Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 94/100
(mesazhet 91 - 105 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] (94) [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi faiki nga londra
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 19/03/2007 20:25:31
hello ti vajza nga gjermanija how are you do you want to talk just tx me then ok hone
Fillimi i faqes 
Dėrguesi faiki nga londra
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 19/03/2007 20:25:31
hello ti vajza nga gjermanija how are you do you want to talk just tx me then ok hone
Fillimi i faqes 
Dėrguesi flori uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; (R1 1.5))
 19/03/2007 17:16:21
ne syt e tu heshtj kozmik ne buzet e tu fjal ironike ne mendjen tende as po e as jo me thuaj me do as me do
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 19/03/2007 15:49:17
Pershendetje miq e mi te vjeter te kesaj faqe .
Ca piku shiu rane mbi qelq dhe une
per ju sec ndieva mall
dikur shkruanim me shpesh ne kete faqe
tani shkruajme rralle shume rralle

Kete verejtje e bej dhe per veten time qe kam shkruar shume rralle por dhe per ju te tjeter qe si une nuk shkruani .Nuk eshte e lehte jeta jone ne mergim po te pakten me fjalet dhe pranine dhe pse virtuale na ndihmoni te na ike trishtimi dhe melankolia.
Nje perqafim te madh per
sallakun,brunin,durresshenavlash
azemin ,fisnikun ,edin,florim
cunat e shijakut,eltonin ,papirus
zografin ,festimi,zhani
dhe nje perqafim per vajzat
mira,linda femershqiptare ,ispektorja ,rose,ilda,
Dhe nje pershendetje te gjithe ju te tjeret e rinj te kesaj faqe .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 19/03/2007 09:40:01
mirmengjesi te gjithve..si jeni miqt e mi..si po ja koloni..deshiroroj tja koloni sa me mire..... skenderi flm shum per pershendetjen,, dhe une te uroj fat lumturi ne cdo hap te jetes tende .te pershendes dhe te uroj tja kalofsh sic ta don zemra.ciao amico......miq ju uroj fat te gjithve ciao ciao atutti gjith te mirat.................,,,,,,,,,,,,,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi jola
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 4.0)
 19/03/2007 07:53:06
NADJA mire te gjithe SHqipetare kudo qe ndodheni.Ju uroj nji dite te mbare dhe fat ne jete gjithve peshnd zemren time MIRIN SHKODER e kam shum xhan mekengen e ERNIS CILIT qe me pelqen shume kur ta degjoj te me kujtoj.SHQIPTARE JU RUJT ZOTI TE GJITHVE BYE ALL.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/03/2007 23:06:38
pershendetje te gji9theve mos na harroni njerez na beni nje pershendetje na behet qejfi
nje pershendetje nga une te gjitheve
flini rehat
Fillimi i faqes 
Dėrguesi uuuuuuuuuuuuuu
kkkkkkkkkkkk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/03/2007 22:51:29
hi te gjitheve e prshendes lejlen. Une kisha arthe po nuk e kam shiku prshtypjet
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 18/03/2007 19:56:08
mirmbrema pershendetje miq vlezer e motra kudo qe jeni ckemi si ja kaloni mire keni qene ju uroj te jeni sa me mire dhe fat dhe lumturi ne jeten tuaj dhe gjithashtu kthim sa me te shpejte ne atdheun tane te dashur .klodijana te uroj te te gjith te bukurat e ksaj bote fat lumturi dhe plotsim te te gjitha deshirave dhe enderrave tetua nga zemra ime qen ke tamam nje shqiptare e vertet dhe te uroj te mbetesh ashtu sic je .. me respekt dhe nderi te madh nga miku juaj Skenderi athin naten tja kaloni sa me mire urime urime ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germani

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 18/03/2007 16:08:38
pershendetje miq mire jeni si po ja kaloni...... paulo USA. shum flm dhe nga ti..te uroj gjith te mirat e kesaj bote pershendetje nga une.ja kalofsh sa me mire... pershendetje per skenderin athin ja kalofsh mire....ciao atutti............ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agnesaaaa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 18/03/2007 15:01:43
tung ju pershendes te ghithve ehde me te ghitha te mira i pershendes edhe shoqet e mia shumm kisss
Fillimi i faqes 
Dėrguesi paulo
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98; SeekmoToolbar 4.8.4) Dėrgo Email
 18/03/2007 04:26:11
hi all pershendetje more paterjota kudo qe jeni ne gjiith boten ate dhimbje qe keni ju kam edhe une malli per ATDHEUN ton per shoqerin qe kemi kaluar nje pjes te jetes.....por keshtu qenka jeta kurbetit......pershendetje Klodiana flm per sms ne je tamam vajz me zemer shqiptare. te uroj tu plotsoft endra jote e preferuar pershendetje nga une paulo...........!~!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 17/03/2007 21:51:26
PERSHENDETJETE PERZEMERTA TE GJITH SHQIPTARVE KUDO QE NDODHEN NE BOTE SI JA KALONI MIRE KENI QENE .JU UROJ NGA ZEMRA IME TJA KALONI SA ME MIRE PER KLODJANEN DHE ERSEN KAN PERSHENDETJE TE VEQANTA NGA ANA IME TJA KALONI SA ME MIRE CIAOO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 17/03/2007 19:08:39
MIQ SI JA KALUAT DITEN SOT,JU PUSHIM TE KENDSHEM DHE PERSHENDES TE GJITH SHQIPTARET NE GREQI.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ivo shijaksi
Itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 17/03/2007 15:08:10
pershendetje te gjithve,si po ja kaloni?shpresoj mire.o llono ku te kom re?se ke hum fare.çkemi si po ja kalon?nga shpija te gjith mire?kam qen te landi para dy javesh mir ishte,o llon pse nuk ke dal mo re,e e dishe ti ka pru uje erzenja!tani po iki dhe ju pershendes te gjithve dhe ne vecanti miqte e vjeter te ketij siti,dhe falenderoj te gjith ato qe me kane pershendetur,dhe un i pershendes,ja kalofshit sa me mire te gjithe!mirudegjofshim
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] (94) [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003