo qe jane dhe miqt e tyre te pa interes .Klodiana ckemi mire si ja kalove fund javen gezohem ne zemer tja kesh kaluat mire dhe te uroj fillim jave te mbare dhe plot mbaresi urime dhe respekt te madh .Skenderi ../nje pershendetje per Ersen .ersa ta uroj fat lumturi ne jete dhe plotsm tete gjitha deshirave .,/me respekt dhe nderim te madh Skenderi athin ju pershendes te gjithve pa perjashtim tja kaloni sa me mire urime urime naten ciaoooooooooo .=
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ragipi
Prrishtinƫ,Kosovƫ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 25/03/2007 16:11:24
Pershendetje,të gjithë shqiptarëve nga të gjitha trojet etnike.Unë si qytetarë i Kosovës,e ndjej si borgj t`iu faleminderohem të gjithë shiptarët për atë që kanë bërë për Kosovën e në veqanti,shtetin tonë të cilin unë e kam në zemrën time SHQIPRINË. Aq shumë e dua sa që edhe jeta nuk më dhimbset për të.Me respektë të veqant RAGIPI.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 25/03/2007 15:53:47
pershendetje te gjitheve
dhe mu me erdhi keq Skenderi qe nuk fituam doja shume te fitonim po cfare ti besh

kaloni sa me bukur puthje per te gjithe ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 25/03/2007 01:52:57
pershendetje si ja kaluat mire keni qene komtarja sna e beri cejfin por perseri mire ce dolem barazim ju uroj nje dita te mbare dhe te gezueshme .pershendetje te veqant per klodianen tja kalofsh sa me mire une tani po mbaroj punen flm per pershendetjen .pershendetje te gjitheve nje dit te kendshme ..ciaoo -----me nderim dhe respekt skenderi .athin====-
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 24/03/2007 18:57:16
pershendetje te gjithve mire jeni o mict e mi.si po ja kaloni..ja kalofshi sa me mire..dhe pershendetje te vecant per skenderin mire je..te uroj dhe une gjith te mirat e kesaj bote.dhe tja kalofsh sa ma mire.ciao..dhe nje pershendetje per papirus milano flm per pershendetjen.gjithashtu pershendetje nga ana ime....ciao atutti ciiaaoo cciiaaoooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 24/03/2007 17:07:29
mirmbrema vllezer e motra kudo ce jeni ne kete bote ju uroj te jeni mire dhe tia kaloni sa me mire dhe ce te ndjehemi mete gezuar me fitore te komtares sot kunder sllovenis ce neser te ndihemi me krenare per vendin tone . klodiana flm per pershendetjen mire jam mire kalojme por puna ska mbarim dhe gjithashtu gezohem ne zemer ce edhe ti je mire dhe te uroj te gjitha te mirat ekesaj bote dhe plotsim te te gjitha deshirave .te pershendes shum .-==pershendetjet te per zemerta per te gjeth Shqiptaret ce endjejne veten shqiptare te vertet nga une skenderi .Menderim dhe respek Skenderi =athin ......==naten tja kaloni mire.//'/
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Alexa Toolbar) Dėrgo Email
 24/03/2007 16:44:09
Heyyyy Tani ckemi vlla ... pash qe kishe shkruajtur ato vargjet e kenges A E DIN
..... Me te vertet te fort ai grupi ERA CORRUPTED sidomos tani qe ka hyr ne T.B.A (the bloody alboz) ...


Rebel a.k.a Unikkatil Numer 1 si gjithmon.....

bionde pershendetje mikja ime ... pershendetje edhe ty klodiana...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 23/03/2007 23:33:41
pershendetjet me te perzemerta nga ana ime
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 23/03/2007 21:54:13
Pershendetje te gjitheve dhe une te pershendes bruni dhe te uroj nje fundjave te bukur.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BRUNI
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; ADVPLUGIN|K114|04|S-329105126|dialno; .NET CLR 1.1.4322)
 23/03/2007 21:44:48
mirmbrema te gjithve! si jeni mir? u ben koh qe nuk kam hyr me ne kete faqe, doja te beja nje pershendetje te vecant x te gjith ato qe me kan persh..... rrespekte nga bruni nje big kiss x miken time bionden ciao a tutti!
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] (92) [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003