Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 3/100
(mesazhet 1456 - 1470 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Sallaku
New Jersey USA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 21/11/2008 23:31:43
-BES KUKSIANI!
Jemi nga nje trve!E kuptoj si ti je njeri i drejte, po drejtesin tone te tjeret e shfrytezojne!
Ne afer 800.000 Shqiptar nga Kosova qe u shperngulen ka patur edhe "majmun mos-mirnjohes",, edhe "burracak" qe jan maskuar si femra per te shpetuar nga serbet, kur vllezrit e tyre luftonin si burrat ne shum ane te Kosoves, ata iken dhe kan kerkuar kushte, si psh kupatilla, (serbisht), vaska ne shqip kur ne mendonim te ndanim kafshaten e bukes me ta,Ka patur nga ata qe kan kerkuar te hiqet foto e Nene Terezez me kryq ose figura e Jezu Krishtit nga dhomat qe rrinin, se nuk e durojm dot kryqin etj etj, si keto marrezira po kurre nuk duhet te pergjithesohen te gjithe me dy tre raste idjotsirash!
Populli jone Shqiptar i Kosoves eshte popull martir, liridashes dhe krenar!Nje rezerve qe kam per ata ne pergjithesi eshte fanatizmi, dhe bujaria e kufizuar!Keto i kam me fakte.E kam vizituar Kosoven vetem nje here ne 2005, dhe jam rrite jo larg kufirit.

(Vion)
Fillimi i faqes 
Dėrguesi besi kuksi
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 21/11/2008 11:44:12
Himarjot Hellas where are you from man,, i mean where are you born?,, Kush je ti qe shan shqiptaret mor vlla?,,me sa duket qenke shqiptar dhe vet,,per deri sa ke shkruar shqip,,nuk e di por me sa thua duhet te jesh i bukur,,kur thu qe shqiptaret jan te shumtuar,, kujdes vllau im qa thua per albanianz se te zhgarravitet ftyra nga shqipet,,Mund te thuash se jugu ka perqindje ne greqi,, veriu esht 100% shqipni..stupid m....f...er!!,,I gues you right Kosowar and Tetova,,POR DESHA T'THOJA QE SA HER QE SHKOJM NE KOSOV NA BEJN ME GISHT THE NA THERRASIN SHQIPECA NE QFAR KUPTIMI?,,KEAP IT REAL ALBANIANZ, FUCK ALL THE HATERZ,,BES KUKSIANI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi TETOVA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 20/11/2008 19:48:32
O BESI KUKES,Kosovaret qe ke mbajte ti ne shtepi gjate kohes se luftes,ate qe te kane thene, nuk do t`ju kishim mbajtur,e kan pasur per t`ju thurrur lavd dhe mirenjohje qe i keni mbajtur.
Ata e kane thene ne ate ,se ju i kini mbjatur shume mire,por ata kosovaret ndoshta nuk do te kishin mundur t`ju mbajen asht sic i mabjetet ju.me kuptuat.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HIMARJOT- HELLAS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 20/11/2008 19:19:09
kosovar,kosova eshte SERBI,Albania eshte GREQI.
JU shqipetar jeni njerez qe nuk e keni ngopur ende barkun me buke.
Jeni kriminel,njerez me fytyra te shemtuara.
ARTURI kishe me vend ate qe tha pere KOSOVAR.
fuck you albanian people
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
PRISHTINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/11/2008 18:48:59
KUKSIAN,mos u bazo ne ate cka ty te ka then dikush(kosovar)sepse historikish dihet se KOSOVARET jane shume mikepritesa,odat tona jane te hapura per kedo qe vjen.Per Kosovaret miku eshte i shenjte,dhe ti nese kurdo qe vjen ,mund te ta jap nr e telit ,dhe lajmrohu kurdo qe ti te duash.
Se ne populli ende kemi kulture e tradite, e gjak shqiptari,por politikante tone me ne krye Sejdiun e Thacin na i neperkemben te gjitha,se e lan Kosoven ne qorrsokak, e po bejne biznese me qellim perfitmesh personale.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BESI ,KUKSI
UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 20/11/2008 12:36:30
ESHT E VERTET KOSOVARET JAN NDRYSHE NGA NE SHQIPTARET,,DUA TE THEM KUR ISHTE KOHA E LUFTES,,GJITH SHQIPTARET NDIHMUAN KOSOVARET,,I STREHUAM DERI SA MBAOJ LUFTA,DHE VET KAM MBAJTUR NJE FAMILJE NGA ZHURI,,POR KUR ERDH KOHA QE TE KTHEHESHIN NE KOSOV,, DUKE DHAN DOREN FAMILJES QE MBAJTA,,NA FALENDERUAN ,,POR ME THA DHE NJE FJAL QE ME FTOHU DHE HUMBA GJITH RRESPEKTIN PER ATA,,ME THA QE PO TE ISHIT JU NE LUFT DHE TE VISHIT NE KOSOV,,NUK JU KISHIM NDIHMUAR FARE JU KISHIM LEN QE FLINI NE RRUG,,PO FLAS QFAR KAM PAR DHE DEGJUAR,,RRESPEKT TE GJITH SHQIPTARVE,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, NGA BESI KUKSIANI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi miri
athine

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/525.19 (KHTML, like Gecko) Chrome/0.3.154.9 Safari/525.19 Dėrgo Email
 19/11/2008 22:48:56
thjesht dyrahun ta shpejegoni qe eshte durresi sot
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ARTUR

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; Hotbar 10.2.232.0)
 19/11/2008 22:12:30
du bist scheisse besi bergman, bauer.nuk jam racist por patriot. i dua shqiptaret se jane njerez me virtyte dhe zemer te madhe kurse kosovaret ecin me moton kalova hallin te ...... kalin.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi mira
holande

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; Hotbar 10.2.232.0)
 19/11/2008 21:57:38
Pershendes te gjithe lezuesit, vecanerisht Arturin pasi ka shkruar dicka qe eshte e vertete. Mendoj qe ska te bej me rracizem por thjesht me disnivelin dhe mentalitetin midis shqiptareve dhe kosovareve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
N jersey USA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; sq; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4
 18/11/2008 22:15:42
Ju pershendes te gjitheve!
Ju faenderoj JU qe me keni kujtuar dhe pershendetur.
-Majlinda, te pershendes dhe deshiroj qe te jeni te gjithe mire andej ne Oh.Te fala per te gjithe.Ne ktej jemi shume mire.
Pershendetje per Durres-Shinavlash, -Bravo ty dhe Tani qe nuk i jeni ndare kesaj faqe! -"Bionde"-Ku je ti, hajde "sofra po te pret!", Pershendes : Bruni, Papirus, Armando-Tepelena,Edi -Kuksianin, Ilda, Tani,Gloria, Nardi, Kosovarin ne Prishtin, Azemin, Elda, Bes Kuksianin, Eda, etj, ju kerkoj ndjese qe nuk i kujtoj dot emrat.
-PER "ARTUR"!
Uroj te kesh qen i pire kur ke shkruajtur ato dy fjale qe me mire do te ishte te mos i kishe shkruar fare!SHpresoj qe te ka dal pija tani dhe ta kuptosh sa posht te ka shpene e pira, e te mbushesh mend te mos shkruash me gjera te tilla!
Nuk kam qejf per polemika po shpresoj se do ta kuptosh vete gabimin qe ke bere ne ate shkrim.
Pershendes edhe stafin e "fajtorit" dhe ju lutem shkrime te tilla te mos afishohen.
ME RESPEKT!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
PRISHTINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/11/2008 21:32:09
Shqiptare pikat po pikin, mos fleni po zgjohuni,edhe mos harroni se shume ma veshtire e kishte Ismail Qemali,te krijonte Shtetin Shqiptar e ta ruante,e ne sot i kemi te gjitha ma leht se ai.Po kush te punoje per kete toke e per kete dhe ,te gjitha kan nje menje , se si te bejne para e ngrehin pallate luksoze brenda 24 ore.Pershendes mikun tim Durresshinavlash, Arten,Gjakovaren etj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Besi,, Kuksi
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 18/11/2008 13:11:16
city,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Besi,, Kuksi
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 18/11/2008 11:02:11
that's funy shit Artur what sity r u from bro? po dalin fjalt e mia,ju kam pyetur perpara,por nuk e ka hapur kush ket tem,,por ne qoftse doni te hapni ket tem ,Kjo eshte pyetja pse ne shqiptaret jemi rracista me njeri tjetrin?,,ket pytje ja bej te gjith qe flasin shqipen pa perjashtim kosovar apo shqiptar,, NO DISRESPECT TO ARTUR,,,,,,,,RRESPEKTET E MIA TE GJITH SHQIPTARVE!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Artur

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; Hotbar 10.2.232.0)
 17/11/2008 22:52:59
Pershendetje te gjithe Shqipetareve te Shqiperise.Doja te theksoja se kjo eshte nje faqe Shqiptare dhe jo kosovare.kosovaret do benin mire te futeshin ne faqet e tyre dhe mos te perziheshin ne ato tonat sepse jane primitve dhe te degjeneruar.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MAjLiNDA
USA OHiO

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11
 14/11/2008 07:31:13
Mirmbrema te gjithe lexuesve se pershtypjet!

Uroj te jeni mir kudo qe ndodheni.

Pershendetje te vecante per te gjithe miqet e vjeter!


Respekte nga:Majlinda
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003