Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 29/100
(mesazhet 1066 - 1080 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Sallaku
N Jersy, USA

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/523.12 (KHTML, like Gecko) Version/3.0.4 Safari/523.12
 04/12/2007 01:20:55
Ju pershendes te gjitheve!
Ketu na mbuloj debora kete fund jave!
Po nuk ja din "shqipot", jemi nga vendi i debores apo jo "Bionde"....!
Hej "Papirus"!
Te pershendes perzemersisht!
Esht nje kompliment i bukur qe me behet ne forem bejte, qe i pelqej shume, nga nje Alb-Repper !
Te falenderoj dhe te uroj c'do te mire ne jete!
Te vime tek futbolli, nuk i thone kot:" kur grinden dy perfiton nje i trete"!
U "grindem" me miken tone "Bionden" qe i uroj shendet ("Milan"- "Juve"o-o!), dhe nga barazimi perfiton "Bruni" qi i uroj gjith te mirat ("Inter"-"Fiorentina"2-0)!
PO SKA GAJLE!
NE KEMI SYNIME TE TJERA!
DO TE JEMI KAMPION BOTE PER KLUBET!
Edhe ne kampionat do ta tregojne veten ne fazen e dyte se tani kan ngarkese shume te madhe!
Themi qe jane pleq!
Pleq, pleq po si i thone fjales:"Nga nje here e mbush shejtani".....Ha,ha,ha,....!
Tani, te pershendes!
Nuk e di se cila qe pytja qe do te na beje!?
Pershendetje te gjitheve pa perjashtim!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi liljana
berat

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SIMBAR={E1FBC24C-9A07-11DC-B041-000000000000}; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.2; MSN Optimized;IT) Dėrgo Email
 03/12/2007 23:04:28
jjen mire jene miream 1 nene me 3femijj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 03/12/2007 22:51:21
pershendetje te gjithve ju uroj caste te kendshme
kam deshir te ju pyes ju te gjithve
cilat nga keto te bejn per te vuajtur me shum,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 03/12/2007 21:41:47
po qe brenda me thuaj te lutem kam nevoj per ty se te dua shu me shum se jeten time
Fillimi i faqes 
Dėrguesi marigona
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 03/12/2007 16:50:16
tung tung unejam gona nga ferizaj io pershendes te gjith ata qe me njohin edhe qe nukme njohin me nje puthjeee
kissss
gjihtqka ne ket faqe eshte e perkryer


IlOvE YoU!!!!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Papirus a.k.a Evi_L
bronx afer unikkatilit

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 02/12/2007 15:26:29
Pershendes shokun Sallak
kuq e zi e ka at gjak
se nuk osht tupac zezak .

Pershendes edhe shum te tjer miqt e mi te vjeter si :

majlinda
lona
biondja genova
bruni
durresshinavlash
etj etj qe spo me kujtohen
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athinmirmbrma te jgithve nga un ju pershndes te jgithve ja kalofshit sa me mir

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 01/12/2007 18:19:11
kla ju pershnndes te gjithve jene fantastik fare muaj te mbar kkll nnee
Fillimi i faqes 
Dėrguesi FREDI
ATHINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 01/12/2007 12:46:03
RROFSHIN SHQIPTARET MBAR KU JANE EDHE MUAJ TE MBARE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 30/11/2007 20:51:58
Miredita te gjitheve ckemi nga kjo faqe nje pershendetje per te gjithe ju
dhe natyrisht nje pershendetje te vecante per nje shokun tim uroj cdo gje me te bukuren per ty ne kete bot lol dhe pres nje tel nga ti (puc ps)
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ERVINI__NGA LUSHNJA
ATHIN

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 30/11/2007 19:59:02
mirmbrema te gjithve pershendes te gjith shqiptaret shqiptaret kudo qe ndodhen pershendes dhe te dashuren time ERISEN NGA LUSHNJAqe e dua shum.e puth fort nga lark dhe i them se me mungon shum.NATEN E MIR TE GJITHVE.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 30/11/2007 19:43:46
mirmbrma te gjith shqiptarve kudo qe jan pershndes ne vecanti te dashurn time qe e dua shum me shum se gjithcka ne bot jam i dashuruar cmendurisht me te te dua jeta ime do te dua deri ne vdekje nuk kam per te harruar kurr je gjithcka per mua klajdi lu la kqystri nevla
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ervini
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 30/11/2007 19:29:13
pu ise re klajdi mu lipis na se gamiso re agapi mu jati eho kero pu dhen se eho di pu ise tha vdis simera sto chat i oxei?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 30/11/2007 18:10:49
pershendetje te gjithve e gesohem ce jeni mir
e uroj gjith emigrantet neper bot
te jen mir e tja kalojn same mir e u kthefshin shendosh e mir pran familjeve te tyre.
ishim te rin kur u larguam
shkuam fatin me kerku neper bot
jau kthym shpinen e u dam me lot
u premtua ce do kthehmi shum shpejt
po kurbeti na mashtroi
e shkuan shum muaj
e u ban shum vjet
e ne mbetem ne kurbet
na bani halla moj nana
semrat tona cajn edhe sot
kur e dim se u kena lan me lot
sa shum her jeni permallu
sa shum lot keni derdh per femin tui.
falje ju kerkoj moj nana, na ban hallall oj nan,
nje nat te mir te gjithve pa perjashtim
lum ai femi ce e merr nana ne gji
se ndjen ngrotesi e dashuri ,.,..,.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 30/11/2007 14:02:07
pershendetje te gjidhve . edhe ti pa emer. ciao se do shkoj ne pune.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi pa emer
zvizera

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 30/11/2007 13:22:17
pershendes te gjithe sqiptaret kudo qe ndoghen dhe ne vecanti elbasanllinjte i uroj nje dite sa me te mbare
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003