Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 18/100
(mesazhet 1231 - 1245 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi mandi genova
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; ADVPLUGIN|K115|165|S1414595431|dial; snprtz|T16531600022|2600#Service Pack 2#2#5#1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/03/2008 12:51:00
Miredita femra shqiptare.Ju uroi gezuar festen e 8 masit dhe nje vit sa me te mbar.
Tani te pershendes njeçik keto miqt e vjeter se vallai themi ne na tepelena na ka marr malli. Sallak te faleminderit per pershendetjen dhe uroi te ini sa me mire ju dhe familja juaj. Bionde po ku ke humbur moj vajze??? Ate picen erdhe per ta ngren hheee??? o majlo po ti ku ke shkuar moj lumadhe se mall te kishim edhe ty??? nejse nejse , jame i bindur qe do ktheheni prap ketu te sofra jone. Pa dale pak se kisha nja dy fjale per kete milanezin super dotatto. O trim po mos bej publicitet vetes ketu o shoku se kete faqe e hap edhe farefisi yt o burr.
TANI LE TE THEMI RROFT KOSOVA URRA URRA URRA URRA.......
Hajde trima se do shkruhemi prap.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 08/03/2008 10:17:42
hej pershendetje o shqiptar mene fun meduket se pona jepen viza per ne erop me duket se eshte miratuar. ja kalofshi same mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 06/03/2008 21:55:35
pershendetje te gjithve ju uroi gjthe temirat e kesai bote .ja kalofshi sa me gezuar
Fillimi i faqes 
Dėrguesi genta
parma

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 06/03/2008 13:22:42
pershendetje te gjitheve ne vecanti Arjanin je si yll
Fillimi i faqes 
Dėrguesi D.Shinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 05/03/2008 14:29:54
Nje pershendetje vjen nag D.shinavlash per te gjithe .kalofshi mire te gjithe .ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi jani

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; iebar; SV1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1) Dėrgo Email
 04/03/2008 18:51:15
Pershendetje Web Master.
Do te deshiroja te shihja ne listen tuaj te gjate edhe Genta Ismajlin apo Ylli Baka e shume te tjere.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sela
skenderaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/03/2008 13:36:13
tung si je a jemir qka po bon ok klm se veq deshta me te thon qysh je klmmmmmmmmmmmm te dua shummmmmmmm nga sela per miren hehhehe ok klm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bani
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 04/03/2008 11:31:00
tung ku je njer ajeni mir q apo ban si po kalone vizitone kete web ww.bani-tba1.piczo.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sexii~fierake
fier

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 03/03/2008 17:34:32
hey, si jeni? dua te pershendes te gjithe shqipetaret kudo qe jane, sidomos fieraket........ju puth fort...........sexii~fierake
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elona
amerike

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1) Dėrgo Email
 03/03/2008 17:29:20
z. zavalani, duhet te permendesh se shkrimi i pare dhe i vetem deri tani shqip eshte Formula e Pagezimit, dhe jo thjesht nje shkrim i vitit 1462, formula e pagezimit qe verteton se ne ne fillimet tona si kombesi kemi qene te gjithe katolike.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ivo shijaksi
Itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 02/03/2008 18:24:13
Pershendetje te gjithve,ckemi si po ja kaloni?shpresoj mire,ilda sh flm per pershendetjen,dhe me behet qefi ilda qe e ke mbajtur mend qe dikur shkruja edhe una ktu,dhe falenderoj te gjith ato qe me kan pershendur gjate kesaj kohe qe kam munguar,me behet qefi qe shkruni akoma ktu
dhe nuk i kontrollova te gjitha faqet nese shkruajn te gjith akoma apo jo,doja te pysja bjonden edhe pse eshte pak vone po sic thashe nuk kam ardhur me ktu te shkruaj,neise...bjonde si je tani?pas asaj kohe te veshtire qe kalove?shpresoj qe te jesh sa me mire,dhe do me behej qefi,ej tju bej nje pytje?po elton shijaksi shkrun akoma ktu?po cunat e shijakut shkruajn me ketu?ok tani duhet te iki,ju pershendes te gjithve nga i parit deri ke i fundit ne vecanti miqt e vjeter te kesaj sofredhe nuk po i them me emra se ndoshta harroj na nje dhe nuk dua!ja kalofshit sa me mire te gjith te gjith!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi dibrani
grecee

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 UGDCGR/1.1.33.0 UGA6P/2.2.362.2 Firefox/2.0.0.12 Dėrgo Email
 01/03/2008 17:06:05
pershendetje te gjithve shpreoj te jeni mire me shendet ,
nje pershendetje te vecant per te gjith kosovaret dhe ta gezojne pamvarsine .
Shpresoj te kaloni nje fundjave te kendshme ............
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ervin
brooklyn new york

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12
 01/03/2008 01:12:48
ky web s....eshte nje nga me te miret deri tani shpresoj qe te jete keshtu gjithmon.urime.........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 29/02/2008 13:36:30
pershendetje te gjithve.
jeta e jon

e chfar mund te thuash per jeten e nje te riut ne kete vend , vuajtje trishtim shgenjim nga kjo jet qepo kaloim
e kujt mund tja vem fain per kete historis son apo kush na kabar kech apo atyre qe qeferisin sot e na genje me premtimet e tyre ,
rinia shqiptare ku gjendet sot
ca
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Haziz
Kosovė Rahovec

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 28/02/2008 19:20:55
ju uroj per keto gjera te mira qe i keni ne ket websait apo me mir te them ne ket forum ate qe un isha i interesuar te gjej e gjeta un kerkova per Gazetari diqka edhe hyne ne ket forum me ndihmoi mjaft keshtu qe kam fjal te mira per ju URIME PAVARSIA E KOSOVES
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003