Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 12/100
(mesazhet 1321 - 1335 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi SHTIZA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727)
 29/08/2008 14:33:50
Pershendetje te gjitheve.
pershendes te gjithe te deshuruarit me kete poezi.
Po te ishte zemra gur
do te shkrihej nga malli
por cedo se eshte prej
ndjenjash dhe vuan
per se gjalli...
Ju uroj te gjitheve dite sa me te lumtura.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILDA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 28/08/2008 21:39:35
Nj poezi per te gjith ata qe jan ne mergim
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``````````Atdheu po na pret................

Hodhem cantat per mbi krha
e drejt shtigjeve u nisem!
Ku do neper bot u shpendam
e nene shqiperi e braktisem.

Male qe ngrieshin gjer tek rete!
me nje frym i kapercyem
e atdheut ton te shtrenjte
gabimisht shpinene jam kthyem

dallget e trazuara te detite mes
per mes ne i cam nuk e mbajtem
amanetin qe stregjysisht na e lan.

Shtigjet kur i kapteuam
askush sna pershendeti
ne tok te uaj shkuam dhe
atje askush na priti.

Ndaj duemi te zgjoehmi vellezer
prej gjumit qe na largon
Se vatrat tona po na presim
me ngrotesin qe na mungon.

Obligimet e atdhetarit na duhet
qe ti plotesojm
Amanetet e te paritn ne
vend duhet ti cojm.

Ejani kthemi ne vendlindje
aty ku jeta merr kuptim
Ti zbarazim zemrat nga
keto dhimbje
dhe ti mbushim perplot
me gezim.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus a.k.a Evi_L
Lezhe (milano)

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 28/08/2008 18:35:18
Hi ckemi miqt e mi si ja kaloni ne kto dit te bukra vera .... un po ja kaloj mir ktu in Albania .... Pershendes

Durresshinavlash

Brunin

Bionden

Ilden

Tanin

Sallakun

Majlinden etj Me rradh

Per fotot dhe kongt e mija me gjeni tek :


WWW.myspace.com/agclanevil
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 28/08/2008 17:59:42
Pershendetje miqe,,,, waw me fal bruni qe se permenda emrin tend po harrova njeres jemi dhe gabojm nuk ka njeri perfekt .. ckemi mo lal si ke qen ti mire me pushime si po kalon??? ajd kalofsh kencem yllo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-GB; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14
 28/08/2008 17:47:37
pershendetje miq si jeni mir?

persh... ilda ku je ti yllo po si harrove miken tend te vjeter hajt se nuk prish pun hahaaha kiss kiss ja kalofsh bukur ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 27/08/2008 22:32:36
bjondin .mos me thuaj qe ti nuk je poete

po sa shpejt mi thure vargjet
je e mrekullushme

pra edhe und po te hap shpirtin
kamfrik me te vertet
se sdua te vuaj me nga dashuria
se esht si nje semundje e pa sherushme

nuk arri ti kuptoi ca njeres qe kan deshir te luajn me ndjenjat e nje tjetri

shpresoi te mos bi i till
se kam deshiruar te ja bej dikuj as skam deshir tema bej njeri

ja kalofshi mir
o bjonde se di si mund te falenderoi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
Ne qiellin e shtate bashke me engjellit qe i kendojne dashurise tone

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 27/08/2008 21:02:06
Ske pse me falenderon tani uroj qe cdo gje te shkoje mire e te mos te lendoje kjo histori por te sjlle cdo te mire ne jeten tende kjo poezi per ty se mendoj se ndihesh keshut ne keto momente

FRIKE

Kam frike nga ndienja qe provoj
Nga kjo ndienje qe quhet marrezi
Kam frike te pranoj qe thurr endrra per ty
Kam frike te mendoj qe po bie ne dashuri
Kam frike te thurr plane kam frike te endrroj
Kam shume frike e kerkoj nga vetja te e largoj
kam frike kam frike nga ti ....
kam frike nga ndienjna e paster qe quhet
DASHURI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 27/08/2008 20:22:52
pershendetje te gjithve
po ne vecanti bjondes .me lejo te cuaj shoqja me e mir edhe pse nuk njihemi shum
faleminderit qe mu pergjigje je fantastike
ashtu siq e kam then dhe her te tjera ke nje shpirt poeteje dhe intelegjente faleminderit

te uroi gjith te mirat
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
Ne qiellin e shtate bashke me engjellit qe i kendojne dashurise tone

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 27/08/2008 20:03:00
Pershendetje Tani meqe kerkove ndihme po te them si e mendoj une .Nuk besoj se paraqitja e jashtme tregon dicka ne nje nje fytyre te bukur mund te qendroje nje shpirt i shemtuar dhe anasjelltas mund te mos jesh shume i/e bukur fizikisht por me nje bote shpirterore aq te mrekullueshme sa te mos kesh krahasime qe ta krahasosh .Nesa ajo ne bisedat qe ka bere me ty eshte ndiere mire i ke trasmetuar dicka i ke treguar qe ajo qe provon per ate eshte gjeja me e bukur qe Zoti te ka falur sdo mendoje si i ke syte si e ke fytyren do shikoje shpirtin e bukur emocionet qe i ke dhuruar ti .Mos mendo per ansje cast se ti je me poshte se ajo mos mendo asnjeher se nuk je i bukur sespe ne kete bote cdo gje me pak truk zbukurohet por shpirti njeriu nuk ka asnje truk qe ta zbukuroi ti je special (dhe pse ste njoh)per kete qe je ska rendesi se syri jot buza jote floku jot nuk jane si ato te nje aktori ti ke brenda shpirtit ate qe jo do DASHURINE QE NDIEN PER ATe .
Pac fat Tani dhe shijo momentin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi merita ibrahimi
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 27/08/2008 12:57:06
tugn sijeni ajeni mir si po kaloni jen ma te miret veq vazhdoni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 27/08/2008 01:26:56
pershendetje te gjithve edhe ju uroj dit te lumtura dhe te bukura e te pa harrushme

ju uroj nje kthim te kendshem ne kete sofer sqiptare

teju pyes diqka ne menyr shoqerore
kam njohur nje vajz qe esht shum e bukur jemi par vetem ,ne interne
po un nuk jam aq i bukur edhe me vjen sikur zor qe ti kerkoi shum qe te takohemi

nuk e di si te vepro esht shum e bukur sdua ta le te zhgenjyere
si mud te veproi
bjonde nje ndim nga ti
si shpirt poeteje qe ke
faleminderit per mirkuptimin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.16) Gecko/20080702 Firefox/2.0.0.16
 26/08/2008 17:11:08
Pershendetje per te gjith ju qe shkruani ne kete liber ,,,ne vecanti pershendes miqte e vjter me sa po shikoj disa jan rikthyer perseri si Biondia~ Durresshinavlash~ Shtiza~ Tani Majlinda ~Papirusi~ Ivo shijaksi ~Sallaku ~Edi nga kuksi~ ,,,dhe uen thash perse mos bashkoem edhe uen me ju hahah,,, uroj pushime sa me te mira ,,,, dhe mos e harroni sofren e vjter,, ajd ju puc te gjithve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 24/08/2008 02:58:41
pershendetje te gjithve kudo qe ndolleni
e ju uroj caste te kendshme

pershendetje te veqant per bjonden
por dua te them qe poezi tua mi perkasin jetes sime
edhe prandaj
dua te them shum faleminderit qe vazhdove te shkruash poezi te

ju uro dit te lumtura edhe ja kalofshi same gezuar
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elda hajrani
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 23/08/2008 20:21:44
hi ju pershendes te gjithve jam nje goc nga korca me ka mar malli shum te kthehem ne shqiperi kam 7 vjet qe nuk jam kthuher ne venndin tim po shum shpet do vij per vizit thank you i love you albanian so much
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
Ne qiellin e shtate bashke me engjellit qe i kendojne dashuire tone

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 21/08/2008 18:15:18
Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni me urimin qe po kenaqeni me pushime .
Tani kam qene e zene por them se do shkruaj perseri flm qe me kujton poezit e mia ja te shkruaj te fundit qe kam bere

TE JAP

Do te jepja drite nga ky dite qe po lind
qe syte e ty te trishtuar te ndricoj
Do te jap freskine e flladit te mengjezit
Qe zemren tende te lenduar te ledhatoj
Do te jepja rrezet e diellit te sapo dale
Qe shpirtin tend te vuajtuar te ngroh
Do te jepja nje puthje te madhe
Per te treguar sesa shume te dashuroj

ciao te gjitheve
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003