Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 16/100
(mesazhet 1261 - 1275 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Sallku
New Jersy USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 24/03/2008 23:57:08
Ju pershendes !
-Falenderoj ata qe na kane uruar per Pashket!
Nga fatkeqesia qe kishim ne Gerdec te Vores na u venit gezimi i festes.Gjej rastin te shpreh ngushellimet edhe ketu per humbjen e madhe qe patem javen e kaluar!
Ju ftoj te kontriboni me mundesit tuaja qe keni ne menyre qe t'ju a leh'tesojme dhimbjen sado pak.
-"Bionde",!
Faleminderit per pershendetjet qe me kishit bere.Ngelesh ajo qe je dhe nuk kam se c'te shtoj!
-"Edi Kuksiani"!
Te pershendes nipce!
Gezohem qe je mire dhe po na shkruan perseri.Sa per jeten ketu, c'te thote daja!Pune dhe gjume.Per Zgjedhjet nuk e di, vete megjithese jam nenshtetas prej shume vitesh nuk kam votuar dhe nuk do te votoj.Mos ma merr per dobesi po politika na ka dobesuar nervat dhe jam terheq fare...!
Them se votuesit do te zgjedhin nje njeri per te drejtuar USA dhe jo nje m... te zi
Pershendes MANDI,ILDA ,AZEMI dhe te gjithe ata qe shkruajne ketu si njerez, pa harruar miqt e mi te vjeter qe e dine vete!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "SALLAKU"
N Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 24/03/2008 23:13:50
-Sa per ate qe shkruan me nick name,"Hamshori nudo..."
Nuk do ta shaj se pastaj do te zbrisja ne nivelin e tij po si shqiptar katolik qe jam, them :
-"FALE O ZOT!, SE NUK E DI SE C"FARE ASHT TUJ BA"! (dialektore)
-Po qe se e ngaterron kekun me byrekun,ketu eshte vend i gabuar.Si me i madh qe jam ne moshe, te keshilloj qe te mos gabosh me ne mynyre te tille!
-Ne kete faqe futen kalamaj, vajza gra etj, si dihet ndonjera qellon te jete motra , kushurira tezja jote dhe te shkruan e-mail dhe te le edhe takim , pastaj vajhalli djale!
Kaq per sot dhe faleminderit per mirekuptimin!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 24/03/2008 22:11:38
Pershendetje dhe ti Edi dhe eshte nje kenaqesi qe shikoj qe je mire dhe hyn ne kete faqe dhe pse disa njeres te "semure"kerkojne te na e felliqin .
? nuk eshte KOSOVAR ky njeri se kosovaret jane BURRA ky eshte .....
ciao te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2) Dėrgo Email
 24/03/2008 21:09:08
Te dashur miq te kesaj sofre te madhe uroj qe te jeni te gjith mir.
BRUNI > ku behesh ti? mir jen te gjith familjarisht, uroj qe te jesh mir fat dhe mbarsi.
BJONDE>ti zemra e vllajt mir je me shendet?familja mir ti vet qfar nathua ndonje gje te mir,se ti vet e di seje e mir,
me shum rrespekt EDI.

DURRES_SHINAVLASH>shoku mir je ti? shendet e mbarsi.

SELLAKU_ DAJOSHI IM>po site kam bre burr aje kan mir me shendet po familja mir jan? qna thue anej nga u.s.a do fitoj HILLARI a jo? une te uroj te jesh mir familjarisht fat e mbarsi gjithmon ne familjen tende te keni, me shum rrespekt NIPI.

ILDA>poti motra qna thua ndonje gje andej nga ti, te uroj ghith te mirat nga une.

*SYKALTER*PAPIRUS*ELDA_CANADA*IVO_SHIJAKSI MIRSE U KTHEVE PESERI*MIRI*MIRUSHI*LIN_KUKSIANI*ANILA*MAILINDA*Dhe gjith ju te tjerve miq qe spome kujtohen emrat tani SHENDET E MBARSI.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2) Dėrgo Email
 24/03/2008 20:36:39
NGUSHLLIMET E MIA PER FAMILJET E VLLEZERVE TAN QE HUMBEN TE AFERMIT E TYRE NE TRAGJEDIN E GREDECIT.
* I LEHT QOFT DHEU TYRE >> AMIN*
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2) Dėrgo Email
 24/03/2008 20:22:57
GEZUAR***GEZUAR***GEZUAR***PASHKET KATOLIKE*** VLLEZER E MOTRA KUDO QE NDODHENI PER SHUM VJET **GEZUAR**
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 22/03/2008 22:44:47
GEZUAR PASHKET !
Sjellte kjo dite nje qetesi shpirterore per te gjithe ju besimtare te besimit katolik.
Zoti qofte me ju ne cdo hap te jetes suaj .

gezuar
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ?

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12
 22/03/2008 21:29:22
ORE AMSHORI TI MUA SKE CE BEN FARE ORE KOSOVARI I KEQ IK MESO GJUHEN SHQIPE SE MEZI TE KUPTOVA CFARE THE,,, MORE NJE PERKTHYES PER TE ME PERKTHYER ,,,,, ATE GJATESIN TENDE TREGOJA MOTRES TENDE DHE NENES TENDE E JO NE ,, O NJERI PA EDUKAT,,, TI JE GOMAR E KALUR GOMARI GJENDE GOMARI KA ME SHUME TRU SE TI ,, BYE BYE IDIOT
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HAMSHORI NUDO WEB CAM 24CM KAR
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 22/03/2008 20:58:35
degjo ti pykpytje..je si banane ato pytje beja satame se mte kapsha ta kam qi at nane..se gomar kam qan deri mram kur qiva satam..ok more vesh jam noci ta fus deri ke koci..se mos ti tha kushes tim lleshit qe ta shpon vrimen e veshit ..ik tani kokebir zog femer hyjnoret..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arlindi
amerike

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 22/03/2008 20:22:57
te dua shume desha mu taku se pare kam llom hahahaha
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ?

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12
 22/03/2008 19:29:38
DO TE THEM 2 FJAL PER
TY HAMSHORI DJAL
AJO KULTURA JOTE QENKA
PER TE QAR HALL TI PASKE TRU SHUME
ME SHUME SE NJE GOMAR
PRANDAJ NJERESI SI PUNA JOTE IDIOT
NUK KAN DUEN NE KETE BOT
TI JE TEPER DHE I PA VLER
SHKO MESO SI FLITET MO NJERI PA VLER
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12
 22/03/2008 19:10:46
Pershendetje miqte e keti web te rinje dhe te vjter ju uroj gjith te mirat dhe na shkruani ndonjer mos harroni,, Flm Bionde per pershendetjen edhe une te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jeten tende xemla ,,, bye ppl
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arlindi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 22/03/2008 14:16:09
urime vitin e ri a deshiron te kalosh me mua
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 22/03/2008 13:45:08
hahahahaha sa kam qeshur
ato gocat qe jane ketu (fus dhe veten time ne kete mes)kam se me cin e bajne seksin LIVE jo ne webcam dhe ajo gjatesia jote nuk besoj se i cudit .
Ndoshta te duhet ndonje djale ty por jo shqiptar se nuk jane si ti qe ti ndiesh ti ndonje gjatesi te tille se me dukesh nga ato te malit.
Oj toke meme car ke ncjerr moj ,car ke rrit.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HAMSHORI NUDO WEB CAM 24CM KAR
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 22/03/2008 12:44:28
A KA NDONJE PIDH KETU QE DON ME BA SEKS NE WEB CAM JAM 22VJEC JAM HAMSHOR I VERTETE...PO JU LEJ MSN TIME lorenzo_dotato@example.com
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003