Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 14/100
(mesazhet 1291 - 1305 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi OKTAPODI
NAPOLI - ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; .NET CLR 2.0.50727)
 28/07/2008 17:10:19
PERSHENDES TE GJITHE BIJTE E SHQIPERISE KUDO QE NDODHEN, ANE E MBANE BOTES. PAMVARESISHT SE TE TJERET NA URREJNE, NE ECIM ME KOKEN LARTE DHE MUND TI TREGOJME BOTES SE TE JESH SHQIPTAR DO TE THOTE NDER DHE KRENARI.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bobi
italy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.5; Windows 98; Win 9x 4.90) Dėrgo Email
 17/07/2008 23:59:01
deshira ime me e madhe do te ishte te beja dashuri ne fund te oqeanit.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi REQI
ditroit

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 3.0.04506.648)
 16/07/2008 10:24:26
"""""""""""">>>>neqoft se te kerkojn te jetosh gjith jeten duke u zvaritur,,,,TI ME MIR COU DHE VDIS DUKE LUFTUAR""" byeeeeeee..........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi REQI
ditroit

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 3.0.04506.648)
 16/07/2008 08:16:38
Ej pershendetje te gjith shqiptarve ku do qe ndodhen nje pershendetje te vecant per te gjith korcaret kudo qe ndodhen dhe ithem qe jeta vazhdon """""""""""""BOTA ESHTE JONA""""""""""""` """"""""""""""""""
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; USDR6; Dealio Toolbar 3.1.1; UGA6P 2.2.366.1; 3P_UPCPC 1.0.7.1)
 13/07/2008 21:26:37
saebukureshtefjalatedua,
faljadashurinasajqetakerkon
sepergjithjetenajotemallkon.
eshte veshtir ti kuptosh
po esht me mir ti zbatosh pa vajtur von von
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; USDR6; Dealio Toolbar 3.1.1; UGA6P 2.2.366.1; 3P_UPCPC 1.0.7.1)
 13/07/2008 19:54:58
pershendetje te gjithve si po e kaloni te gjith mir jeni
nje pershendetje per bjonden e i uroij gjith te mirat.
po se di perse nuk shkruan ?

ju uroi gjith te mira
e pushime te mbara atyre qe jan me pushime e qe e kan mudesit e i shijoin brigjet shqiptare
se una i shijoi nga kompijuteri kaq esh mundesia sna lejohet me shum.........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ademi

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.15) Gecko/20080623 Firefox/2.0.0.15
 12/07/2008 20:25:39
une veq ju kisha pershendet shum koordinatoret e ketij web faqeje dhe te gjith ata te cilet e lexojn kete faqe. Tungi kaloni xixe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus a.ka Evi_L

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 12/07/2008 16:05:44
hi MAJLINDA pershendetje u be koh qe nuk degjohemi bashk ate adresene myspace tend shkruaje ktu tek emaili im
pershendes te gjith sokt e mi gjithashtu
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
Uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 12/07/2008 14:21:36
Miredita te gjitheve dhe mire se ju gjeta !

Kohe pa shkruar ne kte faqe po besoj se nuk ka pas punuar prandaj nuk kam shkruar.Po c'behet me juve mire te gjithe me se merreni si po i kaloni keto dite t veres? se ketej nga ne nuk para kemi ver ah per shi ketu jemi te paret nuk na e merr kush.
Shpresoj qe te gjithe te jeni mire ne cdo aspekt shikova qe shoket e vjeter kan shkruar ketu siq jan
BIONDIA
SALLAKU
ILDA
PAPIRUS
EDI NGA KUKSI
NE VEQANTI I PERSHENDES KETA
Po gjitheashtu dhe ju te rinjet
resp... nga D.shinavlash
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; USDR6; Dealio Toolbar 3.1.1; UGA6P 2.2.366.1; 3P_UPCPC 1.0.7.1)
 11/07/2008 15:33:20
pershendetje te gjithve ju uroi fund jav te kendshme.

fat i zi
i vetmuar ne angli te madhe
njeriun qe e dua se kam prane
por nje pik e kam ne zemer
se shpirtin tim makan marr
koha kalon se melot sqahet dot
edhe pse dashurin makan marr
zemren time kam nje zjarr

ozo ti ma trego rrugen
fatin tim ku ta kerkoi
rri i ngritur ne mendime
pa te dashuren time
ky fat i zi zi mi hubi rruget.?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MAjLiNDA
OHiO USA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11
 10/07/2008 04:10:18
Mirmbrema!

Pershendes te gjithe lexuesit e pershtypjeve.

Respekte nga:MAjLiNDA~
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mimi
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 08/07/2008 16:32:36
ju kisha uruar suksese shummm shokeve te mi dhe juve po ashtu ku flitet shqip.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi aldo
rodhos

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 05/07/2008 21:47:23
peshendes teghith shqipetaret kudo qe ndodhen
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus a.k.a EVI_L
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 05/07/2008 03:33:23
Hi Jam PAPIRUS tashme EVI_L (emri im rapper)

Pershendes shoket e Mi te kesaj Faqje Qe me Kan Munguar shum

Sallaku

Ilda

Durresshinavlash

Bionde

Edi

Mandi


Majlinda


Tani


Ivo shijaksi


Bruni


etj etj


Kohet e Fundit jam perkushtuar Muzikes rap ..... dhe kom bo dy konga


EVI_L Pare po don

EVI_L Midis Milanos


MUND TI DEGJONI NE ADRESEN www.myspace.com/agclanevil ku keni edhe fotot e mija ... jepni mendim tuaj po deshet .... JU PERSHENDES TE GJITHEVE EVI_L (MBAJENI MEND)
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; USDR6; Dealio Toolbar 3.1.1; UGA6P 2.2.366.1; 3P_UPCPC 1.0.7.1)
 04/07/2008 12:30:30
pershendetje te gjithve
e ju uroj pushime te mbara te gjithve atyre qe e kan mundesin te ikin e ti shijojn bukurit e shqiperis una ka vite qe se shijoj ate bukuri natyrore.
zdoja gje tjeter vetem te dilja ne mbremje bregut deti.
deti te qmall meshum se asgje tjeter...

e ju them poeteve te vjeter mos na harroni na shkruani ne kete faqe
ja kalofshi zame gezuar
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003