Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 99/100
(mesazhet 16 - 30 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] (99) [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bledi
bologna

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 08/03/2007 12:31:44
mirmbrema te gjithve .ju uroj gezuar festen e nenes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germani

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 08/03/2007 09:37:29
mirmengjesi te gjithve mire jeni..deshiroj te jeni sa me mire te gjithve..dhe te keni shendet te plot..ju uroj kthim sa me te shpejt ne atdhe,,,ciao pershendetje nga klodiana.........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 07/03/2007 22:45:39
pershendetje tegjithve

me kujtohet nje copez e migjeni


gje thot
ha sikur ta kisha nje grusht te
e ti bija keti mali mu ne zemer
eta bej cop e therrime..

se na keputi malli per familje
per shoket e femiris
se rinija na kaloj
ne kete kurbet te mallkuar
e ku cdo shtet pona merr neper kemb.

po ka then ai i vjeteri se kur nuk ke nje
zot shtepijet te rregull familja vuan

ne se dim se kur mund ta gjejm kete zot shtepije gjete kujdeset per ne
se po vdesim rrugash
se spo don tja dije kush per ne
spo mudemi ta gjemjm se gjesht ky mallkim e nga kush e kemi kete fat te zi.

me falni po me dhem shpirti me nje vend ac te bukur si shqiperia
qe si mungon mali as fusha e as deti
me besoni me shkoin lotet si femi
se po pasurojm te huajt me mundin ton
e ndersa shqiprija naka ngel vend numro
ozot kthej syt nga shqiperia..

ju pershendes tegjithve
me falni nese ju kam merzitur me ket cka kam shkruar. po me dogji malli per shqiperin.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 07/03/2007 20:13:42
O TANI LONDRA bravo te qofte per frazet qe ke shkrujt,une dikure per nje dashuri te ndershme frazet mi nxjerte zemra per nje vajze qe e doja shume por emigrimi per nje perjudhe na largoj dhe zemren ma shkatarroj.por njeriu i paster dhe i ndershem ka fate te tjera ne jete,se kjo bote osht portokall.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vera

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/03/2007 19:35:11
mirembrema te gjitheve dhe ju uroj nje nate te qete gjithashtu uroj festen te gjitha nenave shqiptare kudo qe ndodhen ju puth
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 07/03/2007 19:26:10
mirmbrema te gjithve, kudo qe ndodheni si ja kaluat sot ......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi azemi
ne vend te nxehte nga natyra,dhe te ftohte nga zemra

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt) Dėrgo Email
 07/03/2007 19:00:16
Persh... te gjitheve:
Uroj te jeni mire miq te kesaj site...persh...ilda dhe shtiza,dhe une ju uroj te gjitha te mirat e kesaj bote,une mire jam dhe me falni qe nuk mund te shkruaj shpesah sikur kam deshire une,,,por mundesite nuk i kam ngaqe punoj,,,mire me kalojne ditet dhe besoj se me kalimin e pak diteve do behet me mire,,,shpresojme eshte fjala me e mire3 ne fjalorin shqip dhe per kete e respektoj kete fjale jashte mase,, Shtiza me vjen mire qe shkruan dhe uroj te shoh shkrimet tuaja shpesh,,,,uroj te jesh mire shpirterisht,kjo ka rendesi ,,,ilda you are very kind girl and I HOPE THE BEST FOR YOU;;KALOFSHI SA ME MIRE TE GJITHE O SE HARROVA BJONDEN CIAO ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi toni bejbi boj....
athina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 07/03/2007 18:17:56
mirmbrema te gjithve se nektej nga greku jemi ber der .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/03/2007 15:56:22
pershendetje te gjitheve. Shpresoj qe te gjithe jeni mire si me pune ashtu edhe me shendet. Pershendes te gjithe ata qe jene te djegur nga semundja 'dashuri' dhe ne vecanti pershendes te gjithe lexuesit e kesaj faqeje, Azem shpresoj qe je mire dhe qe jeta te ka rezervuar surpriza te kendshme. ju puth te gjitheve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 07/03/2007 15:37:49
pershendetje vellezer e motra shqipetare
ju uroj nga zemra fat e lumturi te gjithve.sika jeta vec dy ngjyra jo jo
paska njerz me dy fetyra o po
e urrej zemren ce ende te do
pse o shpirt pse o shpirt ndodhi kjo
pse o shpirt ti mu me ke lan
me kujtohet cakame ke than
semrat tona kush si ndan
pse o shpirt me ke harru
gjith kunoret jan bashku
tjeterkan smund te du pse oshpirrr.......
ti me tjetrin jeten sot je ta fillu
po ty ky mekat ce jetu ba
jeten copa ka meta ba .

ju pershendes te gjithve
e kalofshi sikur ju deshiron zemra juai....................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ROLAND KUCUKU
SWEDEN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/03/2007 14:21:47
PERSHENDETJE TE PERZEMERTA PER GJITH SHQIPETARET NE VECANTI PER VAJZAT NG LARG TUNG
Fillimi i faqes 
Dėrguesi THE BLOODY ALBOZ
NEW YORK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Alexa Toolbar)
 07/03/2007 00:01:31
shqipri nana ime dhe nje here po te shkruj leter

jo per gja po smlen dashnia tjeter

dashnia x at vend qe shpesh e kam permend

tash ajo dashni po mi nzjerr mu kto men

sa her ce kam fol syt me lot me jan mbush

se me ka marr malli me pa 1 her ate fush


ato fusha le lendina ku u rrita me mundime

me rrite ti moj nene mu me therrime


se u bane shum vjet ce e lash ate shqipri

malli x atdhe me djegu ne zemer ma bani hi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 06/03/2007 22:52:35
mirmbrema miq mire jeni..pershendetje te gjithve nga ana ime..........ciao notte
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILDA
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 06/03/2007 16:23:47
Mirmengjes djem & goca qe shkruni ne ket liber ju uroj nje dite te bukure kudo qe ndodheni neper bote.

Hey what's up Paulo ? une banoj ne Connecticut . have a nice day .

bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi paulo
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Dėrgo Email
 06/03/2007 00:15:28
hi ilda flm per sms jetoj ne jacksonvill fl, po ti ku jeton ?. o bijte e shqipes ju pershendes ku do qe jeni se shqiperia eshte krenare me ju gjithmon...............
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] (99) [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003