Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 2/100
(mesazhet 1471 - 1485 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 05/12/2008 00:58:52
pershendetje te veqant per ty mergimtare edhe per te gjith te tjeret

eh i pret malli te shkretet kurbeqar po kush ja din vetem aj qe po e provon edhe e ka provu edi se qesht kurbeti
po shqiptari ka jetu me shpresa gjithmon edhe shpresa po na mban gjall

te lumt mergimtare se shum mi i ke shkruajtur ato vargje,,po ku jan shqiptar e tjer se shum pak po shkruajn shpresoi te jen mir edhe tja kaloin mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MERGIMTARJA
MBRAPA DJELLIT EDHE HENES

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 04/12/2008 22:36:37
~*~*~*~NE MOS SHPEJT,DIKUR PO~*~*~*

PO JETOJ UNE NE DHE T'HUAJ
LARG VENDLINDJES PO ME SHKON JETA
SHUME KUJTIME NE ZEMRE RUAJ
E SI U TRETA UNE E SHKRETA

JETOJ LARG VENDIT TIME
LARG FAMILJES LARG TE GJITHVE
SHPEJT KALOJN VITET NE MERGIM
E THELL NE SHPIRT NDJE NJE DHIMBJE.

E PRA FATI MERGIMTARIT
I SHKOJ JETA NE IDHNIME
JA PUSHTON ZEMREN MALLI
KALON DITET ME KUJTIME.

ME MERR MALLI PER TY NENE E BABA
PER TU MORER E VELLA
PER JU MIQE E DHE SHOQNI
ZEMRA ME DJEGJET FLAK PER TY O MOJ SHQIPERI.

PSE VALL KY MALL PO ME PUSHTON?
PsE KAQ REND KY THE I HYAJ RENDON?
PSE NUK NDIHE UNE REHAT?
SEPSA ATA QE ZEMRA DON JAN SHUME LARG

NE MOS SHPEJT DIKUR PO
DO TE KTHEHEM UNE TEK TI
NUK ME TRET VENDI HUAJ JO
DUA QE TE ME MBASH TI

DUA TE PREHEM UNE TEK TI
ATY KU HODHA HAPAT E PAR
SE NUK JAM UNE JO JETIME
KAM NJE NENE NJE ZEMREBARDH

E PAR MOJ E MADHE SHQIPNI
KURR MOS U MERZIT TI
SE NE MOS SHPEJT DIKUR PO
DO TE ME KESH MUA NE GJI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 02/12/2008 15:04:35
pershendetje te gjith shqiptarve kosovarve, ose me sakt te qith atyre qe flasin gjuhen shqiptare edhe e rrespektoin ate

e per himariot hellas ti duhet te dish diqka
te jesh krenar qe di te shkruash shqip
e per barkun me buk mete vertet mund ta kemi bosh
po nje gje ta dish se kemi nje fetyr te paster e nje zemer bujare e qe se shesim atdhetarizmin per te mbushur barkun
e nese ste pelqejn shqiptaret perse shkruan ne kete faqe

nuk ben mir kur shan
tregon se je nje injorat egoist
e femi i jetimores pa familje
ki kujdes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi OKTAPODI
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 02/12/2008 13:49:35
PERSHENDETJE TE GJITHE SHQIPTAREVE KUDO QE NDODHEN.
E PERSA JU PERKET ATYRE QE SHAJNE SHQIPTARET, HARAM JU QOFTE GJIRI I NENES.
TI NUK JE ASKUSHI NE KTE BOTE.
TI KE OFENDUAR FAMILJEN TENDE O NJERI I PA FTYRE..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela-athens
athine

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 02/12/2008 00:03:20
mirbrema tek te gjithe. une nga himara jam . po himaroti hellas mesa tregohet eshte analfabet edhe ka fut 1 emer himare edhe eshte turp per himaritet. po ai himariotet qe flet keshtu. ok nuk flas mie shqip po per cdo vend qe gjehesh duhet respeht.se cdo popull ka respektin e tij. prejardhiria e cdo njerihut edhe ca perfundon ne jeten e tij ajo ka rendesi.
mesoni te jepni rendesi tek njeriou jo nga eshte orgjina e tij.
relateti i njeriut eshte aftesia e tij te behet dicka...
mefal per qe ato qe thot himarioti po besoj se nuk jan mendimet e te gjitheve nga ne ...
me respekt
angela ath
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 29/11/2008 14:54:33
Gezuar diten e pavarsis .
Pershendetje
Kosowar
sallakun
tba
edi kukes
Biondia
papirus
linda
ivo shijaksi
sir land durrsakun
rose
dhe gjithe ju te tjerve qe nuk po me kujtohen me emra.
Respekt nga Durresshinavlash
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MAjLiNDA
Ohio

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 29/11/2008 04:11:13
Mirmbrema dhe Gezuar Diten e Pavarsis~!

Sallaku-Ju pershendes, dhe gezohem qe jeni mire te gjithe, dhe ne ketej jemi shum mir!


Pershendes te gjithe Shqiptaret kudo qe ndodhen.

Respekete:Majlinda
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtinƫ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 26/11/2008 15:10:44
Shqipëtarët e Shqipërisë janë njerëzit me të mençur ne Europë.
Përshendetje për Sallakun,Drresshinavlash,Besin,salluzzin.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SALUZZESI
SALUZZO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Hotbar 10.2.232.0)
 26/11/2008 01:58:23
ME DT 14 DHJETIR BEHET KONCERTI I PORTOKALLISE ME KENGETARE TE NJOHUR SINAN HOXHA ARTIOLA TOSCA CILIETA JU LUTEM KUSH TE DESHIROJE TE MARRE PJESE TE KONTAKTOJE NE NUMRAT 3457011665 KONCERTI JEPET NE DISCOTEKEN "CUBO" NE BORGO SANDALMAZZO CUNEO PRENOTONI BILETAT E FUNDIT CMIMI ESHTE 20 EURO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ARTUR KÖLN GERMANY

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; Hotbar 10.2.232.0)
 25/11/2008 23:40:26
Pershendeje Shqiptare. himarioti hell AS thot se eshte me vend ajo shkruajta per Kosovaret,por me vend eshte se Kosova nuk eshte me serbi, se Himara eshte Shqiperi dhe Shqiperia eshte e Shqiptareve dhe se ti hell As, je kthyer ne grek sepse ke marre hormone greke, ngaqe i dashuri jot grek i pelqejne bukuroshat si ty dhe kur flini ne darke bashke ti zgjohesh nje kile me i rende dhe kjo KILE qe te ka futur greku te ben te ndihesh hell AS
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gloria
ny

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; GTB5)
 24/11/2008 02:15:15
Njatjeta bashkatdhetare, sonte pashe ne "destroyed in seconds" ne tv mes te tjerash edhe tragjedine e gerdecit.
.....Epo s'na hiqen te keshikojat neve, qyshse skemi njerez ne pushtet.
Anyway, ju pershendes e sa me pak stres...Sallaku flm edhe une ju pershendes 'till next time
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtinƫ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 23/11/2008 12:03:43
Territori i Koseves se sotme ka qenë deri te MOLLA E KUQE,sot qyteti i Nishit ne Serbi,por Akademia e Sheknecave dhe Arteve NE Beograd hartoi planin "NACERTANJA" me qellim debimin e shqiptareve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi VILMA
FIER

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 22/11/2008 18:24:03
Pershendetje,me te vertete nje web faqe shume e mire,me pelqejne temat per te cilat shkruani.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
PRISHTINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 22/11/2008 13:03:59
Pershendetje per Sallakun dhe Durresshinavlash.
Kosova eshte treve e trungut Shqiptare mu ashtu sic eshte :Laberia,Malesia e madhe,Cameria. Une pse e kam nikun Kosovar nuk e kam vendosur per te injoruar te tjeret,jam 100% Shqiptar edhe mburrem.
Ndersa mos i fusni te gjithe Kosovaret ne nje thes,se nuk ia vlen.
Lereni kisha e xhamia se feja e Shqiptarit eshte shqiptaria,dhe ju kisha lutur mos te bini ne provokime te Grekofileve dhe Serbofileve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
New Jersey

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; sq; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 21/11/2008 23:50:28
(Vijon)
-Kufirit te vendosur me dhune nga shovinistet serb, dhe te mbeshtetur nga sllavo-komunistet shqiptar.Dhe i kam konstatuar ato qe thash me siper gjat kesaj vizite.Ju lutem mos i barazoni treven me kombin.Treva e Kosoves, eshte KRENARIA E KOMBIT SHQIPTAR!Eshte kala e qendreses dhe e mbijeteses!
Tu drejtova ty "Besi" te me kuptosh drejt!
Mos bjer viktime e ca provokatoreve qe shkruajn ketu vetem sa per te kaluar kohen.Eshte i njejti person qe ndrron emrin disa here,nje here ky nje here ai,, nje here" himarjot" , nje "hellas" nje here MUT!, here Artur, here Mira etj etj.Dikush shkruan se per te talle by..nMos u fut ne debate me njerez te pa cipe!
Te pershendes Artur si ty dhe te gjithe Miqt tone qe shkruajn si njerez ketu!
ROFTE SHQIPTARIA!
(Fuck,- m...f...r:- Greqia+Serbia+Rusia+ ata qe na provokojne dhe na duan te keqen)
Rrofshin SHqiptaret e vetet kudo qe jane!
Respekt per ata qe me kuptojn drejt!
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003