Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 100/100
(mesazhet 1 - 15 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] (100)
Dėrguesi Ilda
USa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 05/03/2007 21:14:22
Pershendetje miqe!

Pershendetej Paulo ckemi si je ti ?? flm per pershendetjen , ne cfar vendi ne usa je ti ? have a great time lol.

bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 05/03/2007 20:52:41
mirmbrema te gjithve si ja kaloni..... dhe si ja kaluat sot.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi albani
www.bani-tba.piczo.com

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 05/03/2007 15:21:18
Tung ju presh de shum te gjith qe te kaloni sa ma mri tung nag bani-ju preshe shum www.bani-tba.piczo.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 05/03/2007 09:54:28
ciao mire jeni.... si po ja kaloni.....nje pershendetje nga ana ime te gjithve.... atyre ce shkruajn nekete sit....dhe pershendetje te gjith shqipetarve ku do ce ndodhen..... mrena apo jasht shqiperis.......ciao ju uroj nje dit te mbar..........nga kodiana
Fillimi i faqes 
Dėrguesi PAULO
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98) Dėrgo Email
 05/03/2007 04:39:39
HI ALL TANI QE PO VIJNE DY FESTA NJERA PAS TJETRES I KENI MENDUAR???7&8 MARSI JU UROJ FESTEN INTELEKTUALVE DHE TE GJITHA NENAVE M'BAR BOTEN EDHE JUVE TE KESAJ FAQE QE LEXOM MEDIME TE NDRYSHME TE NJERI TJETRIT.............????????. HI ILDA JE GJITHMON SIMPATIKE!! DHE ETHJESHTE RESPEKTE NGA UNE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda
usa ct

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1)
 05/03/2007 02:14:19
Pershendetej po shikoj se shume nga miqte e kesa faqe kan kohe qe nuk po shkruajn me , po uroj te jen mire kudo qe ndodhen .

Pershendetje Azemi ckemi si je ti ?? flm shume per pershendetjen edhe ti mbtesh i pershendetur nga une , te uroj gjith te mirat.

god bless albanian ppl

bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 05/03/2007 01:41:08
pershendetje te gjithve e ju uroj gjith te
mirat e kesaj jete gje po jetojm....
e nje pershendetje te vecant per ty erisa
gezohem nese je mir dhe ja kalon mir

e persa i perket per humorin ai ka lindur
ne shkoder
ndersa mer djemt shkodran
duhet te jetosh me ta per ti njohur
e pastaj shikoje ti a mund ti thuash jo
jo pse nuk jan te mir cunat e krahinave te tjera .
se te gjith shqiptaret jan te mir e te respektushem .gjithashtu edhe femrat


ja kalofshi mir .e nje lumturi te pa fund .
ne zemren tuaj....................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi wwww

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 04/03/2007 23:04:16
I can know where you are with whom, that makes you if you are well I wonder many the questions. Well I want only that you would be content. You are my best friend for the life and I love you much more than all in the world you do not have forgets that you promise to me
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 04/03/2007 20:52:42
Mi po ju si ja kaloni nga jeta perditeshme.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 04/03/2007 20:15:26
pershendetje mireseerdhet isha vetem ketu
iliri pershendetje ckemi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi azemi
ne bregdete

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98; DigExt)
 04/03/2007 20:13:38
hi persh miq dhe deshirue te kesaj site...ju persh....te gjitheve pa perjashtim ne vecanti Shtizen bjonden ilden dhe miren sollakun ju uroj gjithe te mirat...ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILIRI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0) Dėrgo Email
 04/03/2007 19:53:36
mirmbrema te gjithve......................edhe zonjush Kadhco.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 04/03/2007 19:50:04
pershdees te gjitheve me kenget e ANJESA shume te bukur a
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 04/03/2007 18:48:41
pershedtje klodiana ckemi nga germania si kaloni andej
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodiana
germany

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)
 04/03/2007 18:36:21
haj mirmbrema mire jeni....pershendetje nga une te gjithve......ja kolofshi mire..ciao ciaooooooooooooo
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] (100)

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003