Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 22/100
(mesazhet 1171 - 1185 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi puci
ne zemren e mainit

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1)
 28/01/2008 16:49:29
nje pershendetje te vecante per yllin tim qe me mungon shum dhe qe e dua shum e puth fort
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322; Zango 10.1.181.0)
 27/01/2008 17:12:47
pershendetje te gjithve
e ne vechanti ty ola po doja te beja nje pytje ku esht me bukur ne pogradec apo ne amerik ku esht jeta me e bukur ,,,,,,
ja kalofshi same mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi HAMSHORI NUDO WEB CAM 24CM KAR
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 27/01/2008 10:16:52
KERKOJ VETEM FEMRA lorenzo_dotato@example.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ola
pogradec

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1)
 25/01/2008 18:23:05
hi ckemi un jam ola ju pershendes te gjithve ne shqiperi sepse jetoj ne amerike
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vala
Prishtinė

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 25/01/2008 10:35:00
Ju përshëndes të gjithëve,më vjen mir që ende mbizotëron interesimi per gjuhë dhe letërsi...me respekt K.K
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Rrona
peja

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11 Dėrgo Email
 22/01/2008 22:51:43
shum mir si dhe ju pershendes te gjith ata qe kontribojn ne keto faqe te mira tung tung si dhe i pershendes tri shoqet e mia dafen sara dhe melin ju dua qum
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 22/01/2008 21:18:10
Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni miqte e mi te kesaj faqeje .Ju uroj shendet lumturi dhe fat kudo qe te jeni .
Mirserdhe Armand shpresoj qe dhe per ty te kete filluar mire ky 2008 t ejesh mire me shendet pune dhe studime me vjen mire qe je kthyer e do jesh me prezent ne kete faqe.
Pizen une vij e haj me gjithe deshire ,sa per Brunin nuk e di se cfare vie frekuenton ai dhe ndoshta mund te vije me te dashuren e tij ta haje kete pizze .
Nje pershendetje per te gjithe ju .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi armandi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/01/2008 14:46:46
O Bionde po kur ke qene te LAMPARA o burazerke??
Po erdhe prape me thuaj kush je keshtu do te bei ulje çmimi .
Mere dhe Brunin me vete moj mos ma ler vetem andej nga via balbi.
Po tani qe u ktheva une ku do futeni o te shkret....? Nuk do ju le rehat fare per zotin.

P.S qepar nuk ju pershendeta .Nje pershendetje te gjitheve dhe t'ia kaloni sa me mire. Takohemi neser trima tung.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi armandi
genova po me zemer ne tepelen

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/01/2008 14:35:52
Voila miqt e mi. Armandi u kthye perseri pas nje kohe shume te gjat.
1-Si ja keni kaluar me shendet ne pergjithesi? Uroi sa me mire!
Tani ta marre pak shtruar se vallai themi ne na tp na u poq xhani...
Sallak ju falenderoi per pershendetjen tuaj dhe uroi qe te ini sa me mire ju dhe familja juaj. Shpresoi qe 2008 te ket nisur sa me mire per ty dhe familjen tende.
Majlo Majlo , po ku te kam o flori.Si ke qen me shendet? Uroi sa me mire dhe po te nis prap e-mailin tim te ri se dhe une e nderrova pasi ne yahoo nuk gjendesha ire. mando-ze@libero.it
O Bionde si po ja kalon? uroi sa me mire
Hej po Anna nga USA( lezha) ku ka perfunduar dini gje?
Une qe thoni ju sa kame hapur nji internet caffe ketu ne genova ( ne sestri ) dhe tani me kini ketu çdo dite .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 20/01/2008 16:06:49
pershendetje te gjithve shprsoj te keni kaluar caste te kendshme.
nje pershendetje te vechant i bej bones fush kosov
poezi shum e bukur por edhe e dhimshme,

por nese te ka ndollur ty me vjen shum kech,
por jeta i ka keto te kechia por ka edhe te mira
desha tete jap nje mendim
per nje njeri qe largohet pa then as lamtymir
nuk ke pse ti kerkosh nje gje qeta shiosh, mendim im i gabuar ndoshta?
por jeta vashdo asnje njeri sta ka jeten ne dor vetm zoti qe te ka falur jeten ai ta zbukuror
njeriu ka shum shance ne jet nuk esht e then qe ke vetem nje shanc dhe mbaroi jeta jetoim me shpres perte takuar fatin e lumturis.....

ja kalofshi same gezuar ju uroj dit te bukura..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi kushtrim
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/01/2008 14:13:01
tung jam kushtriim prejj kazasttanit po e pershnde dardi nga kosova
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ibja
drenas

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 20/01/2008 11:22:27
tung tung ju perhendes te gjithve por per zemersisht ata qe e kan vizitu ket veb faqe tung ju uroj shendet te gjithve ju duaaaa
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lumi
kanada

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Zango 10.1.181.0) Dėrgo Email
 20/01/2008 06:03:32
pérshéndetje pér gjithé ata qé kontribojné dhe sjellin muziké kaq té émbél né kété web-faqe.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 19/01/2008 21:12:49
ju.pershndes.ta kaloni mir atje ku te jeni sepse kurbeti eshte shume i keq.perrrrrrrr
Fillimi i faqes 
Dėrguesi FBI
UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 19/01/2008 16:49:40
Miredita vllezer e motra shqiptare kudo qe ndolleni.

God Bless you all
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003