Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 30/100
(mesazhet 1051 - 1065 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 29/11/2007 21:26:03
Miredita te gjitheve ckemi si kaluat sot
shpresoj mire dhe uroj te kaloni acoma me mire kete mbremje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 29/11/2007 13:37:41
uroje te jgithe vlojneatet gezuare diten e pavrsis
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ronit
balaj neredime

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={1CACBAA7-A9FD-4B3E-B0C5-EE8F83F1D9F4}) Dėrgo Email
 29/11/2007 11:51:32
hej kuje bre ron qka je tu ba aje mir sije ajem ir aki me ardh ma frik a ok te fala krejteve nga eroll rexhepi edhe puthe rrezen per mue tung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sarah

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; Seekmo 10.0.341.0)
 29/11/2007 00:22:54
Mirembrema te gjitheve doja vetem tju beja nje pershendetje dhe te ju uroja per faqen
Kaloni sa me mire
Nje puthje te gjitheve nga une sarah
Fillimi i faqes 
Dėrguesi nora
prizren

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 28/11/2007 21:58:07
urime o shqipetar ku do qe jeni gjuhen shqipe mos e harroni ta duani dhe ta respektoni ta flisni paster ashtu siq esht emos e zevendesoni me fjal te huaja sepse ne fjalorin ton nuk na duhen fjal te huaja ndaj dhe ju o mergimtar flisni shqip ku do qe shkoni e mos turperohi se kem nje gjuh shum te mir sa nuk zevendesohet me asgje ne bot
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne endrrat e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 28/11/2007 20:54:13
Mirmbrema te gjithe !
Shpresoj qe t ekeni kaluar nje dite te bukur te gjithe ju kudo qe jeni.
Nje pershendetje te madhe per gjithe shqiptare kudo qe jane dhe qe kjo dite te coje sa me lart ngjyrat e Kuq e Zi dhe qe se shpejti ne Prizren te valevitet nje flamur tjeter qe te tregoje Kosoven tone te lire.Qe se shpejti dhe vellezerit tane CAME te kthehen ne tokat e tyre .
Nje nate te mire gjitheve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Flora
Gjakovė

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 28/11/2007 17:00:11
URIME FESTA E FLAMURIT TE GJITHEVE
JU UROJ ME GJITHE SHPIRT.
KRENOHEM ME POPULLIN SHQIPTAR.
SHQIPTARET JANE NJE DHE NJE DO TE MBESIN GJITHMON.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
New Jersy

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/523.12 (KHTML, like Gecko) Version/3.0.4 Safari/523.12
 28/11/2007 15:33:48
GEZUAR SHQITARE!

GEZUAR FESTEN E FLAMURIT!

GEZUAR 95 VJETORIN E PAMVARSIS!

Qofte kjo dite e bardhe per SHQIPTARET kudo qe ndodhen ne atdhe apo ne mergim!
Zoti e dhashte qe pervjetorin tjeter ta festojme te bashkuar me pjeset e tjera te tokes amtare te shkeputura padrejtsisht nga bishat qe na rrethojne dhe ulkonjat qe i kan pjelle!
Pershendes ne menyre te vecante miqt e mi!
"Bionde",
"Bruni",
"Tani",
"Motrat Shqiptare",
"Shqiptar"OH,
"Ilda",
"Armando Tepelena",
"Edi"Kuksianin,
"Roz"CT USA,
"Eda London",
"Mira",
"Elda",
"Kanada",
"Festimi" Kosove",
"Durresshinavlash",
"Cunat e Shijakut",
"Papirus",
"Anna",
dhe shume te tjere qe per momentin nuk me kujtohen!
RROFTE SHQIPERIA E BASHKUAR!
RROFTE FLAMURI SHQIPTAR!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 28/11/2007 03:41:51
pershendetje te gjithve e ne vecanti bjonden te lum se cenke vertet atdhetare,,
ju uroj gezuar festen e flamurit e uroj ce vitin tjeter te ta festojm me nje kosov me pavarsi e me nje shqipri ne europ

pershendetje o shqiptar

faleminderit nana ime
ne ate vend krenar kume linde
faleminderit tok e bab
ku jam lind e rrit shqiptar
ne shqipni e boten mbar osa mir ce jam shqiptar
tunxhatjeta fush e male
perju rreh zemra shqiptare
tunxhatjeta shqiptari
tije djelli i syve t,mi
ne shqipni e boten mbar osa mir ce jam shqiptar,
mos e mohrroni emrin ce keni thuajeni pa frik e pa turp, e te jemi krenar ce jem shqiptar.
ju uroj gjith temirat e kesaj bote paci fat e lumturi ne jet,.,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 27/11/2007 20:47:02
o vini hajde gamisu sto kolo nga klajdi nuk me njeh re malaka alvane plaka su kano re malaka oookkk shaka kjo e imja
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 27/11/2007 20:35:40
Mirmbrema te gjithe kudo qe jeni me urimin qe t ekeni kaluar nje dite te bukur pa lodhje e probleme .
Neser eshte 28 NENTORI 95 Vjetori i Pavarsise te gjithe shqiptare si brenda dhe ajshte trojeve t esaj
GEZUAR GEZUAR DITEN E FLAMURIT

Tini nuk harroj kalloj eshte nje ves i keq q ekam por kam qene e zene me problemet ditore jam e kenaqur qe kam nje patriot ne kete faqe nje pershendetje per ty .
Nje perqafim te madhe per
Sallakun ,brunin,dshenavlash,edin ,rose,inspektorja ,fmer shqiptare ,mandi ,cunat e shijakut qe na kane munguar ,tani,azemi e zografi &familja dhe shume e shume t etjere
Nje urim te ngrohte nga une
Fillimi i faqes 
Dėrguesi shqiptari
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 26/11/2007 21:12:14
pershendes te gjith shqiptaret kudo qe ndodhen naper bote. dhe pas shum kohesh jam kthyer ne kete faqe por ketu spaska asnje nga ata qe un njija.. por prap jam i ke nequr qe kjo faqe qenka akoma per pershendetje. naten te gjithve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 26/11/2007 20:53:01
mirmbrema te gjithve dhe nje pershendetje te vecant per patrioten time se po na harron vare.shpresoj qe te pakten te jet mir bio..... dhe qofte nje jav e mbar per te gjith. so now goodnite tini,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi nisa
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 26/11/2007 19:12:02
tung te gjithve dhe dua te ju pys diqka
kush e ka lexuar romanin malsorjadhe per kan bahet fjal aty
Fillimi i faqes 
Dėrguesi eddy
londo

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; ZangoToolbar 4.8.3; Hotbar 10.0.342.0) Dėrgo Email
 26/11/2007 05:59:38
pershendetji te gjith shqipetare ku ja e ku ndodhe nga eddy ne lonod ?
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003