Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 98/100
(mesazhet 31 - 45 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] (98) [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/03/2007 22:36:11
Pershendetje te gjitheve kalofshi nje mbremje sa me te gezuar

nje filim dite per neser te shkelqyer gjithashtu ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 09/03/2007 22:24:33
SHIKO LEXON DHE MENDO DHE SHPREHEMI çdo gje qe mendojm per njerin tjetrin thjeshte per te shprehur ndjenjat tona mendimet tona me jep kenaqsi kur shkruaj se te komunikosh ne gjuen tende eshte relax....ju pershendes nga cdo ane e botes.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi 666
DITROIT

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30)
 09/03/2007 22:18:05
EJ PERSHENDETJE TE GJITHVE NGA UN SHIJOJENI JETEN TUAJ O NJERES .................BYEEEE.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 09/03/2007 21:09:56
haj mirmbrema te gjithve mire jeni..deshiroj te jeni sa me mire..pershendetje te gjithve nga klodiana..........ciao atutti........tanti saluti..................ciao ciaooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi zografi
sora(itali) Sukth (shqiperi)

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; blu1; HbTools 4.7.5)
 09/03/2007 20:06:38
EJ MIRMBREMA TE GJITHVE MIQVE TE MI MBAS 6 MUAJ KTHEHEM TE LEXOJ S M S E JUAJA
JAM SHUM I GEZUAR QE MIKJA IME BIONDE ESHTE SHUM MIRE
JU PERSHENDES TE GJITHVE

ELTONI **KU JE MOR PLAKO**
BIONDE **UN BACETO A CRI E TANTI AUGURI **
///SALUTI A TUTTI //
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 09/03/2007 19:33:13
OOO. mirmbrema te gjithve si ja kaloni miq dhe mikesha.......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Azemi
se di ku jam hahaha

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt) Dėrgo Email
 09/03/2007 18:22:13
Persh...te gjitheve:

Ne rradhe te pare uroj qe te jeni mire me shendet dhe me familje.Kthimi ne atdhe eshte nje enderr per te gjithe te merguarit,por disi nuk gjinden te gjithe ne gjendje te kthehen dhe te jetojne atje,ngaqe nuk kane mundesi per te krijuar nje te ardhme per femijet dhe familjen e tyre ne kushtet qe gjendet atdheu yne,,,do kaloje shume kohe qe do themi qe do kthehemi,dhe per tu kthyer nuk do kthehemi,sidomos ata qe kane femijet ne shkolla dhe ata qe nuk kane kushte te majftueshme per tu kthyer,,,une mendoj qe pjesa me e madhe e mergimtareve do ngeln jashte atdheut me banim,por jo me zemer,,,keshtu kane qene dhe shtetas te tjere nga greqia dhe shume vende te tjera dhe nuk jane kthyer me duke lene vella dhe motra pa pare me 30 vtite dhe me shume ,,,une uroj qe mergimtaret sado vone te shkoj te kthehen,por dhe po nuk u kthyen te jetojne ne Atdhe,te mos harrojne prejardhjen dhe gjuhen e tyrew te shtrejte,dhe te ua mesojne dhe femijeve qe lindin atje.se shume nuk dine...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 09/03/2007 16:44:01
Mirdita te gjitheve vajza e djem kudo qe jeni .
Me falni per vonesen po desha te pershendes me rasrin e festave

7 MARSIT TE GJITHE MESUESIT SHQIPTARE KUDO QE JANE

DHE TE GJITHE NENAVE KUDO QE JENE GEZUAR FESTEN
Nje pershendetje per te gjithe ju qe me keni pershendetur dhe nje perqafim te ngrohte .ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi eda
tirane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322)
 09/03/2007 14:03:13
te thashe i dashur me mua loje mos te beje,te thashe qe mua mos te me genjeje.por ti cbere ?i dergove ne djall fjalet e mia e bashke me to me dergove dhe mua.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 09/03/2007 03:10:28
te thash dje edashur sot un po skoj
syt e ty per shum koh nuk doti shikoij
dote pres nje leter ce te nxjerr mallin
atjelarg se gjumi zdome marre
se per ty e per nenen pome tret malli
e sa shum vuan nje zemer kurbetcari
sa te gjata duken dite vec telefonata sjellin
nje nen e nje vajz te porta gurbetcarin presin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 09/03/2007 02:50:18
mirmbrema te gjithve e pershendetje e befshi nje gjum te embel

pershendetje ela
me duket se me paske kuptuar gabim
ndoshta ty ste mungon asgje se mund te
jesh e pasuruar me gjdogje .
po njeriu flet ne pergjithsi.

po ti ce me siguron 100% per ty kthyer ne shqiperi.
te lutem me trego njecik se cfar jete
mund te bejm ne shqiperi .
ku nuk ke asnje gje te sigurt
sot e nderton nje ndertes e neser vjen tjetri e ta prish .
teluem me trego ti se une ndoshta e kam humbur fare.........

jeta eshte si nje pen
egrrysur ne vetmi
shpirti ngjirret si nje shpend
dhe vdes po serdhe ti
kam shum frik
ndihem i trishtuar
ne kete bot ku ceshin tradhetit
e kerkush per kete sdo mesit
....................................................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 08/03/2007 23:43:21
flini flini ne gjume, se neser besoj do te keni durim te shkruani me shume forca shiptar ,me boni pak per te qeshur...........dhe gezuar festen e GRAVE DHE I UROJ TE GJITH TE MIRAT TE BOTES.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ela

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts)
 08/03/2007 20:21:32
o tani, i thyer ne zemer per ty kthyer nga gurbeti.................................

nese te ndal kush me shku ne shqiperi ne vendin tend,,,,,me thuaj se te garentoj 100% qe une te coj ne shqiperi,,.,,,,por me duket jeni ju vet ato qe nuk doni te ktheheni tek ai vendi qe quhet nena shqiperi.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ela
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts)
 08/03/2007 20:07:22
pershendetje te gjitheve
si po ja kaloni kete mbremje?

naten e mire
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/03/2007 16:30:30
Miredita Pershendetje te gjitheve ckemi si kaloni .JU uroj nje dite fantastike per ju te gjitheve

Nje pershendetje te vecante per ty TAni si kalon ti ckemi nga londra mos u merzit njeri se plot ka qe jetojne ne vende te huaja dhe pse jam dacort me ty po bejme te pasura vendet e botes keshtu ehste o Tani jane emigrantet ata qe i mbajne ne jete keto vende te pakten une keshtu mendoj keta duhet te ndjehen te lumtur mwe ne dhe pse ne nuk i duam
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] (98) [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003