Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 35/100
(mesazhet 976 - 990 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35) [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30)
 15/11/2007 20:41:26
mirmbrema te gjithve miq shpresoj te jeni mir. persh... bionde mer vjen keq x situaten qe u krijua po me beri pershtypje qe ky tini qenka afer nesh.. dhe ne nuk e paskemi ditur.
ciao tini jo pa qellim ke adresen time te e-mail isha i kenaqur te njihja (visto che sei cozi vicinop) che ne dici??
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 15/11/2007 20:26:05
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni !
Tini mund te me pershendes sa here te duash kjo faqe per ate gje eshte bere qe te pershendesim njeri tjetrin .
Sa per Brunin ai eshte vellai im virtual dhe ne kete faqe keta vellezer nuk mungojne si cdo vella eshte pak protetiv me motren e tij dhe aq me shume kur kete moter e ka te bukur (po i bej pak qefin vetes )
Nje nate te mire te gjitheve ju kudo qe jeni baci
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 15/11/2007 01:21:07
hejhej u rikthyet ne facen e mirpritur per te gjith ju uroj shendet e mbarsi ne jet,,,
po erisa spo behet e gjall me shkrimet e pershendetjet e saj uroj te jesh mir e tja kalosh same mir,
esht vetem pranija e shkrimeve e te gjith juve gje me ndodheni tani pran,sdote doja ce te ngelem vetem ne snje nat te pakten me shkrime te jemi pran njeri-tjetrit o shqiptar ce te mos na ftohet gjaku
po perse vall kac te pa fat paskemi cen ooozot
perse po na ndeshkon kac rend
perse ta humbim jeten larg mamiljes shokve
larg gjdo feste ,dasme e gjdo gezimi
vetem na ngeli degjimi nepermje mtelefoni
ku do e gjejm ate lumturi
ate dashuri tepa fund
e asgje tjeter
po kur do na potesohen keto enderra
kam shpre vetem kur te vdesim
ateher do jemi te lumtur.
nae mori gjdogje kurbeti
na iken ditet mete bukura

mos i kerko djellit te lind dy her,nuk mundet se esht nata
mos i kerko njeriut te lind dy her ,nuk mundet se esht vdekja

ju pershendes te gjithve ja kalofshi same bukur e kendshem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 15/11/2007 01:11:28
mirmbrema te gjidhve edh ti bionde . mos u bej merak sepse ska asgje . un kam 3 dit qe vizitoi kete faqe dh mesazhin e par ta dergova ty por brunit u duk e cuditcme pershendetje te gjidhve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BIONDE
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 14/11/2007 20:46:21
Pershendejte te gjitheve kudo qe jeni dhe ne vecanti atyre qe kane bere mungesa te gjata ne kete faqe .
Tini dhe Bruni mund te ma shpjegoni dhe mua se per cfare po flisni se nuk po e marr vesh .
Une jetoj ne Itali prej shume kohesh dhe nuk ka asgje per tu cudit pastaj si thote populli cudia me e madhe zgjat tre dite .
Jam afer familjes time dhe nejresve qe i dua dhe midis ketyre njeresve q edua hyni dhe ju te shkruani en kete faqe
Pershendejte !!!!!!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 14/11/2007 19:19:40
me behet qejfi tini. po edhe un nuk jam shum larg ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 14/11/2007 15:43:32
mirdita te gjidhve dhe dite te mbare . mirdita bruno doja te thosha qe nuk jam i cuditor per bionden qe ndodhet ne itali por aio ndodhet shum afer meje .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/11/2007 12:00:34
persh.. te gjithve ju uroj nje dit te mbar.
ciao tini itali qe na qenka cuditur qe biondja jetoka ne itali ok shoku nuk ke pse cuditesh ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Shqiptar
Ohio

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 14/11/2007 04:03:37
Pershendetje te gjitheve!

Mbas nje kohe relativisht te gjate dhe une po rikthehem ne "sofren" tone.

Pershendetje Sallak!

Me vjen mire qe lexoj opinionet dhe pershendetjet tuaja ...njerez si Ju, me dijet dhe kulturen Tuaj i duhen jo vetem kesaj "Sofre" te vogel , por dhe sofres sone te madhe, NENES SHQIPERI.

Do te doja te pershendesja te gjithe miqte e vjeter te kesaj faqeje (pa harruar te rinjte)...Ore Armand po ku je more djale..na mori malli per ndonje LABCE :)
Pershendetje Bjonde, Majlinda, Anna dhe gjithe ju te tjeret.

PS. Uroj qe hallet e problemet te me lejojne serish se shpejti te jem pjestar i kesa Sofre Shqipetare!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 13/11/2007 23:58:31
ilda me ben pershtypie filet e tua e vetmia prson qe kam pare e degjuar qe emendon keshtu . pershendes te gjithe shiptaret e ne vecanti ty ilda ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 13/11/2007 23:14:39
Pershendes te gjith shqiptaret qe ndodhen me mergim dhe ju uroj nje kthim sa me te shpejt Pran atdheut qe i pret

~~~~~~~~MERGIMTARET~~~~~~

U nisen me zemer te brengosur,
Mjerimi sdurohet ne atdhe
Etur nga epshat t'pasosura,
RRemojne ne nje jet te re

Deshirat e egra krenare
S ja shuan tufen veriu
Mjerimet ne token amtare
Prevotur duron gjetiu

Po ecin an mergimit
Ne det pa krye e pa fund
Kur zgjohen ne oret te agimit
Atdheun se shohin kerkund.

Sa shpresa gjat udhes se fsheht
Kur nisen mergimin e ri
Nga ecja qe duket e leht
Te ndizet dhe zjarri ne gji.

Andej nga ato visete e reja
Me djersen qe derdhet rreke
Do ngrihet e qeshur foleja
do niset nje jet e re

Por jeta nuk eshte e lehet
Andej ne ato vise mergimi
sa brenga gjat udhes te fshejt
Sa dhimbje kur zgjohet kujtimi

Por punen nisen pa lodhje
Dhe djersa ju derdhshe rreke.
E gjeten pushimin dhe clodhje
ne endrren e jetes te re .

take care ppl
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/11/2007 20:40:34
pershendetje te gjithve pa perjashtim ciao...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi anna
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 13/11/2007 15:47:33
ju.ureoj,tegjithenjerezve,te,mi.shendet.dhee.lumturi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tini
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 13/11/2007 14:24:33
Nje perhendetje per te gjith shqiptaret kudo qe ndodhen naper bot. Dhe nje pershendetej te ngrote per Bjonden qe jetoka ketu ne itali. Dhe zoti i bekofte te gjith shqiptare kudo qe ndodhe neper boto. Dhe tani gjith te mirat nga Tini. Dhe ti Bjonde.x
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 13/11/2007 00:48:39
pershendetje kuj ti thuash se asjeri nuk po shkruan e pa besushme po perse nuk shkruani dikur mezi nuk prisja cete hapja facen ete lexoja shkrimet e tegjith juve mos na harroni ju lutem skruani mos tju dhimsen 5 minuta koh ja kalofshi same gezuar te gjith
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35) [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003