Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 26/100
(mesazhet 1111 - 1125 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Sallaku
N.Jersy USA

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/523.12 (KHTML, like Gecko) Version/3.0.4 Safari/523.12
 24/12/2007 14:09:20
"Majlinda"!
Gezohem qe jeni mire dhe ju uroj dhe Ju GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI!
"Biondia"
Te uroj gjith te mirat dhe suksese ne studime ne pune, dhe ralizim deshirash!
KRISHTLINDJE TE GEZUARA, Dhe nje VIT I RI i LUMTUR!
"Bruni"
Urime per fitoren qe e merituat, pamvaresisht "gafave" tona dhe shqelmave te "Matrix", qe eshte nje monster dhe jo sportist.Eshte i vetmi italian ne ate skuader dhe e perfaqson aq "bukur"...!Mos ki merak se e kemi edhe ne "Rinon" qe eshte afersisht kopia e tij...!
Jam pak i vonuar me kete urim qe po te bej miku im, po kjo nuk eshte se nuk kisha kurajo me beso po tani ne prag te festave kam qene teper i zene!
Edhe ty te uroj GEZUAR FESTAT, dhe viti i ri Ju sjellte realizimin e deshirave tuaja!
Dhe urimi i fundit per kete vit ju takon te gjithe miqve te mi te kasaj faqje, atyre qe shkruajne ne kete faqe, stafit te "FAJTORI",
dhe gjithe SHQIPTARVE kudo qe ndodhen!
GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Majlinda
USA-Ohio

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20070725 Firefox/2.0.0.6
 24/12/2007 02:26:46
Mirmbrema miqet e kesaj ''Sofre Shqiptare''

Pershendetje te perzemrta per Sallakun, faleminderit per pershendetjen, uroj te jeni mire familjarisht dhe gezuar Krishlindjet!

Papirus pershendetje, uroj te jeni mire me shendet.

Pershendes te gjithe miqet e vjeter qe shkruajn ketu, me falni qe spo permend emrat.

Ju uroj nga zemra Gezuar Festat!

Respekte Nga Majlinda
/FEMER SHQIPTARE/
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 23/12/2007 23:47:06
mirmbrema te gjithve
persh.. sallaku si ja kalove kete mbasdite? te pelqeu ndeshja te thash mbrem jemi te pa par ne te interit nuk hahet dot kush me ne ne kampionat hahaha uroj te jesh mir dhe mos u merzit heren tjeter do fitoni.
pershendes te gjith te tjeret dhe ne vecanti EDI NGA KUKSI athin flm x pershendetjen qe me kishe ber vlla uroj qe te jesh mir e na shkruaj nganjeher kur te kesh koh gjith te mirat.

embelsia x ne fund nje persh. x ty e nje puthje te madhe ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agim demaqi
shqipri

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 23/12/2007 22:04:28
sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss palidje shume a
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 22/12/2007 23:05:44
mirmbrema dhe pershendetje te gjithve! nje pershendetje te vecant x mikun tim "sallaku" ne radh te par doja te jepja urimet e mija x fitoren qe arriti milani ne yokohama, un po ta uroj sonte fitoren, pres qe neser mbrema te shkruash perseri dhe te me urosh mua x derbyn qe neser mbrema do fitoj interi. mezi pres ta shikoj. vertet tani jeni kampion bote vlla po ne kampionat nuk ka kush na del para jo milan po as zonja nuk ka shanse hahhhaaaha te uroj nje nat te mir ty dhe te gjith atyre qe shkruajn ne kete faqe. flasin neser mbrema naten "sallaku"

GEZUAR TE GJITHVE FASTAT FAT E MBARESI RESPEKTE NGA BRUNI CIAO
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 22/12/2007 20:31:26
Pershendetje djem e vajza e keti site ,,, Falenderoj te gjith ju qe me keni pershendetur ,,,, mbeten te pershendetur nga ana ime .

~~~~Dashurija ime~~~~

Dashurija ime kishte sy
Pse ja verbuat?
Dashuriaj ime kishte vesh
Pse ja shurdhuat?
Dashurija ime kishte ardhmeri
Pse ja ndaluat?
Dashurija ime kishte shendet
Pse e lenduat?
Dashuriaj ime ishte e paster
pse e njolloset?
Dashurija ime ishte e lire
Pse e brengoset?
Dashuriaj ime nuk kishte lot
Pse ja sollet?
Dashurija ime nuk kishte urretje
Pse ja mbollet?
Dashurija ime donet te jetoj
Se lejuhat do tju mallkoj
TE MALLKUAR QOFSHI PER JET
QE VRAVET NJE DASHURI TE VERTET

Ju uroj te gjithve nje fund jave sa me te bukure .. dhe befshi sa me shume qef.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
N Jersy, USA

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/523.12 (KHTML, like Gecko) Version/3.0.4 Safari/523.12
 22/12/2007 16:36:07
Per Iliri Milano!
Nese me drejtoheni mua per ate s'qarimin po te jap pergjigje!
Ketu shkruhet me pseudenim.
"Sallaku" eshte nje "nick name" qe une kam perdor gjithmon dhe nuk eshte emri im i vertet.Nuk kam a's emer a's mbiemer te tille le qe, Zoti me ka fal mashkull.
Uroj qe "Almen" te gjeni sa me shpejt!
Gjith te mirat, per ju dhe Shqiptaret kudo qe ndodhen!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
New Jersy

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/523.12 (KHTML, like Gecko) Version/3.0.4 Safari/523.12
 22/12/2007 16:17:54
Miresejugjeta!
"Papirus"
Me fal per vonesen e pergjigjes po kam patur ca probleme te vogla kete jave...
Po, jetoj 20 min. larg nga Bronx NY, dhe e di shume mire se kush eshte ai grup.Kane filluar qe nga 1994 dhe kan patur shume sukses me albumet e tyre.Une pelqej c'do lloj muzike dhe "Unikkatil"Autori kryesor e ka emrin Viktor Paloka , Kosovar me origjine.Kane kenge edhe ne anglisht dhe jan pelqyer per"If i die, u die"...etj!
Me pelqejn "Vec fillimi"," Jeta s'eshte film" etj
Po ka dal ne treg "Kanuni i Katilit"
Neser kemi derbin.Shpresoj te fitojme qe te behet pak me i bukur kampionati atje...!RESPEKT PER JU, DHE GEZUAR KRISHTLINDJET!
"Bruni"
Pershendetje!
Me vjen keq po neser na takon te fitojme sa per prestigj!Me kete rast do te perfitoj mikja jon "Biondia" qe i uroj gjith te mirat, dhe "zonja e vjeter" do te afrohet, megjithate nuk kan grint qe tju a marrin kampionatin..!
Ju uroj gjith te mirat dhe :

GEZUAR KRISHTLINDJeT E VITIN E RI te gjithve!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 22/12/2007 15:59:20
ju pershendes te gjitheve me nje kenge te ermal fejzullahut
vec ty nuk te kam
degjojeni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 22/12/2007 15:46:28
pershendetje te gjitheve
ckemi si kaloni ketu
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus a.k.a Evi_L
Milano city

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; zh-CN; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11 Dėrgo Email
 21/12/2007 22:30:16
Dul ne shitje Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Kanuni i Katilit

Ska T.B.A (the bloody alboz)(( Shqipet e pergjakshme)) ......

Unikkatil nr 1 krejt kto tjert jon fallca ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilir
milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 21/12/2007 21:49:30
ne se je alma sallaku ke te fala nga iliri lagjes.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ademi
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0) Dėrgo Email
 21/12/2007 11:44:34
ademi nga gjilani ju pershendet dhe ju uron suksese veqperpara
Fillimi i faqes 
Dėrguesi muhamet berisha
prizrenit

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/12/2007 20:06:08
jam muhamet bersiha nga prizerni sa vjeq 12 jam ne kalasen 6
Fillimi i faqes 
Dėrguesi shpend

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 20/12/2007 19:18:31
shume te mir jeni dhe ju pergezoj me kete vetfaqe ju urojj suksese ne te ardhmen
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003