Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 25/100
(mesazhet 1126 - 1140 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 30/12/2007 21:54:42
GEZUAR VITIN E RI 2008

Qofte nje vit i mbare per te gjithe ju antare te kesaj faqe ,sjellte ky vit Lumturi ,Fat SHendet e Harmoni me njerezit qe i keni afer.
Nje urim shkon t e gjithe atyre vajzave dhe djem shqiptare qe perseri kete vit per shume arsye e kalojne vetem ;
ato qe jan semure ,qe jane neper burgje ,atyre prinder qe jane pa femijet e tyre dhe atyre femije qe nuk jane me prinderit afer ;
GEZUAR ,GEZUAR
qofte viti i fundit qe kaloni te ndare.
Nje urim per te gjithe Kosovaret
QOFTE VITI I PAVARSISE PER NJE KOSOVE TE LIRE
GEZUAR GEZUAR GEZURRRRRRRRRRRRR
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 30/12/2007 15:51:05
mirmbrema per te gjith dhe urimet emia te per zemerta per gjith shqiptaret kudo ce ndodhen ne kete bot ju uroj gezuar gezuar vitin e RI DHE QOF NJE VIT I LUMTUR DHE I MBAR PER GJITH KOMBIN SHQIPTARE . DHE URIME TE VEQANTA NGA UNE KAN . ERSA FR .BIONDINA .DHE TE GJITH LEZUESIT E KESAJ FAQJE URIME DHE GEZUAR PER SHUM VITE TE TJERA . PIATA ME MEZE GOTA ME RAKI GEZUAR GEZUAR PERSHUM VJET VITIN E RI . ME NDERIM DHE RESPEKT NGA BASHKATDHETARI JUAJ SKENDERI ..ATHIN . GEZUAR GEZUAR ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Fisnik
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1; .NET CLR 3.0.04506.30; Dealio Toolbar 3.1.1)
 30/12/2007 14:15:41
tung tung

ka shume kohe qe nuk kam shkruar ketu dhe nuk e di se a jane ende shoqria ime e vjeter e pershtypjve ketu...?

gjdo te mire per te gjithe

URIME FESTAT

Ju deshiroi gjdo te mire ne jete si dhe fat gjate 2008

F
i
s
n
i
k
u
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ĶũŠĥŤŕİш
Ref!z@jj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 29/12/2007 16:51:22
Ťũŋg Јăm ķũŞĥţŗīΜĭ
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Majlinda
USA Ohio

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20070725 Firefox/2.0.0.6
 29/12/2007 05:10:05
Mirmbrema te gjithve!

Pershendetje te vecante per Papirus,
Gezuar Festat Gjithashtu!


Naten e mire.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 27/12/2007 14:33:43
Pershendetje te gjitheve dhe me urimin qe te keni kaluar festa te mrekullueshme .
Nje perqafim te madh per "sallakun" .
Nje lutje per administratoret e ketij libri desha te di ne se i kushtohen pak kesaj faqe apo jo o e kane hapur vetem per interesat e tyre . Ne cdo forum ne cdo faqe tjeter q ete hysh asnje nuk t elejon te shkruash gjera t etilla perjashtohesh direkt kjo eshte e vetmja faqe qe cdo njeri mund te shkruaje cfare te doje e si te doje .Ne qe hyjme ne kete faqe kemi kemi lexuar gjera asurde ,reklama injorantesh nje fjalor qe cdo shiqptari do ti vinte turp ta lexonte ,ne kete faqe hyjne motrat, vellezerit, femijet tane dhe kur shikon se cfare shkruan njeres te tille besoj se cuditen .
Po shkojme drejt vitit 2008 bota ka hecur perpara dhe si ne cdo fushe dhe ne ate te zhvillimit te trupit njerezor prandaj organe te tille me gjatesi , si e jotja mor cun nuk bejne me "notizia".
Do preferoja nje me nje gjatesi me te vogel e "tru "me te madh .
ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KushTTr!m?- b@j^am!!
fe^iz@jj?

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 27/12/2007 13:21:16
tung veq po du me i thean xones diqkaaa se jam ka te pershendes nese ka dikush vrejtje shkruj ne...........???
the_blody_man@msn.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi kushtrim
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 27/12/2007 13:05:14
tung jam kushtrimi nga ferizaj veq deshta tju pershendes.......? kusha_222@hotmail.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Nje SHQIPE "mrapa dillit"!

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 1.1.4322)
 26/12/2007 23:24:54
PER "FLORI"!
HEJ KAFSHE!
ME QE E PASKA AQ TE GJATE TE KESHILLOJ QE TA KTHESH MRAPA EDHE TA FUSESH NE B...THE!
PREJ ATY NE TE SATEME DHE SAT MOTRE!
IK NE KOPSHT ZOOLOGJIK O INJORANT!
ME FALNI PER FJALORIN JU TE TJARET!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Flori_21_vjec_nudo_web_cam
Milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
 26/12/2007 15:45:36
o SARAH...nuk eshte per te habitur ty por thjeshte e kam 24cm...nese ti nuk beson me jep msn tende dhe shikoje.. lorenzo_dotato@example.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 25/12/2007 21:06:36
wow vertet aq te gjate e ke ti moj pa le ta shikojme pak dhe pse plot kemi pare po ashtu si tendin sbesoj
eeeeeeee vajza si mendoni do na habise ai me kete penisin e tij apo jo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus A.K.a Evi _l
Milano city

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; zh-CN; rv:1.8.1.10) Gecko/20071115 Firefox/2.0.0.10 Dėrgo Email
 25/12/2007 14:17:55
Edi kuksi

Bruni

Sallaku

Bionde

Majlinda

Ilda

Sarah

D.shinavlash

Tani

Eda london

etj etj .... Ju uroj gezuar festat .......

By Poeti nga kurbeti
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Flori_21vjec_nudo_ne_web-cam
itali_milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 25/12/2007 10:12:10
hei vajza qkemi si po ja kaloni...a keni deshire me mpa nudo ne msn...24cm kar jam hamshor i vertete... lorenzo_dotato@example.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 24/12/2007 23:52:07
Gezuar festat dhe nga ana ime .URIME, FAT ,LUMTURI ne jete gjithmone per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
NE ZEMREN E TIJ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 24/12/2007 19:51:49
GEZUAR KRISHLINDJET SJELLTE KJO DITE PER TE GJITHE SHQIPTARET KUDO QE JANE POR NE VECANTI PER MIQTE E KESAJ FAQE

GEZIM SHENDET E LUMTURI

QOFTE NJE NGA DITET ME TE BUKURA
GEZUAR GEZUAR
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003