Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 96/100
(mesazhet 61 - 75 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] (96) [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi çunat nga shijaku
shijaksbourg

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 15/03/2007 00:22:08
çunat e shijakut ju pershendesin dhe ne vençanti miqt e vjeter qe nuk i kemi harruar.do te rikthehemi se shpejti tek pershendetjet e fajtorit.naten e mireeeee.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELDA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 14/03/2007 22:07:45
Pershendetje te gjitheve
ka kohe qe nuk kam shkruar ketu dhe spe juu kam lexuar rregudhisht

BERATI me ke bere nje pyetje dhe ishte kjo qe me beri me shume te shkruaja NUK ESHTE FORUMI IM JO dhe sikur te ishte shpresoj qe te gjithe kemi te drejte te shkruajme

NJe mbremje sa me te bukur per te gjitha kaloni si te ju doje qejfi juaj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/03/2007 21:30:33
mirmbrema te gjithve si ja kaloni mire keni cene JU pershendes te gjithve per zemersisht tja kaloni sa me mire URIME naten e mire ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi merjem
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/03/2007 16:55:55
shum po me vjen mir qe ka kesi njerz qe qelin web faqe per mesin edhe mua personalisht po mekryen shum pun ju pershendet merjemi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lorena

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/03/2007 14:12:56
pershendetje elbasani
dua tju uroj te gjitheve gezuar kete feste te bukur.e meritoni me te vertet.jeni shume te mire pavaresisht se jam larg sju harroj asnjeher.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Lejla
Aty ku shpesh her mungon dielli, London

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={DFE81968-2517-401b-9190-FBCDC6E647FE}; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 14/03/2007 09:44:51
Mjesi rinia, si ja kaluat kte jav, koha mir sot nice one, esht ndonjeri per piknik sot :)) normal qe paguani ju, lol , ju pershedes gjithve, byeee
Fillimi i faqes 
Dėrguesi berati

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2)
 14/03/2007 09:08:49
I pershendes vellezerit time sepse ata jan me to kerejtsish me pes ata e kan emrin Korab,Genis ju uroj qe ne kete forum tee beni muhabet etj.
desha ta peys elden a eshte forumi yt ky nese ben me vet nese nuk te pengoj?
dhe e pershendes motren time qe sapo ka lindur dhe i uroj fat ne jeten e saj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi berati
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2)
 13/03/2007 20:28:21
tung ... pershendetje te perzemërta si ja kalut sot ne kete dit aq te veqant dhe besoj se edhe une do te kem miq ne kete forum faleminderit per mirkuptim


berati .......... i pershendet te gjithve
mbani mend un jam vetem dhjet vjeqar
kalofshi mir e me shum shum gezime
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KLODIANA
GERMANY

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 13/03/2007 19:09:07
MIRMBREMA TE GJITHVE: MIRE JENI SI PO JA KALONI:: JU UROJ TJA KALONI SA ME KENDSHEM TE GJITHVE:: JU UROJ FAT NE JETEN TUAJ::::CIAO ATUTTI :: TANTI BACIIIIIIIIIII?ciaoooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; it; rv:1.8.1.2) Gecko/20070219 Firefox/2.0.0.2
 13/03/2007 11:47:45
Miredita te dashur miq. Po e vazhdoj kete shkrim duke URUAR TE GJITHE SHQIPTARET ANE E MBANE BOTES DHE NE VECANTI TE GJITHE ATA QE JANE NGA ELBASANI, GEZUAR DITEN E VERES DHE SA ME SHUME FAT E LUMTURI PER TE GJITHE JU.! jeni te gjithe te mrekullueshem pa perjashtuar asnjerin nga ju. me behet me te vertet qejfi qe vazhdoni te shkruani c'do dite e me shume, dhe nga c'do ane e Botes. Jam mese e sigurte se nuk egziston nje 'sofer e tille' sepse jane personat qe shkruajne ata qe jane te mrekullueshem, dhe eshte shume e veshtire qe te takosh te tille, si ju... Tani me duhet te iki dhe shpresoj qe te kaloni nje dite vere, -po ashtu edhe nje vere te mrekullueshme. Ju uroj gjithe te mirat e kesaj Bote dhe shpresoj qe nuk do te lini kurre vetem kete 'ditar'...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi drita
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/03/2007 00:10:26
Pershendetje
Pata deshire te ju felenderoj per kete faqe kaq te perdorshme, tash per studime me duhej te gjeja informata per letersine shqipe dhe shkrimtaret dhe me te vertet faqja juaj me ka ndihmuar shume...
Vazhdoni me punen e mire qe keni filluar
Drita (studente ne Fakultetin e Gjuhes Angleze )
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 12/03/2007 22:18:08
ooou si ja kaluat diten sot, nga ky sit s" po shkruani fare ,besoj se jeni te lodhur,nuk ju ve faj, NATEN TE GJITHVE.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 12/03/2007 21:50:18
mirmbrema mire jen.pershendetje te gjithve nga ana ime...ciao baci...............
Fillimi i faqes 
Dėrguesi berati pershendeti elden
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2) Dėrgo Email
 12/03/2007 21:49:33
hej elda a je ti qajo q folim ne si gjithmon nese bon me dit se skom koh veq po ta shkruj po ta bojj me dije se mos ma ke bo bllock per kesi nuk dua elda
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 12/03/2007 19:08:20
Mirmbrema te gjitheve me shpresen qe te keni kaluar nje dite te mirene shkolle pune dhe kudo .
Nje pershendetje per
sallakun ,brunin ,durreshsinavlesh
cunat e shijakut ,eltonin ,fisnikun
azemin,festimin ,papirus ,edi ngakuksi
mirin zografin,flori,dhe shume te tjere qe nuk me kujtohen po me kane bere shoqeri gjate ketij viti
nje pershendetjneper
ilden ,rose,femershqiptare,mira ,vajzat qe shkruajne nga amerika e kanadaja
Nje pershendetje te ngrohte per te gjithe ju.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] (96) [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003