Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 15/100
(mesazhet 1276 - 1290 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi altina
gjurgjevik i madh

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/07/2008 14:08:58
libri i cili me ka ber pershtypje te thella ishte ai kenget e milosaos me autor jeronim de rada
Fillimi i faqes 
Dėrguesi TANI
LONDER

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; USDR6; Dealio Toolbar 3.1.1; UGA6P 2.2.366.1; 3P_UPCPC 1.0.7.1)
 02/07/2008 19:37:12
PERSHENDETJE TE GJITHVE
SI PO JA KALONI TEGJITH MIR JENI
JU UROIJ GJITH TE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi andreas athine

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12
 09/04/2008 12:51:01
pershendetje te gjithe gocave shqipetare dhe te gjithe cuna ane e bna botes ne vecanti te gjithe ato qe jan nga fushe arrezi respekete.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi IVO SHIJAKSI
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 08/04/2008 20:13:02
pershendetje te gjithve,si po ja kaloni?shpresoj mire,nuk shoh me ne kete faqe miqt e vejeter po shkruajne shum rradhe si eshte puna me ju?apo ju eshte merzitur kjo faqe?neise neise se bej shaka se eshe una vet nuk kam shkruajtur shpesh dhe ju kuptoj shume mire,po me behet qefi qe kjo faqe po perhapet dhe po qe hyn mid te rijn ne ketre faqe,neise tani ika se kam pak pune dhe nje pershendje te gjithve pa perjashtim sidomos miqve te vjeter te ketij siti!ja kalofshit sa me mire te gjithe!!!ciao ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Andrea athin

SonyEricssonK800i/R1GB Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1
 07/04/2008 15:33:28
Pershendetje te gjith shptaret qe jan ne athin dhe nje pershendetje te veqant per nipin tim ne lac kurbinit SHPEND ELEZin ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bass.-@hotmail.com
gjermoni

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 07/04/2008 12:31:48
TE DUA KOSOV ME GJITH ZEMER TE DUA PODUJEV JU PERSHENDESH ME GJITH ZEMER JUVE LLAP JENI MA TE MIR SE GJITH VEQ KUSH JAV KA INATI JU CIFSHIN PULAT AHHAHAHAH TUNG QAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi andrea athine kalithea
fushe arrez. puke. albenia

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; MRA 4.9 (build 01863); .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 3.0.04506.648) Dėrgo Email
 06/04/2008 17:35:05
pershendetje te gjithe qunave te fushe arrezit q jan ne fushe arrez dhe ato ne athine dhe ne te gjith boten ciao andrea
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 05/04/2008 01:31:21
pershendetje te gjthve e ne veqanti ty bjonde te uroi gjith te mirat

po dua te them se po mos te ishte shpresa
sdo kish jet per njeriun shpresa te mban gjall, pra te falenderoi bjonde per urimin qe me dhe.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 04/04/2008 23:02:51
pershendetje Tani !
Mos u merzit ajo dite do vije dhe ateher do jesh vertet i lumtur .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 03/04/2008 03:10:29
pershendetje te gjithve
te uroi lumturi e fat ty bjonde te uroi lumturin e dashuris,

sa bukur do ishte che ta gjeje njeriun qe te do megjith shpirt
ozot athua vall do vi ajo dit
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 02/04/2008 16:22:50
Dashuria eshte arsye per te cilen ngrihemi ne mengjes me shpresen qe ta kemi afer te na perkedheli floket te na preki fytyren te na puthi embel ne buze e te na thote me zerin e saj melodios ku jane shkruar sinfonite me te bukura "te dua une ty "
Dashuria eshte ilaci i shpirtit se pa ate nuk jetohet jeta te duket bosh kjo sheron plaget me te thella dhe lehteson ato ne superfice.
Dashuria kush nuk i kendoi nje kenge nje here ne jeten e tij kush nuk i shkroi vargjet me te bukara ,kush nuk i kushtoi pikturat me te bukura por gjene me te shtrenjete ja kushtuam ne VAJZAT DHE DJEMTE shpirtin zemren endrrat tone .
Nganjeher jemi zgjuar e kjo dashuri iku ,jemi trembur e kjo dashuri ka fluturuar larg ,jemi zemeruar e kjo dashuri ndaloi ne degen e nje peme tjeter dhe ne ngeli shpresa vetem qe kjo dashuri te fluturoi e lire dhe e lumtur .
Dashuria i lumtur ai qe provoi nje here ne jet epor dhe ai qe jeta i dha nje mundesi tjeter per te jetuar nje tjeter dashuri jo kopie e sa pares .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 02/04/2008 02:21:48
pershendetje te gjithve

kam deshir qe temi pergjigjeni kesaj pytjeje
dashuria esht e nevojshme
e detyrushme
apo sherim i shpirtit

ju uroi lumturi ne jet
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 01/04/2008 22:50:49
PERSHENDETJE TE GJITHEVE VAJZA DHE DJEM SHQIPTARE TE KESAJ SOFRE .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 30/03/2008 03:24:54
persheshendetje te gjithve sa mir ishte me par kishe kenaqesi ta hapje kete faqe
o shqiptar esht 2008
na injoruat kombin o0 njerez
esht koha per dashuri e lumturi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi test

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12
 28/03/2008 01:24:48
Mire se ju gjeta. Eshte vertet kenaqesi.
Do vij perseri.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003