Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 95/100
(mesazhet 76 - 90 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] (95) [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi doriboy@hotmail.it
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 17/03/2007 13:46:31
Pershendetie te gjitheve shqipetareve kudo ne bot.... ju uroi fatin me te mir te gjitheve nga thedhesia e zemres time dhe lumturi... ciao ... mireulexofshim
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 17/03/2007 12:24:09
pershendetje te gjitve..mire jeni.....flm paulo pershendetje mire je..te uroj gjith te mirat..ja kalofshi sic jau don zemra ..ciaoatutti.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rebeli_ lezhjane
zvicera

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Alexa Toolbar)
 17/03/2007 09:31:46
pershendetje popull si po ja kaloni a jeni mir spo di qa me shkrujt se asht hera e par qe po shkruj por thjesht po ju uroj nga thellsia zemres nje dite me fat e dhe qe tju plotsohen te gjitha deshirat qe deshironi ..
ju puth nga larg
rebeli
Fillimi i faqes 
Dėrguesi PAULO
FLORIDA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98; SeekmoToolbar 4.8.4) Dėrgo Email
 17/03/2007 01:07:12
HI ALL KAM NJE PERSHENDETJE PER QUNAT E FUSH-ARRESIT JENI NJESHA MORE ......&GJITH SHQIPTARET KUDO JAN MBARE BOTEN BYE. PERSHENDETJE KLODIANES NE DORDMUND GJER........!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 16/03/2007 22:59:25
mirmbrema si jeni.si po ja kaloni..pershendetje nga ana ime te gjithve ne prgjethesi..ciao saluto
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 16/03/2007 22:23:31
MIQ SI JA KALONI NGA JETA PERDITSHME. SE UNE KAM DITE QE NUK SHKRUAJ SE KAM QENE SHUME I ZENE ME PUNE, PERSHENDETJE TE GJITHVE......JU UROJ NJE FUND JAVE TE MIRE, NATEN.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 16/03/2007 20:47:48
Perrshendetje te gjitheve nga ana ime
JU uroj nje mbremje sa me te bukur dhe nje fundjave sa me te kendeshme kalofshi si te ju doje zemra juaj

Ju perqafoj te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi behar
skenderaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 16/03/2007 17:34:35
tung fed si je a je mir qa po ban a q2a po vyn a
qe valla veq pata qejf me ta qu nje msn prej interneti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SaRuShI
Shkup

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 15/03/2007 23:34:44
tung ju pershendes te gjithve eshte hera par qe po shkruja ketu dhe ju deshiroj te gjithve nje nat te mir...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 15/03/2007 23:05:12
pershendetje te gjiithve .
shpresoj te jeni mir dhe tja kaloni mir
kodo qe te ndodheni.


hej o shqipe a ban meta ba nje pytje
ae din ti sa po vun kjo shqiptari
sa njerezit jan pa buk
sa njerez jan pa shpi
sa njerez qe po vdesin kot
aedin sa vujtje i ka ajo shqipri
sa nana po derdhin lot
sa halle sa strese ka ky vendi jon
sa vrasje sa krime u
mushen me trishtime
e politikanet shqiptar merren veq me tatime
disa kan pare me thes dikush per buk po vdes
si u ba tan ky mes se krimi uba ves
sa djem te ri ikin e shkoin esa nena po lotoin
sa femi pa prind ne rrug perfundoin .ne zemer mu me vret
per nje delym to vllau/vllaun e vret
jeta e shejtani po behet ne shqipri
populli po zihet per buk
e gjeveritaret po zihet per pushtet
keto gjera sdodhin njeher ne vit po
po ndodhin per dit per dit per dit.

te lidh bes kjo shqiptari
tlutem puthme shqip.

po shpreh ket ngushllim se dua te shoh
ne shqipe vetem gzim
e jo ma nanat te derdhin lot.

ju pershendes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 15/03/2007 22:49:34
dhe nje pershendetje te vecant ja u bej cunave nga shijaku pershendetje cuna ja kalofshi sa me mire ju nuroj suksese ne jeten tuaj ..ciaoooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 15/03/2007 21:21:16
MIRMBREMA TE GJITHVE:SI JENI MIC::AJENI MIRE SI PO JA KALONI::JU PERSHENDES NGA THELLESIA E ZEMRES TE GJITHVE CE SHKRUANI NE KETE SIT::DHE PERSHENDES TE GJISH SHQIPETARET KU DO CE NDODHEN MRENA DHE JASHT SHQIPERIS::JU UROJ FAT E MBARESI::CIAO NOTTE BACIIIIIIII::::::::::::
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 15/03/2007 20:03:40
pershendetje te gjithve si ja kaloni mire jeni keni humbur fare ose me duket mua se me behet cejfi kur ju lezoj je ni shum te bukur ' Ju uroj nga zemra te jeni mire dhe te keni fat ne jeten tuaj shendet dhe mbarsi me nderim dhe respekt SKENDERI ATHIN .dhe ne vecanti pershendetjet emia per KLODJANEN ne GJERMANI dhe gjitha gocat SHQIPTARE KUDO NDODHEN NE BOT tja kaloni sa me mire naten ciaoo-----=====
Fillimi i faqes 
Dėrguesi fjolla

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 15/03/2007 17:16:17
tung tung valla nuk e di se per qka behet fjal ketu por ju dergoj pershendetjet ma te mdhaja edhe nese doni me kontaktu me mu add ime eshte lola.13_1994@hotmail.com. ju mirpres .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi merjem
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 15/03/2007 10:07:30
pershendetje nga merjemi kisha pas qef qe me pas edhe shkrime tjera telendevetjerajovetemte gjuhes nese kini mundesi :D
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] (95) [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003