Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 21/100
(mesazhet 1186 - 1200 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi samet
Maqedoni

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/02/2008 21:17:33
TUNG SAMETI NGA KUMANOVA JENI TE MREKUSLLUESHEM URIME PER WEBSITEN BESOJ QE NJE DITE DO TE VEHEMI PARTNER JU UROJ SHUM SUKSESE NE QOFTE SE DONI TE BËHENI PARTNER KLIKONO NE
WWW.SHQIPP.CH
Fillimi i faqes 
Dėrguesi valina
gjakov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 03/02/2008 14:04:15
super më ka lën mbresa 'bija e henes dhe e diellit' urime per vebfaqen tung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi a-unit
lac kurbin milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/02/2008 02:04:08
pershendetje te gjitheve kudo ce jeni ne shqiperu kosov e ne gjith viset shqiptare pershendes edhe shoqen time Majlinden kushen Papirusin
Maintx qe na mungon nga shum kohe dhe nje fjal per te gjithim proud 2 be shqipe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Nita
Shkupi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; MEGAUPLOAD 1.0) Dėrgo Email
 02/02/2008 21:22:21
Ju pershendes te gjitheve sidomos shkupjanalit dhe prishtinalit ju deshiroj argetim ju dua shummm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi blerta
***pejė***

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 02/02/2008 15:13:39
caooo të gjithve që vizitoni këtë faqe të internetit ju dua të gjithëve........ kaloni nje fundjavë të mir nga Blerta.......**Pejë**
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 01/02/2008 21:33:27
Pershendetje pjestaret e vjeter te keti site,,,
Bionde
Bruni
Papirusi
Sallaku
Elda
Eda london
Shtiza
Ademi
Ivo shijaksi
Durresshinavlash
Roze
Mira
Mjalinda
Flori
Nini pules
Skenderi
Klodiana
Erisa
Shtiza
Inspektorja
etj, etj qe nuk me kujtohen per momentin mbeten te pershendetur nga ana ime
Ju uroj Fat dhe Mbaresi ne jet miqte e minje,,,,,, Dhe nje kthim sa me te shpejt ne kete sofer bijt e shqipes,,, mire u lexofshim s shpejti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ditona
prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 31/01/2008 20:25:50
hej unikatil jom nje simpatizuse e muzikes tane shum me pelqejn tekstet a kishe mujt me ma bo add oks qao klm ditona nga prishtina te don shummmmmmmmm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HAMSHORI NUDO WEB CAM 24CM KAR
milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 31/01/2008 18:42:16
ciao stela ne parajs...un jom i gjate 187..68kg sy kafe.. floket biond..jam simpatik sipas mendjes time
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HAMSHORI NUDO WEB CAM 24CM KAR
milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 31/01/2008 18:42:16
ciao stela ne parajs...un jom i gjate 187..68kg sy kafe.. floket biond..jam simpatik sipas mendjes time 22vjec
Fillimi i faqes 
Dėrguesi stela
ne parajs

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1)
 31/01/2008 18:10:14
ej lorenco un vetem po te pyes a mund ta provoj?se me pelqen kur eshte e gjate. po ti duhet te jesh i shkurter ma do mendja se keshtu eshte ata qe e kane te gjate jane te shkurtr.te pershendes.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi era

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727; Zango 10.1.181.0) Dėrgo Email
 31/01/2008 15:08:08
doja ti thoja florit nga milano itali,ka edhe me te madh se 24cm e mos u hap mor idiot,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi era
shkoder

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727; Zango 10.1.181.0) Dėrgo Email
 31/01/2008 10:33:30
jam e gjat 2m,kam gjoks 4,vec nje penis me mungon
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HAMSHORI NUDO WEB CAM 24CM KAR
milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 28/01/2008 20:32:28
pershendes stelen..po deshe mund te me shikojshe ne web cam jam 23vjec..dhe 24cm penis lorenzo_dotato@example.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi stela
ne parajse

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1)
 28/01/2008 18:21:37
hi ju pershendes te gjithve qofshi gjithmon te lumtur dhe nje pershendetje te vecante per lorencon.vertet e ke 24cm?a mund ta provoj?????
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gusti

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11 Dėrgo Email
 28/01/2008 17:28:10
pershendtje te gjithve shpresoj te kaloni nje jave te kendshme dhe me sa me shum supriza cao.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003