Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 28/100
(mesazhet 1081 - 1095 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] (28) [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 09/12/2007 21:47:01
mirmbrema dhe pershendetje te gjithve!
nje pershendetje x dy miqt e mi BIONDE & SALLAKU uroj qe te shpalleni kampion bote x klube sa x ligen e kampioneve & kampionatin kete vit nuk ka kush na del perpara inter-torino 4-0 mu be qejfi x BIONDEN qe arriten te mernin nje tre pikesh sot me atalanten po ama mezor..juventus atalanta 1-o
nje pershendetje te madhe kalofshi sa me bukur naten te gjithve ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Florian
TETOV

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 09/12/2007 17:28:25
tung ju pershendes te gjith shqiptaret ku do qe ndodhen.une ne ket faqe hyra per nje pune e mendoj se e mbarova.mu me duheshe vepra Lahuta e Malesis te cilen e gjeta ketu.e faliminderoj me gjith respekt drejtuesin e kesaj faqje.tung ngeleni te pershendetur nga une...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elton
milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 09/12/2007 11:26:13
ja kalofshit mir grecia me pelqejne shum kenget greke
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 09/12/2007 00:36:38
pershendetje te gjithve iuroj te jeni mir e tja kaloni mir.
mefal ti kimmy po nese ti joton ne kurbet sma merr mendja se ke nevoje per te perpiluar apo kopjuar kenget e yjeve shqiptare ce i degjoi me shum deshir, po esht jeta ce un po caloj lotet lotet e nenes ce nga zeri i saj i kuptoj ce rrjellin pa pushim, nga dashuria ce kam humbur e ce se gjei me kurr,, nga shoceria ce u rritem ce nuk arri as tju dogjoi zerin se perti takuar sbehet fjal, e nese je ti nga prishtina e i thua vetes shqiptar ti mund te shkruash vargje te mrekullushme per ti ber tegji me mall per ate qak ce derdhen trimat e kosoves e per keto nuk ke nevoi te perpilosh asgje se i ke ralitet.
nese te kan bezdis shkrimet e mia te kerkoi te falur,
por me duket sikur cmallem kur shkruaj ne kete face,
shqiptari ka nje zakon ce kur flet te rri dret e nuk ta perdrell muhabetin,,,,

ju kerkoi falje te gjithve nes u kam bezdisur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi kreshik
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 08/12/2007 18:38:00
tungnga niku qysh jen a jeni mire si ja kalon mire nje pershendetje nga prishtina
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 08/12/2007 00:45:49
pershendetje te gjithve
e faleminderit per per pershen detjen ,ti sarah
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 07/12/2007 21:50:24
Mirembrema te gjitheve jeni te gjithe te pershendetur nga ana ime

Tani nje pershendetje per ty ne vecanti me pelqyen shume vargjet qe ke shkruar shume te ndjeshme

Ndersa per pyetjen qe ke vene eshte shume veshtire te pergjigjesh
ne mes dashurise se humbur dhe semundjes se pasherueshme te dyja jane aq te aferta ndoshta jo ne te gjitha rastet ps
dashuri e humbur varet cfare dashurie eshte ka nga ato dashuri qe smundesh kurre ti harrosh dhe betohem qe ka shume te ngjare me nje semundje te pasherueshme te pakten mendimi im nga semundja je dite do lirohesh me shpej do te ndihmoje te ikesh nga kjo jete ndersa nga dashuria e humbur smund te ndahesh vetem si ta kerkosh vete se dio sa me kupton po nje mendim i imi dhe pse perseri po shtoj ndoshta nje semundje e pasherueshme te ben te vuash ne plot ane economikisht fizikisht po dhimbja ehste e njejte
mendimi im
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Kimmy
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/12/2007 16:33:59
fillimishte po ju pershendes dhe po ju falenderoj per kete site qe e keni perpilu.
keni perzgjedhur shume kenge te bukura, me pelqejne shume. si psh : djmet e detit, akullthyesit, ritfolke, aleksander gjoka, redon makashi etj.
por une e kam nje kerkese nga ju , qe mundesishte kenget e reja te ketyre grupeve qe e permenda me larte ti futunu ke ky site bashke me teksitn e kenges, flm per mirekuptim
kimmy, prishtine
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 05/12/2007 17:35:28
pershendetje te gjithve,vazhdon shkrimi i meposhtem, me falni nese u kam bezdisur,
presin me u kthy ne shqiperi
per ate vend malli ne naka marr
kurgja spo bajm veq po sillena verdall
ky kurbeti na mashtoi jetat neve nai skaterroi edhe lekun nena e futi ne tru
e shqiperin ne me e harru
por ate vend kurr se harroi
pa varsisht se ku shkoi itali germa usa angli ne nje dit kena me u kthy
ne ate vend te bukur ce e cuajn shqiperi
gjth shqiptar kan cef me e ba kete e kurbetin kurr mos me e pa ma;;
kjo ishte per syrin e nanes kur degjon zerin e djalit-vajzes ne telefon,
ju uroi gjith te mirat
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne endrrat e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 05/12/2007 17:27:02
Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni me urimin te keni kaluar nje dite te bukur kudo qe jeni .
Nje urim i madh i shkon mikut tim Sallakut dhe i them "kujdes shtyllat se qe duka ja thyer Trezege " po nesje jam shume e kenaqur qe ke qene mire nuk kam shkruar se kam pasur pc me probleme .
Pershendetje te gjithe dhe nje mbasdite te bukur .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 05/12/2007 16:04:37
pershndes bjonden time qe e kam si zemr e dua shum me shum se cdo gj ne bot te puth nga larg zemr
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 05/12/2007 14:27:11
peshendetje te gjithve.
vazhdimi i msaz me poshtem,,
dit enat duke punu per ty lek tu coptu
e atdheun me e harru
o zot te lutem na ndihmo e shqiptaret na i bashko
moj shqipri ozemraime ndoshta behem cop e therrime
po te jap bese pot premtoi te kam ne zemer e kurr sdote harroi,
ne kurbet na kaloi rina kurr se harroim se jem nga shqipnia po hutohemi pas pasuris poi harroim njerzit e shpis
gjith bit e shqipes tudal neper bot
kujtun se zun raht po e rrejten vedin kot
ky kurbeti cenka shum i vetem nanat me lot ne sy mbeten
peresin per djem te kthehe ne shpi
at kurbet mosme pa me me sy
ky kurbeti na i plasi zemrat
njeri-tjetrit po ja harroim emrat
po shqiptari mas lekut casban jeten e ti ai e shkaterron
jena larg nga ajo shqiperi po ne zemer kena flamurin kuq e zi
nuk e dini sa shqipet jan ne angli
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 05/12/2007 00:57:48
pershendetje te gjithve,
une e kam mbush plot facen po se kuptoi perse nuk eka shfacur
pytjet ishin keto cila nga keto teben te vuash me shum
nje dashuri e humbur
nje semundje e pa sherushme
apo largimi nga vendlindja e skemi asjne shpres per kthim.
syri nanes po loton kur djalin degjon ne telefon
poti nan mos u merzit se djali do kthehet nje dit
ah moj nan nana ime kena mbet me kujtime
nje dit do kthehem vec per ty meti fshi lotet ne sy
me kujtohen ato dit me shok e shoce ne shqipni
po tani jam ne vetmi me merr malli per at shqipni
se kurbeti eshte i zi me mundime na la per ate shqipni
jeta ime ne vetmi asnjeher ska ndie dashni
se kurbeti na mallkoi nga shokt eshcet na largoi
se kurbet spaska kuptim sikur me cen femi jetim
tashsa vjet skam pa shqipni
teshsa vjet lotoj si femi
cfar kuptimi ka kjo jet te rrish ne ket kurbet te shkret
pa familje pa shocni na kaloi kjo rini
o kurbet ti cofsh mallku se le shqiptarin nje her me u gezu vec vujtje tu kalu,vazhdon nes psh
Fillimi i faqes 
Dėrguesi eda london
england

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 04/12/2007 21:16:38
Mirmbrema te gjithveTani e pash qe qenka hapur serish kjo faqja jone e vjeter,Vertet ka shume kohe qe nuk kam shkruajtur,dhe shpresoj qe te gjith miqte e mi te vjeter te jene mire,Pershendetje te gjithe miqve te rinj qe kane ardhur,(Por 1 pershendetje te vecante kane miqte e mi te vjeter)Pershendetje Ilda
Pershendetje mira london ckemi lal
Elda ku je rrusho,mire
Dures shinavlash,ku je vlla hope u good,Wish u all the best.
Sallaku ckemi shpresoj te jesh mire
Pershendetje CUNAT nga SHIJAKU
Elton shijaksi
evo shijaksi
Papirus
Bruni
Rose
Inspektorja
Sir land dursaku
Pershendetje Tani londer(ku jane poezit vlla)
Pershendetje te gjithve,Shpresoj te kaloni nje nate te kendshme.Bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Alban
itali

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; it; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11 Dėrgo Email
 04/12/2007 06:24:10
Ciao,
kjo ka qen faqe e bukur me par por tash nuk me pelqen hic. Pamjen e kan prish ato reklamat ne mes per mendimin tim.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] (28) [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003