Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 13/100
(mesazhet 1306 - 1320 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi rinesa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ) Dėrgo Email
 21/08/2008 14:25:39
tung ku jeni a jeni mir shum libra te mira ka ketu kam lexu 5
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bashuria
podujev

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 21/08/2008 10:04:53
si je aje mir qka po ben]
hahasxnjsxnslkjnsxosnxsoxnsxon jejejejjeje lisjnaklsajklasnaosnasopano;LSJnasl;NASSJNkalshjASOIJH
Fillimi i faqes 
Dėrguesi anita
pr

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ) Dėrgo Email
 20/08/2008 11:13:12
ku jeni a jeni mir shqiptar si po kaloni ne ket pushim qao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1
 20/08/2008 10:09:24
pershendetje te gjithve deshiroi te jeni mie e tja kaloni mir te gjit e pushime te mbara te gjith atyre qe i kan pas mundesi per ta shiju ote de te kalter e ngrohtesin shqiptare.

po mos na harroni na shkruani
o bjonde ke humb fare na mungoin shum
pozit e tuja. te uroj gjith te mir e tja kalosh mir.
ju uroi dit te bukura e jet te lumtur te gjithve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ADI
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727)
 19/08/2008 15:45:48
Pershendetje te gjitheve.
Ne rradhe te pare pershendes te gjithe emigrantet Shqiptare kudo qe ndodhen.
Zoti jua sjellt punet sa me te mbara.
Une jam 22-vjec dhe jam ma studime ne itali.
Do me behej qejfi nese ndonje vajze do te kishte deshire qe te fliste me mua.
si i thone per te larguar sado pak merzitjen e madhe.
tani po e mbyll dhe shpresoj qe dikush nga ju do me pergjigjet. Respekte ADI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tony
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.5; Windows NT 5.0)
 06/08/2008 14:57:58
pershendetje te gjithve shqiptar kudo qe ndodhen naper bot .dhe zoti ju bekoft, tony
Fillimi i faqes 
Dėrguesi kujtim
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30) Dėrgo Email
 04/08/2008 16:22:18
unjam nje pjestar i ri ne ket faqe pershendes the gjith pjesmarrsit ne kete faqe, vecanarisht simpatiken qe naka pershendet sot heret ne mengjes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi simpatikja

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 04/08/2008 04:38:25
miremengjesi, mbarsi per te gjithe kete jave...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi qendresa
peje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={DACD1A6A-1D5C-452E-9E7D-51416BC8BDD4}; InfoPath.2) Dėrgo Email
 02/08/2008 15:58:50
ju pershendes shum mbase jam adhuruese e flaket e librave disa spo mund ti kem ne shtepi po tani po e shof se pasakm librarin me te mir ne shteppin time ketu tek ju flm.shumjeni te mrekullushem ju pershendessssssss
Fillimi i faqes 
Dėrguesi fatlum
kanada

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Zango 10.1.181.0; InfoPath.1) Dėrgo Email
 02/08/2008 01:27:44
Pershéndetje gjithé atyre qé kujdesen per kété webfaqe.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA
Durres

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 01/08/2008 18:06:41
pershendetje te gjitheve.
ju uroj pushime te mbara te gjithe juve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 01/08/2008 13:02:10
Pershendetje te gjithve ju uroj qe te kaloni nje fund jave te bukur .
resp.. nga Durresshinavlash
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA
Durres

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.16) Gecko/20080702 Firefox/2.0.0.16
 29/07/2008 18:19:23
Ngado qe shkoj i kthej syte prapa... qe te te shikoj ty.... sa i dashur po aq i paharruar... per te dashurin tim qe jeton lart ne qiell... mirupafshim.! dhe premtoj qe nuk do te jete kujtimi i fundit per TY. me mungon thelle ne shpirt... nuk ka njeri qe ta kuptoje dhimbjen time... me more zemren, bashke me jeten time duke me lene lot dhe mall ne Zemren time.. s'mund te te harroj kurre.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi SHTIZA
Durres

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.16) Gecko/20080702 Firefox/2.0.0.16
 29/07/2008 17:51:07
pershendetje te gjitheve. c'kemi ndonje te re ketej. mesa po shoh nuk po shkruajn disa miq te vjeter. shpresoj qe te jene mire. me thene te drejten edhe un ka gati nje vit qe nuk po shkruaj. por besomeni, nuk eshte se nuk doja qe te shkruaja por kam pas disa probleme personale. dua te pershendes te gjithe me emra por besomeni se jan shume dhe kam frike se mos harroj ndonje dhe i ngelet hatri. prandaj ju pershendes qe te gjitheve nga zemra ime dhe shpresoj qe jeta t'ju kete rezervuar surpriza sa me te kendshme... nje perqafim te ngrohte per te gjithe... e juaja shtiza.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9) Gecko/2008052906 Firefox/3.0
 29/07/2008 01:31:09
pershendetje te gjithve e ju uroj pushime te mbara
por po ju bej nje lutje te gjith miqve te vjeter te kesaj faqeje qe tena shkruani se mekete faqe sikur qmallemi pak,

per femrat shqiptare se jan mete mirat ne bot per deri ne sot shpresoi te mos e humbin ketej e tutje


ndoshta me mir dote ishte
te mos i kisha syt ne ball
doshta dote isha i lumtur
sikur ty mos te kisha par
te kujtoi ne ato shetitje
buz detit val mbi val
thua prap te flas me ty
ti them te pakten veq dy fjal
shero plagen e zemres sime
se tedo deri sa te plase
sekjo zemra ime e vogel
dashurin e ka te malle

veq dy fjal nga zemra ime
qe na duhen ty dhe mua
veq dy fjal e jo me shum
veq te them nje her te dua
shpesh her mendjan me ka then
qe semren time vet ta thyej
po skam mundur moj vajze
se ne zemer ty te mbaj
shero plaget e zemres sime
qe te do deri sa te plase
se kjo zemra ime e vogel
dashurin e ka te malle.......
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003