Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 34/100
(mesazhet 991 - 1005 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 17/11/2007 15:49:40
mierdita dhe pershendetje per te gjith si jeni si ja kaloni ju uroj nga zemra te jeni mire kudo ce jeni ne ke te bote
gezohem ne shpirte ce ju shof perseri te shkruani pas kac koheve
pershendetje te vecanta per ersen fr tanin london bionden per rezin tr
dhe per te gjith ju te tjeret ju uroj shendet lumturi dhe suksese ne jet
me nderim dhe respekt per te gjith bashkatdhetaret e mi kudo ce ndodhen ne bot nga miku juaj skenderi athin .. suksese ciao.....==..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.1)
 17/11/2007 14:24:24
Mirdita dhe mire se ju gjeta te gjitheve pas shume kohesh ja ku po shkruaj perseri ne kete faqe.
Ne radh te pare ju pershendes te gjitheve dhe shpresoj qe te gjithe te keni kaluar ca kohe te bukura .
Pershendetje te vecant per miqsin evjeter .
Biondia
Eda london
inspektorja
elton shijaksi
sir land durrsaku
ivo shijaksi
mira
roze
papirus
etj etj qe nuk po me kujtohen emrat per momentin.
Pershendetje dhe gjitheashtu dhe iqt e ri qe jan ne kete faqe .
Resp.. nga Durresshinavlash
bye bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 17/11/2007 13:54:48
prshendetie ilda . un po ja kaloj mir.po ti?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 17/11/2007 13:41:27
mirdita te gjidhve .doia te pershendesia vecanerisht ilden dhe bionden ...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 17/11/2007 10:54:25
pershendetje te gjithve, e ne vecanti sallakut, bjondes ,ilda ,erisa ce spo duket fare,
verte e kendshme te lexosh keto shkrime
tamam sofer shqiptare e mledhur nga te gjitha viset ju lumt jeni te mrekullushem

a ju kujtohet kjo strof
kur degjon zerin e nenes
gjysh e len cingji kopen
blegerin dy a
tre he edhe ikeh e mer dhen
shqiperi oj nena ime ndonse jam i merguar
dashnin tane zemra kurr skame harrue

e keto vargje jan per tegjith kurbetgjaret shqiptar, ju pershendes nga zemra
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BIONDE
Ne zemren e tij

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 16/11/2007 20:19:18
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni .
Nje perqafim te madhe per mikun tim qe shyqyr qe na u kthye ne "sofren tone" Sallaku ne nuk kemi lane nam mor Sallak por te tjeret duan te na shohin perseri ne B dhe en kete vit por JUVENTUS ti e di esht enje luaneshe e forte dhe mendoj se ket evit do marrin kampionatin .
Nje pershednetje t emadhe per te gjithe ju ;
ilda ,rose ,bruni,tini ,azemi ,cunat e shijakut,eltonin ,papirus ,per durreshenavlash(cthone ndeshjet me ke dedikuar ndonej gol) edi nga kuksi ,tani ,nje puthje te madhe per MATEON e vogel .
Neser luan kombetarja Shqiptare kunder asaj te Bjellrusise i utoj kombetases tone FITORE qe ngjyrat kuq e zi te shkojne sa me lart .
FORCA SHQIPERIA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILDA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 16/11/2007 19:57:19
Pershendetje po me beht vertet qefi qe dal nga dal kjo faqe po mbushet perseri me shkrime nga pjestare te rinje dhe te vjeter qe dikur paten munguar,,,,

Pershendetje Sallaku te falenderoj per pershendetjen ,,, dhe te uroj gjith te mirat ne cdo aspket te jetes tende.

Pershendetej Bruni si po kalon cthot jeta shtyet ndopak aty ne itali apo ic fare??

Pershendetej Bionde ckemi si ke qen ti?? o goce me sa po shof me ngjan se Bruni dhe Tini po grinden" per mustaqet e celos" kalofsh kencem .

Pershendetej Tini si po kalon??
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 16/11/2007 18:11:52
mirmbrema dhe pershendetje per te gjith shqiptaret
kudu ce jeni psh te vecante per bionden naten
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bina
ferizaj

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 16/11/2007 18:03:25
hey pershendetje por krejt qe e shikojn se ja vlen me shiku qao klm krejt
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 16/11/2007 13:51:06
pershendetie te gjidhve. ciao bruno dosha te thosha qe un nuk kam deshir te njoh . perse ky kuruzitet??? ndoshta ne te ardhmen ?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 15/11/2007 23:46:47
mirmbrema te gjidhve . un nuk jam ketu te grindemi mes nesh .un jam ikenaqur qe kam zbuluar kete faqe sepse nuk e dia qe egzistonte e kam zbuluar rastesisht . dhe du te flas per gjera te tiera sepse jemi jasht atdheut dhe se flasim me njeritjetrin ndihem me afer atdheut mire u degjofshim te gjidhve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; Zango 10.0.314.0)
 15/11/2007 23:38:38
"Edi Kuksiani"!
Ku je ti nipce!Si te ka daja?
Si ja keni kaluar andej nga Greqia?A i regullove ato problemet qe me pate thene?
Une jam mire tani.Edhe familjen e kam shume mire!Ndjeva kenaqesi qe me kishe shkruar!Te uroj fat dhe mire u lexofshim!
"Papirus"
Ku je ti i nderuar?
Si ja kaloni!Ca thote jeta andej ne Milano!
Ti e di se jam tifoz i vjeter i "Milanit", po lan nam eshte ba taman si me kene "azil pleqesh"!(mos qesh)
Kam shku disa here ne Lezh kete behar dhe eshte ba vertet e bukur Lezha!
"Tani"!
Te pershendes!
Gezohem qe jeni mire!
"Azem" ku je ?I mungon sofres!
"Fisniku"- pershendetje ju dhe gjithe
KOSOVES MARTIRE, djepit DARDAN!
Pershendes:
"Durresshinavlash".
"Roze"
,Elda"
,"Inspektorja"
, "Erisa",
"Cunat e Shijakut",
Eda London"
"Zoografi""Mira"
, etj etj qe ju kerkoj dhe nje here falje qe nuk me kujtohen!
E teprova pak mbase po , e di do te me falni
FAT DHE MBARESI PER TE GJITHE SHQIPTARET KUDO NDODHEN!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
New Jersy!

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; Zango 10.0.314.0)
 15/11/2007 23:16:57
Tani e ka radhen "Europa"
Per shendetja e pare ju takon miqve te mi ne Genova: "Bionde"!
Te pershendes!
Te falenderoj per e-mail, qe me dergove dhe per lajmen se eshte rishtruar "sofra"!Jemi me fat qe te kemi ne rradhen e miqve me te mire!Me te drejte "Edi te quan "Engjull"Te fala te gjitheve!
Po ti "Bruno" vellai si je si ja kalon?
Te falenderoj nga zemra per pershendetjen!C'fare po ndodh me futbollin andej, he mo se lat nam!
I vjen radhe mikut tim te vjeter"Armando"Te pershendes miku im!Uroj qe te diplomoheni me sukses dhe te beheni sa me i denje qe nje dite te sherbesh ne token meme, se ka nevoje atdheu per djem si JU!U bene shume vite qe komunikojme dhe eshte vertet kenaqesi!
Me vjen "inat" qe Genova na ka marre "ajken"!Ju premtoj se nje dite do te me keni atje dhe do te hame pizza atje ku ke punuar deri tani!Do marrim edhe "Bionden" dhe "Brunin", po do te na mungojne te tjeret...!
U shperndam si zogjt e korbit ne gjithe boten!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
New Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; Zango 10.0.314.0)
 15/11/2007 22:55:37
Tani do tju pershendes, me rradhe dhe do t'ju kerkoj falje nese do te harroj ndonje emer!
Do te filloj me "k'tej oqeanit" po ju lutem mos me quani "lokalist"!
"Shqiptar" OH,nderimet tona!Gezohem qe je mire dhe te fala shume!
"Majlinda"!
Te pershendes, si ke qene me studimet, motra si eshte, po vellai, prinderit,?
Te perqafoj dhe shume te fala vllazerore!
Nuk e kam e-mailin tend, une nuk e kam ndryshuar timin!
"Anna"!
Eh more miq, na ka humbur "sykaltra"!
E di nje dite do te kthehet eshte "Malsore edhe Labe" e shartuar, dhe nuk ka se nga ti humbase traditat!, I uroj fat e lumturi!
"Ilda"
Te pershendes!
Jeni vajze e kendshme dhe shume e sjellshme!Poezit tuaja i japin lezet kesaj faqe! Te uroj fat!
"Rajmondi"Vl!
Si je ti vella si ja kaloni andej nga NY?
Gjith te mirat te uroj!
"Geri I"!
Respekte, si po te ecen "biznesi i mishit"!Kam qesh kur e lexova! Suksese ne te gjitha drejtimet e jetes!
(Vijon)
Fillimi i faqes 
Dėrguesi "Sallaku"
New Jersy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; Zango 10.0.314.0)
 15/11/2007 22:32:33
Nje pershendetje per te gjithe!
Ah!,
Qenkam i vonuar!Qenka shtruar perseri "sofra jone", dhe une sot e mora vesh!Paskan ardhe miqt edhe nje here!
E shikoj, ka edhe mungesa, po e rendesishmja eshte se shumica jan kthyer.Ju pershendes dhe njehere dhe
MIRESEJUGJETA!
Ju falenderoj qe me keni kujtuar dhe pershendetur.Une jam mire tani, megjithese shendeti ka qene disi i kufizuar dhe me kapricot e veta!
Kam kaluar beharin dhe gjysmen e vjeshtes ne Atdhe dhe jam kthyer ne Tetor.
Megjithese kisha probleme ja gjeja kohen te shkoja ne "Internet-kafe", sa per tu c'mallur, dhe nuk me hapej kjo faqe!
Nga qe u miqesuam me njeri-tjetrin,(fytyrat nuk ja kemi pare kurre njeri-tjetrit), po vertet me kishte marre malli, nga qe jam ne korrespondence te paster me nje pjese shume te madhe te pjestareve te kesaj faqe!
Falenderoj stafin e "Fajtorit" per rikthimin e kesaj faqe perseri.Gjithmone per te mira u "mbledhshim" u lexofshim she u ndigjofshim!
(Vijon)
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003