Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 31/100
(mesazhet 1036 - 1050 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi besni
teton

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.01; Windows NT 5.0) Dėrgo Email
 25/11/2007 22:40:59
ju lutem kritik nga lulet e veres nga naim frashri dergojeni ne emailin tin eshte e shkruar aty
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 25/11/2007 19:27:45
Mirmbrema te gjitheve dhe ne vecanti miqve te mi qe shkruajne ne kete faqe dhe qe jane te shumte .
Tani une jam bionde natyrale dhe pak e ndihmuar nga parukierja .
Ju uoj nje fillim jave te bukur dhe nje puthje te madhe .
Ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 25/11/2007 17:55:23
pershndetje kush me tregon per nje dashuri te brisht nje dashuri te plagosur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi enisa
prishtina

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 25/11/2007 13:49:13
tung qa po boni a jeni mir te fala nga un dua ta pershendes shoqen time me te ngusht xonen
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 25/11/2007 00:33:13
pershendetje te gjithve e ju uroj shendet e lumturi e tja kaloni same gezuar,
e jo vetem pun e studime futjani edhe pakez cef se i shkon shqiptarve per te ber hare e kemi tradit.,.,
pershendetje te vecanta per
erisen ce spona shkruan na ka harruar fare ,uroj te jet mir e tja kaloj mir,,
sallakun
skenderin
ilden
bjonden ,me fal po dua te pyes aje vertet bjonde apo esht thjesht pseudonimi ,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klodi
ditroit

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 24/11/2007 21:40:43
Pershendetje te gjith shqiptarve kudo qe ndodhen
pershendetje te vecante te gjeth KORCARVE
NGA
NIKU dhe KLODI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 24/11/2007 19:41:58
Mirmbrema te gjitheve .
Po tani ti Drin si Drina je vajze se nuk po e marr vesh une ?
Nje pershendetje per ju te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dri_

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 23/11/2007 22:11:37
Bionde,
Flm..dhe per ty nje fund jave sa me te bukur!!
Ishte kenaqesi per mua qe shkembyem keto pak mszh bashke..
C'do te mire e nje jete pa brenga per ty e per te gjithe !!!

P.S.- Dri_ si Drina dhe jo Dri_ si Drin :))
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 23/11/2007 21:48:02
Mirmbrema te gjithe dhe nje fund jave te bukur .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 22/11/2007 21:40:08
mirmbrema & pershendetje te gjithve!

BIONDE
SALLAKU
ILDA

kalofshi sa me bukur ...
ah se desh harova persh. x mikun/eshen tim/me ciao tini..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi maki
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 22/11/2007 21:30:41
tung nga maki
qe nje poezi
o mesazh i bukur shko ku te them un nese o ne gjum puthe nga un nese esht zgjuar thuaj se e dua shum qao qao klm nga maki ferizajjjjj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dri_
"entdecke die Schönheit im anderen"- Bühler

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 22/11/2007 19:43:19
Ahh,se harrova dhe dicka..
-Sikur te kishit me shume mundesi ,si do te dukej jeta juaj??"- (Flas per milionat ee) hhahha..merrni pak kohe dhe enderroni per ca min..

"gib nie-nie-nie auf" ;)
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 22/11/2007 19:16:06
Pershednetje te gjitheve kudo qe jeni .
Drin te kerkoj falje qe sta kam permenduar emrin por mendova se nuk do kishte rendesi sepse ishe ti ai qe nuk kishe deshire te flisnim per futbollin .
Cfare ju intereson te tjereve une nuk e di ,di qe mua me pelqen te shkruaj ne kete faqe kur kam kohe te lire .
Tini te falenderoj per imalin ndoshta nje dite do te dergoj nje imail ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dri_

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 22/11/2007 19:00:21
Hello, te gjithe!
Bionde, te flm per mszh por dhe emer kam une jo se jam pa te fare ;) gjithsesi flm..
Sa per themen shoh qe nuk jane shume te interesuar..,cili eshte problemi mendoj une?! hm..vetem mendoj jo se dua ta gjej se cili eshte :D
"Vom Kopf ins Herz", kete ta sugjeroj une, sigurisht nese e kupton kete gjuhe perndryshe mos u mundo !!!
(spannend,packend,mitreissend und anspornend) ;)
Deri heren tjeter,mirembetshi !!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 22/11/2007 18:11:34
ckemi ku esht bjondja nga lushnja qe e kerkon klajdi hajde bjonde leri zhgnjimet dil te shoh
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003