Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 17/100
(mesazhet 1246 - 1260 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 21/03/2008 19:34:01
Pershendetje te gjitheve ju miq te kesaj sofre .Ne vecanti nje "mirseerdhet perseri Azemit ,dhe Mandit "qe i kane munguar kesaj sofre shpresoj qe te hyni me shpesh .
Nje pershendetje per te gjithe ju kudo qe jeni me urimin qe te jeni mire si me shendet ashtu dhe me pune .
Nje puthje te madhe per SALLAKUN dhe familjen nje pershendetje per brunin ,d.shenavlash,cunat e shijakut ,elton,fisnikun ,festimin,papirus,edi nga kuksi ,e zografi me gjithe familje ,vajzat e mrekullueshme ilda,ispektorja ,femer shqiptare e te gjithe ju qe sme kujtoheni keto momente.
PERSHENDETJE TE GJITHE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mandi genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; ADVPLUGIN|K115|165|S1414595431|dial; snprtz|T16531600022|2600#Service Pack 2#2#5#1; .NET CLR 1.1.4322)
 20/03/2008 11:37:12
miredita trima! uroi ne radh te pare t'ia keni kaluar sa me mire! e moj bjonde ke te drejt se çka eshte mjerimi. e kam pak inatin me ato shefat e shtetit tone...
po si eshte e mundur qe ne fabriken e gerdecit punonin femij,gra dhe njerez te pa kualifikuar per lendet plasese??? po nejse jemi ne shqiperi dhe keto gjera ndodhin boooo.... megjithe ate deri me tani bilanci eshte shume tragjik 16 te vdekur, 250 te plagosur dhe miliona euro deme. ça bene politikanet tane ??? hiç ! ministri i mbrojtjes dha dorheqjen!!! akt shume qytetar !!! keshtu dhe i vetmi pergjegjes qe mund te ishte nen hetim nuk eshte me!!!! po shkaku kush eshte per gjithe kete tragjedi? mjerimi bjonde mjerimi....!!! per 6 euro ne dite femij gra dhe burra punoin ne nje fabrike municioni te artileris se rende! nuk kame fjale. ngushellimet e mia te gjithe atyre qe humben te dashurit e vet ne kete tragjedi.
o SALI po ik o rop q... se le nam dhe si e ke nisur edhe femijet tane te njejtin fat do kene.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi azemi
agio nikolao krete

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.2) Dėrgo Email
 18/03/2008 17:18:21
Persh...te gjitheve me duket se ju kam harruar??dhe eshte e vertete....por jam perseri ketu..po shkruaj pak sot sa te futem ne teme...ciao Bjonde me ka marre malli me pa shkrimet e tua...dhe tani po c"mallem...ju uroj nje mbremje te kendshme..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 17/03/2008 21:24:51
Nje ngushellim shkon familjeve te GERDECIT qe humben jeten ne ate tragjedi diten e shtune mbas shperthimit te depos .Eshte nje HIROSHIME e Shqiperise ku humben jeten, femije ,gra dhe burra qe kishin hyre ne ate ferr per 5 mijE leKe per te ushqyer .Kjo eshte nje dhimbje e madhe besoj per cdo shqiptar kudo qe ndodhet sepse shikon sesi vuan nje popull e askush nuk kujdeset per te .Nuk kam qef politiken e urrej por kete here urrej dhe ata njeres ata "pseudo bisnesmene " qe moren ne qafe keta njeres te pafajshem me ndertimin e asaj "varreze" ne qender te nje fshati.
Nuk me hiqet nga mendja nje fashtar me nje vic qe qante dhe tha;"me ka ngelur vetem vici " mu drodh mishi e mu kujtua nje varg qe mund ta shkrujme dhe tani dhe pse kane kalur vite
KAFSHATE QE SKAPERDINET ASHT A VLLA MJERIME KAFSHATE QE TE NGEC NE FYT E TE ZE TRISHTIMI
Populli yne qe nga 1912 nuk ka pasur qeveri .Ngrihu o popull e kerko te drejten tende te pakten te JETOSH .
JAM AFER DHIMBJES TUAJ
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Edona
Prishtinƫ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 17/03/2008 16:56:23
Shumë më pëlqeu kjo faqe është nje faqe që ja vjen të lexohet....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi dafina
suedi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={1B4E3C95-9624-4EC6-A26C-92E113315992}) Dėrgo Email
 14/03/2008 08:39:42
agron tpershendes oj zemr shum tedua pa mas dafina ejote kurr nuk teharron oj zemr tedua shum pa kofi tung klm githashtu edhe familjen e agronit en mateqan kosov tung klm zemr
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "SALLAKU"
New Jersy USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 13/03/2008 20:55:23
Pershendetje te gjitheve!
Pershendetja spciale i takon Elbasanllive, ne pergjithesi dhe mikes tone te respektuar "BIONDE" qe e kemi cupe nga kjo treve qe eshte zemra e atdheut!
-Vertet nuk jam nga ajo zone po nga qe kam jetuar atje me mungojne njerezit, kultura, bujaria, respekti dhe festa e tyre tradicionale!
GEZUAR GJITHE SHQIPTAREVE DITEN E VERES!
ose sic thuhet ndryshe,:
FESTA E LULEVE!
-"Bionde"
GEZUAR FESTEN!
Zoti ju a shtofte begatin dhe paci lumturi dhe te mira ne te gjitha drejtimet e jetes!
-Mos i ha vetem ballokumet, "qerasi" edhe miqt e "sofres" qe me zemer jane atje ku festohet kjo feste...!
Pershendetje miqve te vjeter te kesaj faqe te bukur!
-Per "VLORA"
-Nese, ju pyesni seriozisht, e dashuroni seriozisht,dhe keni besim se ai vertet ju do, mos u mendo dy here!
-"Mos shikjoni kisha a's xhamia,
se feja e Shqiptarit, eshte
Shqiptaria"
Kjo eshte pergjigja qe dha Pashko Vaso ne shek e 19-te
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 13/03/2008 20:47:45
TE GJITHE ANTAREVE T EFORUMIT POR NE VECANTI ELBASANLLINJEVE

GEZUAR DITEN E VERES SJELLTE KJO DITE FAT LUMTURI E CDO TE MIRE NE JETEN TUAJ .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vlora
mleqan kjev

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/03/2008 19:29:36
jam e dashurume me nje djal te fes katolik por familja po me pengon,e pres nje kshill nga ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi besa
klin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/03/2008 19:15:03
e pershendes gjith zllakuqanin se jan me te miret,dhe ja uroij festen e pashkve,se pa krishtenim nuk do te jemi ne evrope,ne si fe qe jem qitash islame perpara kemi qen katolik,por ket fe e kemi nga turki,tung ju pershendes te gjithve klm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 13/03/2008 10:42:53
pershendetje te gjithve e ne vechanti michve te ri qe e vizitoin kete sofer shqiptare
ju uroj te gjithve plotesimin e te gjitha enderrave
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Melankolikja
ne endrrat qe nuk u realizua

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 09/03/2008 09:52:35
Nje pershendetje per te gjithe ju qe hyne ne kete faqe.Eshte hera e pare qe shkruaj por shpresoj qe te ndiehem mire midis jush .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BENI_MILANO
MILANO ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SIMBAR={AB6040C0-BB09-11DC-A89C-001B3823EF66}; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.2) Dėrgo Email
 09/03/2008 02:33:55
PERSHUM VJET FESTEN,FEMRA ASGJE NUK KA KUPTIM.......!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi kuksi
teran

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30) Dėrgo Email
 08/03/2008 23:04:01
nje pershendetje vjen nga grece gjith shqiptarve ju uroj 8 marin kudo qe ndodhen
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 08/03/2008 16:15:24
GEZUAR 8 MARSIN NENA TE DASHURA ME URIMIN QE NGA SYTE TUAJ TE BUKUR TE IKI TRISHTIMI E TE SHIKOHET VETEM LUMTURI .
Urim i vecante per te gjithe ato nena qe nuk kane afer dhe nuk kane mundesi te kene prane femijet e tyre ne ket edite me urimin "qe nje dite te jeni gjithmon prane "
Mandi une ketu jam por nuk kam pasur mundesi te hyj por premtoj qe do hyj em rregullisht.
Ivo shijaksi jam shume e gezuar qe po fillon te shkruash perseri .
Nje pershendetje per te gjithe ju antare te tjere
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003