Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 32/100
(mesazhet 1021 - 1035 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 22/11/2007 17:57:44
ckem erisa mund te me thuash nga je po deshe me kujton dicka te bukur ok
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 22/11/2007 17:45:25
mirmbrma nga athina klajdi cfar na thoni ndonj gj te bukur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sara
bregu i diellit

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.1) Dėrgo Email
 22/11/2007 16:56:13
shum shkrimar i mire une jam 9 vjeqe dhe me pelqen ti se si shkruan

paqim sara lumezi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 22/11/2007 13:14:59
pershendetje te gjidhve .bionde edhe mua me vjen mir qe ti qenke nga elbasani dhe sa per futbollin kam deshire me fol ,sepse nuk kam mundsi me e pare se jam gjithmon ne pune . do kisha deshir me nderruar emaili. dite te mbare te gjidhve e zoti ju bekofte
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela_athens
athine

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.8) Gecko/20071008 Firefox/2.0.0.8
 22/11/2007 06:59:03
mirmengjes
tek te gjithe pa perjashtim
te kaloni 1 dite te bukur
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 21/11/2007 20:59:46
Meqe dikush nuk deshire te flasim per futboll po nderrojme teme .
Libri me i bukur qe kam lexuar dhe qe ta lexoj jo 100 her epor 100 here eshte
TE FYER E TE POSHTERUAR -DOSTOJEVSKI
dhe pse nuk eshte nje nga autoret e mi te preferuar se une kam Balzakun te tille .Kam lexuar dhe disa libra ne gjuhen shqipe te ketyre autoreve shqiptare qe sme kane pelqyer fare menyra sesi shkruan sepse jane pa kuptim .
Kete vere kam pasur shume kohe per te lexuar dhe po ti them
Cohelo autori librat
Zahiri,Alkimisti -
Marcy Levy autorja e librat jane
Se solo fosse vero,
Se potessi rivedere ancora-
Ti seguiro con occhi chiusi

Hard Robins autori
Mos dashuro kurre nje tehuaj

Brunilda Zllami autorja
Matilda

Kadare
Freddi fiori di aprile
ciao te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi din noka
diber

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; (R1 1.6)) Dėrgo Email
 21/11/2007 20:43:53
ju pershendes ,te gjithe njerzit qe me pershendesine .ju uroj ne fate dhe lumturi ne jete .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 21/11/2007 20:08:41
mirmbrema te gjithve!
sallaku persh... me behet qejfi qe te paskam edhe ty rival do jet kenaqesi x mua te diskutojm mbas derbit qe po afron me milanin, hhahaha dmth.do te jem ketu x te ber ngushellimet ( shaka) po me vjen mir qe nuk qenke me juven, skuader koti mos te vij keq bionde eee?
ok te pershendes edhe un ja kalofsh bukur gjith te mirat sallaku
bionde flm x puthjen nje te madhe te jap edhe un ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Eri
lushnje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 21/11/2007 20:08:23
kush me tregon ndryshimin ndermjet, gjuhes artistike te perdorur nga G.Fishta(ne poezine cohuni te dekun)me gjuhen e perdorur nga F.Noli ne poezine(syrgjyn gjalle,syrgjyn vdekur).Ju lutem me ndihmoni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajdi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 21/11/2007 20:01:12
ckemi nuk ka ndonj nga lushnja klajdi ja kalofshit mir kkllnn
Fillimi i faqes 
Dėrguesi klajffg
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 1.1.4322; IEMB3)
 21/11/2007 19:49:37
klajfghrtuio bndfj sdtk lk vhkl klajdi nejvi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Dri_

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 21/11/2007 19:11:00
Mirmbrema !!
Shoh qe e keni shume per zemer Futbollin dhe sigurisht qe s`jam as une kunder kesaj vetem se, a nuk do ishte me mire sikur mos te shtjellohej cdo dite /nate vetem kjo Theme por te bejm paksa pause me kete dhe te flasim per dicka krejt ndryshe..?!! p.sh. ndonje ndodhi qe ju ka "prek" ne jeten tuaj ,apo, librin e fundit qe keni lexuar dhe qe ju ka pelqyer aq shume sa qe do ta lexonit dhe 10 here tjera me shume kenaqesi ,etj etj..hää si thoni ?! :)
Gjithe te mirat per ju!!!
Ahh..pa ngelje qejfi ee ;)
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 21/11/2007 18:50:36
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni .
Pershendetje ndeshja jone mbaroi kaq keq per fajin e lojtareve tane dhe atyre te albitrit qe na la me 9 lojtare dhe na dha dhe dy penallti kunder ndeshje deri tani eshte
RUMANI 6 SHQIPERIA 1
nje katastrofe e vertete po nesje cfare te besh ky eshte futbolli dhe topi eshte i rrumbullaket.Por dhe pse kemi humbur zemra jone gjithmon KUQ ZI
Tini une jam nga Elbasani dhe me vjen mire qe qekimi patriote .
Sa per ekipin e Brunit nuk kam se cfare te them se flasin vete faktet dikur na thonin qe ne te 2juves" blejme ndeshjet po imen po na kopjoni ju te interit .
Sallaku hahaha skuadra jote do cuar ne azilin e pleqeve me te vertete por nuk kA vend me duket por ne te dy kemi shume te perbashketa sic e di dhe ti vet edhe njera nga keto eshte "GERMANIA " skuadra jone e zemres me lojtaret e saj te mrekullueshem . Shikoj ndeshjet e Bundesliges dhe eshte 100 vjet larg cdo kampionati si per rregull ,si per loje si dhe tifosllik .
ciao te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Tini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 20/11/2007 23:32:24
mirmbrema te gjidhve.bionde paskemi te njejta gusti edhe un me juventesin jam . po dhe elbasanlli jam . to ti ne gvend te shqiperise je?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Sallaku
N Jersy, USA

Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X; en) AppleWebKit/419.3 (KHTML, like Gecko) Safari/419.3
 20/11/2007 23:07:04
"Bionde"!
Nje pershendetje dhe per ju!
E di se je tifoze me "Juven" qe e respektoj tamam si"zonja e vjeter" qe eshte, po megjithese ja kan bere pa drejtesi ne gjykimet kete sezion, ankoheni shume gjithmonem dhe nuk jeni ekip rival kete vit!Me vjen shume "inat" qe po e them po ekipi i "Brunit" zor se ka rival a's kete vit!
Po nje gje eshte ketu se edhe "Inter" e ka macen e zeze se nuk i ka ece kurr ne arenen nderkombetare!I rrofshin trofet e Italise, Ha, ha,ha,!
Ndersa per Gjermanin nuk kam se c'te them se atje e kamedhe une "thembren e Akilit" ne arenen nderkombetare!
C'kemi ndonje te re andej?Puna, studimet jeta?!
Po "Armandon" s'ma keni pare gje?
Eshte zhyt thelle ne studime me duket!
Ketej mire te gjitha problemet.
Neser shpresoj tek nje rezultat pozitiv, megjithese dy lojtare baze Cana dhe Dallku do ti mungojne Shqiprise!Le te shpresojme.
Mire u lexofshim dhe pershendetje edhe per miqt e tjere qe shkruajne ketu!
PARA SHQIPERI!
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003