Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 23/100
(mesazhet 1156 - 1170 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 19/01/2008 16:46:15
pershendetje te gjitehve me edukat dhe pa
kaloni nje fundjave te mrekullueshme e meritoni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi amiri
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; SpamBlockerUtility 4.8.4)
 19/01/2008 00:53:36
i pershendes te gjithe ata qe jane me edukat
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bona
fush -kosov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/01/2008 11:36:03
NJE FJAL LAMTUMIR
tani kur gjithqka per mu ka mbaroj po fillojne lotet e smund ti ndaloj per mua ishte nje tragjedi i lutem zotit qe askush mos ta di qka me ka ndodhur mu me kete njeri tani po filloj nje jet sikur ne errsir sepse ti nga une po ndahesh e nuk me the se paku nje fjal LAMTUMIR.AZGJE MA SHUM NGA TI NUK KERKOJ vetem nje puthje nga ti ta shijoj edeh shpresat per mu kan mbarukur ti me tjetren je tu kalu
Fillimi i faqes 
Dėrguesi albana
fush -kosov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/01/2008 11:25:43
ej moj aka ne sa ora po shkojme sote moj ne shkoll a me ernone a me qa ma mir me eronen valla ka ora 12 qashtu qasi vakti ma mir e nesa dojne me ard aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KushTTr!m? b@j^am!!
fe^iz@jj?

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 17/01/2008 17:09:51
tung jam kusha prej fr veq veq kesh ka ju pershenddess krejjjt shqiptarve ku ja .!?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi megi
titane

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; FunWebProducts; SIMBAR={64E5D1BA-AE84-4EBE-9792-D961D55FBD35}; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.2) Dėrgo Email
 15/01/2008 18:11:41
ju lutem per poezine e ndre mjedes Zoga a mund te ma ktheni ne proze por ne gjuhen letrare.....ne qofte se po ju lutem beni dicka te bukur si pune tregimi..........ju faleminderit....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi a-unit
milano - -- lac

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; zh-CN; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11 Dėrgo Email
 14/01/2008 23:04:42
ckemi u bon shum koh ce nuk shkruaj ne ket face gati 3 vjet ju pershendes te gjitheve shikoni ket videon

http://it.youtube.com/watch?v=fqQN_kC5Qm4
Fillimi i faqes 
Dėrguesi llukman
preshevė

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/01/2008 18:22:39
asgje s'eshe jeta vetem nje aventure e aventura te gjen ne vetmi, jetojme per te vdekur ,evdekja i mbulon te gjitha vuajtjet.THON....njeriu bie ne gjumë per te pushuar,per ti bere balle vajtjes,se veç varri eshte prehje e jetes.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 13/01/2008 21:26:05
pershendetje te gjithve shpresoi te jeni mir e tja kaloni same mi.
mundohuni ti kuptoni keto rreshta e jepeni nje mendim.
i rritur jetim qe femi deri ne mosh e pjekuris e pastai i tretur si i vdekur
nga oto qe te rriten qe mos tu marresh pjesen.
nje dit i gjetur si nje trup i vdekur
ne breg te detiti ku dallka e detit e dergou
dikush te mori e ne jet te solli
e embante te fshehur
beri gjdogje te mundur per te
e shum shpejt dashuria lindi ne mes tyre
lindi eu lidh ach fort sache sndahenin dot nga njeri tjetri
por koha ishte shum e rrezikshme
e shum shpejt erdhi ndarja
por lidhja vazhdonte por e larget dhe e fshehur
shum gjat u luftua per ta fituar bashkimin
por nuk u be e mundur nga shum pa drejtesi
nje martes e pa deshiruar por e detyruar .
por erdhi nje dit edhimshe edhe e fundit qe i ndau nga njeri/tjetri ishte vdekja qe i ndau pergjithmon.
po perse vall ndoll kjo?
sepse ishte nje sekret/apo genjeshter
qe i beri dy zemra te vdekura
SQTR esht nje dashuri epa fun
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 12/01/2008 23:42:42
Nje pershendetje per te gjithe sa shkruani ketu
SI jeni njerez si keni kaluar
nje perqafim per ju te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 12/01/2008 22:15:10
pershendetje te gjithve.sa gezohem kur shoh se shkruajn ne kete faqe. perseri i mungoin shum veta po iu uroi te jen mir e tja kaloin mir ju uroij fat te gjithve e ne vecanti atyre ce ndollen ne kurbet

dy fjal

ha moj jet si qenke ndertuar
po kush vall keshtu na paska mallkuar
po pse vall soti vetem perte vuajtur na pasaka krijuar
kur do na vije ajo dit per tu gezuar
fatin ce ne akoma se kemi takuar
jetoi i vetmuar ne dhet te huaj
me mungon gjysma e zemres se pa takuar
ado vije vall ajo dit//////????? pak shpres na mbeti------
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arlinda
prizren

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 12/01/2008 11:28:19
tung moshataret e mi...ju pershendes te gjithve...une keu kerkoj ta gjej librin NITA per klasen e .VI. dhe ju lus qe nese mundeni ta gjeni te me lajmeroni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi fitore
matiqan-prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1) Dėrgo Email
 10/01/2008 12:11:28
ju pershendes te gjitheve dhe i dua kush me dontung:!:!:
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ana
peje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 09/01/2008 18:25:28
shume jeni te mire po mundoni mi shkru gjanat ma zgjanimisht. ok tung tung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; FunWebProducts; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 08/01/2008 22:25:46
Pershendetje djem e vajza te keti site .ju pershendes e gjithve me nej poezi ,,,best wishes for all of you.

~~~~~~~~~~shqipja~~~~~~
Na mekoi qumshti i gjirit
Na ushqeu gjuha e shpirtit
na gjumoi nder perralla
me e embla shqipe-fjala.

Dhe kur flisnim cpra cupra
ishin rrokje, fjale te bukura
ishin vete kuptimi i jetes
Shqiptarisht dhe asgje tjeter.

Dhe ne ka pak atavizma
Mbetet gjuha fisnikja
Dhe ne mes pabesesie
mbetet firma shqiperia.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003