Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 93/100
(mesazhet 106 - 120 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] (93) [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 23/03/2007 20:48:23
mirmbrema te gjithve si jeni..pershendetje nga ana ime per te gjith...skeneri flm per pershendetjen une jam mire..po ti si po ja kalon..te uroj gjith te mirat te pershendes shum..klodiana ciao atutti ja kalofshi mire te gjith.,,,...........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
loder

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 23/03/2007 18:41:45
pershendetje o ju shok e shoqe shqipetare
apo me sakt vellezer e motra shqiptare vetem ju poma hicni mallin ce kam per at
nan shqiperi .me shkrimet tuaja e pershendetjet cena beni te gjith ju
ju falenderoj te gjithve per pershndetjet ce na beni edhe un ju pershendes te gjithve,,,,

kur gjirint i fike e me sme pe me syt
atera ndermend se un po fikem per ty
ne datlindjen tende vetem un mungova
edhe pse ket nga ti kete se meritova
a ja sgjate duart dikuj per vallzim
a e zuri mbremrm dikush vendintim
edhe pse nga ti ket se meritova

.............................................pershendetje te gjithve ju dua shum jeni gjithshka per mua.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 23/03/2007 15:21:12
pershendetje te gjithve ku do ce jeni si jeni mire si ja kaloni gezohem te jeni mire si me shendet me pun dhe familje .ju uroj gjith atyre ce festojne festen e sulltan nevruzit dhe cdo vit dhe me bukur .urime fund jave te kendshme tja kaloni sa me bukur ..pershendetje te vecante per Klodianen fund jave te kendshme dhe te bukur urime urime nga z/m .Me respekt dhe nderim nga skenderi athin mik i juji dhe i gjith Shqiptarve kudo ce ndodhen ne kete bot ciao ciao -========tja kaloni nje fund jave te kendshme dhe plot aromantik .///=
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; libero)
 23/03/2007 14:26:18
jam nga el ju pershendes se si e hapa kete faqe dhe mendova tju pershendes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi drini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1) Dėrgo Email
 23/03/2007 14:11:25
si jeni shokt e mi ju uroj dite te mir.
tung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 23/03/2007 00:33:49
pershendetje te gjitheve ckemi si kaloni
ju uroj je nate sa me te qete dhe te kendeshme per ju
naten emire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi alfred
GREQI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 22/03/2007 20:47:56
PERSHENDETJE TE GJITHEVE DHE GEZUAR FESTEN E SULLTAN NEVRUZIT PER BEKTASHJANET
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 22/03/2007 20:02:36
mirmbrema micte i mi kudo ce jeni pershendetje nga une kudo ce jeni se jeni si ja kaloni mire keni cene ju uroj te jeni mire te ja kaloni sa me mire pershendetje ..hi Klodjana ckemi mire je si ja kalon flm per pershndetjen te uroj nga zemra te jesh mire dhe te gjitha bukurit e ksaj bote..ju palenderoj te gjithve ce shkruni ne kete face ju uroj te jeni sa me mire .. ME nderim dhe respekt Skenderi athin -=-=-=-ciao -=-==pershendetje....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Alban-bani
www.bani-facerii.piczo.com

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 22/03/2007 19:02:54
Tung Ju Prërshdes Të Gjithve Nga Albani Ju Duam Shum Krejdve Juve Shiptarve Tung Nga Bani-Jeni Të Mir Se Ardhur Në Keta Weside Www.bani-tba.piczo.com
Www.bani-facerii.piczo.com
Www.alban-bloody.piczo.com Tung Nga Bani Ju Prshdes Krejdve Juve Shiptrave Kudo Qe Të Jen Të Mir Se Ardhur Në keto Web Tung Kisssss...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 21/03/2007 22:33:30
pershendetje te gjithve gezohem nese jeni mir e ja kaloni mir
e ju uroj nga zemra fat e dashuri per gjith gjirin
familjar e shoceror .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi petrit
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 20/03/2007 17:14:47
shum web i mir ma i mir ma nuk a po veq po i mungon moti edhe letersia botrore se kskhtu webi ma i mir esht ski ku gjen ma si web deri qitash edhe ju pershendes t gjethve petrit nga prishtina
Fillimi i faqes 
Dėrguesi urimi nga Prishtina
Prishtinƫ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; (R1 1.5); InfoPath.1; ZangoToolbar 4.8.3) Dėrgo Email
 20/03/2007 11:47:53
pershendes forumin Fajtori dhe gjithë shqiptaret kudo qe jan .me ka lene pershtypje se aq bukur jan shkruar poezit,historit .etj.jeni te mrekullueshem.pershendes te dashuren time Miranden
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 20/03/2007 09:49:16
mirmengjesi mire jeni miqt e mi...pershendetje te gjithve nga ana ime dhe ja kalofshi sa me mir.....hi paulo pershendetje mire je ti si po ja kolon..te uroj tja klofsh sa me mire....ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi paulo
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98; SeekmoToolbar 4.8.4) Dėrgo Email
 20/03/2007 02:31:03
nje pershendetje gjith shqiptarve kudo jan mbar boten; Ty JOLA qe je tamam zemer shqiptare te uroj endren me te bukur qe ke enderruar te te plotesohet HI KLODIANA mir je si po e kalon...... te uroj pace ne zemren tane shijoje thelle ne shpirttttt....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi faiki nga londra
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 19/03/2007 20:38:10
ky mesazh esh t vetem per at vajzen inspektoren . ne qoft se don dergao numer un banoj ne londer .
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] (93) [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003