Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 11/100
(mesazhet 1336 - 1350 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi FATMIR HAKLAJ
USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 3.0.04506.648)
 09/09/2008 06:37:46
NJE PERSHENDETJE PER TE GJTH TE FORTIT;;;;;SHQIPTAR DHE KOSOVAR:::::
Fillimi i faqes 
Dėrguesi shqiperia etnike
cameri

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.16) Gecko/20080702 Firefox/2.0.0.16
 08/09/2008 15:20:45
Xhamadani vija,vija
rrofte Kosova ,rrofte Shqipnia!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi fatjon zhurich
zhurich

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/09/2008 16:59:03
Pershendetje,bravo ju qoft chatitt tuaj,jeni me te miret,

ALBANIA 2-0 MALTA.


Perpara djelmosha kuqezi.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 06/09/2008 16:47:23
HAPI KRAHET SHQIPE E FLUTURO DREJT 2010 ..

Te jete kjo urimi per kombetaren tone sot ne kete ndeshje te rendesishme .Nje popull i bashkuar nje skuader e vetmja SHQIPERIA ......
FORCA FORCA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOVAR
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 06/09/2008 13:53:28
ALBANI 1=O SWEDEN

KOSOVA +SHQIPERIA+ILIRIDA+CAMERIA+MALESIA+LUGINA E PRESHEVES IS THE BIG ALBANIA.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi shkodran
shkoder

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/09/2008 18:18:16
E lexova cka shkruat ju te dy Kosovaro dhe Cami, dhe une po ju them se po mos te ishin kosovaret ne kombetare ne nuk do te mund te luanim ashtu si luajme sot,por edhe nje cili shenon gola per kombetaren se kam harruar kur kan shenuar gol,me shume shenojne autogola se gola.Kosovaret din te luajne mos harro sepse luajne me zemer e ne jo.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi u c k - kosharja
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/09/2008 18:05:46
pershendetje per vllaun came qe me dha kritika,po te gjitha i dua njesoj vetem se me kosvaret e kombetares njihem personalisht. Zemra e cdo shqiptari rreh njesoj per kombetaren.
Pershendetje camerise,paramythise,files.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Shqiperia etnike
Cameri

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.16) Gecko/20080702 Firefox/2.0.0.16
 04/09/2008 16:12:12
Po mire or i uck-s me ata te tjeret nuk je ti?Keta qe thua ti nuk na kan shenuar asnjehere per kuqezinjte,por ne perseri i duam dhe i inkurajojme.Kur te shkruash heren tjere shkruaj mire per te gjite,sepse qe te gjithe ata djem jane bije te shqiponjes qe ndodhet ne mes te flamurit te lagur me gjakun e gjithe trojeve shqiptare.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi DJAL KOSOVE
GJILAN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/09/2008 12:39:56
Nj poezi per ata qe e duan poezine

Asgje nuk me

dora jote
zemra jote
fjala jote
dikur ishinperandori
pushtuese e qenies sime

tani assemundje
as jete
as vdekje
me nuk je per mua.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi u c k - kosharja
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/09/2008 12:28:06
Deri me tani jeni chati me mire,dhe jeni forumi me i perparuar mbareshqiptar,se ju ofroni kulture, ju jeni pfesionist,dhe ju deshiroj suksese te reja.l
shqiperi 1=0 suedia. Perpara lorik cana,dallku ,curri, berisha,beqaj.
krejt Kosova jemi me ju.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dshinovlash
Shqiperi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 02/09/2008 16:58:51
Pershendetje miqte e kesaj faqe .
Dhe ju uroj te gjitheve nje jave sa me te bukur .
Pershendetje
ILDA
BIONDIA
PAPIRUS
SALLAKU
IVO SHIJAKSI
ELTONI SHAIJAKU
EDI KUKSIANI
ROSE CANADA

dhe shume e shume te tjere qe nuk po me kujtohen per momentin ju kerkoj ndjes gjitheashtu .
Nga zemra ju uroj gjithe te mirat.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi faton krasniqi
kamenica e kosoves

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 01/09/2008 16:17:26
Jam nje djale 26 vjecar nga Kosova,vazhdoj studimet master ne Pr,dhe deshiroj te njihem me nje vajze nga shqiperia.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi faton krasniqi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 01/09/2008 15:57:00
ju lumte,stafit te fajtorit,qe na ofroni shume informacione nga te gjitha fushat e jetes,jeni shume kreativ shume elegant ne punen tuaj.Une jam nga Kamenica e Kosoves dhe ju uroje shume suksese dhe pune te mbare.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-GB; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14
 30/08/2008 01:23:40
kerkoj ndjes se desh harrova te pershendesja sallakun. shpresoj qe se shpejti te na shkruaj ne kete sofer. te uroj gjith te mirat ty dhe familjes tende.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-GB; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14
 30/08/2008 01:09:04
pershendetje te gjithve!

ciao ilda nuk ka gje mir e the ti lal asnji nuk esht perfekt. si thot populli me mir von se kurr
eeee flm. pushimet mir fare mgjths. do preferoja qe ti kaloja ne nje vend tjeter po ska gje do jet x vitin tjeter kismet gjith te mirat edhe ty bye


ciao papirus ku je ti plako ngele ne shqiperi me duket ti kujdes mos te rrembej ndonjera andej bej qejf ti bej epo tani esht zyrtare qe esht ndar me hile kjo dynja hahahhaha bej shaka kalofsh bukur dhe ti.


po edin nga kuksi kush e ka par? nje pershendetje dhe ty miku im shpresoj te jesh mir dhe te na shkruash ok


harrova ndonjerin? ah embelsiren edhe pse mbas ngrenies ne vend te embelsires marr kafen pasi kam frik se prish dhembet te pakten keshtu thon!!!!!!!!!!!!

u zgjata me duket po besoj se nuk u merzitet eee?? kalofshi te ter mir

rrespekte nga bruni
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003