Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 97/100
(mesazhet 46 - 60 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] (97) [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 11/03/2007 17:49:44
pershendetje moj zemer shqiptare
qe shpertheve e more boten /.


ju falonderoj te gjithve gje e bashkuat perseri kete zemer.

e ce nai kujtoni keto festa

pershendetje te perzemerta
jeni shum te mir............
per gezime u shkruashim gjithmon...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/03/2007 15:56:21
Pershendtej te gjitheve erdhi pranvera mendoni dhe une mund te them ashtu nuk ka ku te shkoje me do vija pranvera disa dite te ngrohta do ishte vertet shuem bukur dhe me te ftohte u ngopem

gezuar FESTEN e VERES te gjithe ELBASANASVE sikur e lexova me poshte mos gabohem
dhe nje fund jave te shkelqyer per te gjithe
ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 11/03/2007 12:18:26
Mirmengjesi te gjitheve dhe nje dite te bukur sic eshte sot ketu e genova ku duket se po vjen pranvera.
Sallaku te falenderoj per fjalet e ngrohta qe thua dhe kurajon qe me jep falenderoj Zotin qe ne kete faqe kam gjetur miq speciale dhe nje nder keto je dhe ti .
Ballokumet i kam gati dh do te ishte kenaqei ta kaloja kete feste ne qytetin tim po nuk kam mundesi dhe shpresoj te jete po kaq e bukur dhe ketu .
Nje pershendetje per te gjithe ju qe shkruani ne kete faqe dhe qe kjo pranvere te sjelle ate freski dhe ate rilindje te shpirtit qe hallet vuajtjet e mergimit lodhja dhe puna e kane cuar larg.
Kalofshi nje dite te diele te bukur prane familjeve tuaja dhe qe Zoti qofte me ju ne cdo hap.
Ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 11/03/2007 12:05:00
mirmengjesi si ja kaloni ................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 11/03/2007 09:34:17
mirmengjesi.....mire jeni....si ja kaluat keta dit....pershendetje....ja kalofshi sic jau don zemra....ciao ciao atutti.....baciiiiiiiiii........ciaoooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 11/03/2007 01:29:50
kadhco, nuk kam ndermend te keme lidhje me ty ,por me pergjigju qe mos e theras (kadhco) un kam jetn tim, te lutem pergjigju,iliri ....DENKSHEN
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elam
tetov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 10/03/2007 23:45:47
te dua aq shum sa ty qe se din me duaj edhe ty pse rin ne vetmi kur te jemi bashe ke me dit se sa te ka dasht
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Lejla
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={DFE81968-2517-401b-9190-FBCDC6E647FE}; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 10/03/2007 22:18:03
hi te gjithve nga unnnnn, hera e par qe po ju shkruaj, kshuqe ju pershendes gjithve :)))
Fillimi i faqes 
Dėrguesi azemi
larg

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)
 10/03/2007 20:09:12
Persh...miq dhe dashamires te kesaj site.UROJ TE JENI MIREW DHE TE KALONI SA ME MIRE,,,PO SHOH MIQT TE VJETER DHE TE RINJ DHE ME BEHET QEJFI QE SHKRUANI...NATEN E MIRE DHE UROJ TE KALONI SA ME MIRE TE GJITHE,ju persh...nga zemra,,,dhe uroj qe te hapen tema shoqerore ne kete faqe....ciao nga une.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 10/03/2007 19:55:02
mirmbrema te gjithve si ja kaluat sot......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Marko
Brescia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 10/03/2007 17:22:29
ckemi te gjithe ju qe ndodheni ne shqipri
e jashte vendit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
New Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts)
 10/03/2007 15:33:51
Ju pershendes te gjitheve!
Jeni te mrekullueshem te gjithe!Do te me duheshin shume faqe ne dispozicion dhe nje memorje e pa limit qe t'ju pershendesja te gjitheve, dhe t'ju permendja me emra!Duket se struktura e ketij web eshte permiresuar, pamvaresisht se mungojne , ose duken shume rralle shume nga ata qe e kan mbajt gjalle kete faqe.Ju uroj fat te gjitheve, realizim te deshirave si brenda dhe jashte atdheut!
Po afron festa e Veres, nje feste trdicionale e zones se Elbasanit dhe nuk rri dot pa uruar te gjithe Shqiptaret, Elbasanllinjet, ne pergjithesi, po ne vecanti miken tone te respektuar "Bionden"qe ka edhe nje vjetorin e antaresimit ne "sofren" ton te vogel Shqipetare!
GEZUAR FESTEN, DHE RILINDJEN MIKE E DASHUR!
Te urojme me gjithe shpirt per te gjitha qe ke arritur ne kete vit qe lam mrapa, suksese ne pune, ne shkolle dhe ne familje!
Na bej gati ballokumet tani se na ke te gjitheve atje......!
Respekt per te gjithe!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 10/03/2007 12:56:05
Mirdita te gjitheve kudo qe jeni ju antare t erinj si dhe miq te vjeter qe keni gati nje vit qe me beni shoqeri ne kete faqe.Nuk km shkruar shpesh se kam qenene e zene po jam e kenaqur kur shoh qe shkruani.Ju uroj nje fund jave te mrekullueshme te gjitheve dhe ne vecanti
Matteos dhe familjes se tij .
Ju puthje per vajzat e mrekullueshme te ketij forumi dhe nje perqafim per djemte qe shkruajne ne kete faqe .
ciao te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 10/03/2007 12:19:47
Pershendetje te gjitheve. Me mendimin qe jeni mire kudo qe ndodheni ju uroj gjerat me te mira te botes. Me behet qejfi qe po shkruani c'do dite e me shume, pasi kjo eshte me te veretete nje faqe qe bashkon te gjithe Shqiptaret ane e mbare botes. Por gjithashtu jam e mendimit qe edhe pse larg Atdheut, nuk harrohet kurre vendlindja, pasi aty ku je rritur dhe ke kaluar femijerine jane kujtimet me te bukura te jetes se c'do njeriu. Pershendes te gjithe ata qe shkruajne dhe te gjithe ata qe nuk po shkruajne per arsye te ndryshme. Ne vecanti pershendes BIONDEN - ILDEN - ELDA- KLODIANA - AZEMIN - ZOGRAFI- DHE SHUME E SHUME TE TJERE QE NUK PO ME KUJTOHEN EMRAT PER MOMENTIN. JU UROJ SA ME SHUME FAT NE C'DO HAP TE JETES TUAJ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/03/2007 22:36:17
Pershendetje te gjitheve kalofshi nje mbremje sa me te gezuar

nje filim dite per neser te shkelqyer gjithashtu ju puth
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] (97) [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003