Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 36/100
(mesazhet 961 - 975 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] (36) [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi stiq
bel

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 11/11/2007 20:24:19
pershendetje per ato qe flasin e shkruajne siq i ka lezet nje shqip e jo si ai syla sy pa lami se na deshka nje tiranse po nuk e din ai llapjan se as er nuk mundet me u marr gocave te shqipris
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 11/11/2007 14:36:30
pshd te gjithve ,faleminderit ilda per pershendetjen te uro gjith te mirat e kesaj bote, por po te kerkoj dicka ce te na shkruash ndomje poezi te lutem.

kujtim i vjeter.. ce na dhuroj ky kurbeti i mkallkuar
ne vetmi kam vajt nga halli
shum per ty me ka marr malli
ne ket mbremje me plot mall e plot merzi
sitju them un shokve te mi sesi ta hek kete merzi
ne ket mbremje ceme kelen ne vetmi ti
ditet tona kur me kujtohen si
flet zemra me shfletohent
pi raki e kendojm per ty
pi duhanin ce dhimbjet ti shkri
te gjith e din setash me mungon ti
loti zemren maka tha
loti zemren maka vra
nje mallkim ne shpirti tim
trupi im spo gjen strehim
kto du duar ikisha fut ne zjarr
kisha hyr i gjall ne varr
se me harron ti mendja sma kishte marr
nuk ka fjal
nuk ka kenge
nuk ka lot
ce ty ta tho
sapo dhem zemra ime sot
e perseri rrjellon pytja perse te dua kurti
me ke harruar mua.. perse vall
.................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 10/11/2007 22:09:47
Pershendetej per te gjith ju qe shkruani ne kete web ,, ne vecanti pershendes shoqrin e vjter te keti web Biondia , Tani, Bruni, majlinda , rose, Edi nga kuksi, Eda , Elda , ete gjith te tjeret qe nuk me kujtohen per momentin ,, ju uroj cdo te mire ne cdo aspket te jetes ,, bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bionde
Genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 09/11/2007 22:46:29
Pershendetje te gjithe !
Armandi me vjen keq po une kam ardhur dhe kam ngrene pize ne ate pizeri gatuanit mire .Kam qene kete vete ka qene nje feste .

Aromen tende e ndiej akoma .
Frymen tende po ashtu
Duart buzet ,gjithcka!
Vec ti mungon !Arsye ska

NJe nate te mire dhe nje fundjave te bukur te gjitheve!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 09/11/2007 16:33:18
pershendetje te ghithve ,,po ku ndodheni vall ce nuk shkruani apo jeni te zen me pun e me studime,na mungojn shkrimet e bjondes ,erises ,ildes, skenderit, e shum eshum,te tjer perse vall nuk skruani,ju mirpresim me shkrimet tua si gjithmon, ju lutem shkruani.
o ilda kam lexuar nje shkrim te tendin sot dhe kam ceshur shum.esht ajo pytja se perse ska pula brek hahaha..
ja kalofshi sa me mir
urime e fat te gjithve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MAjLiNDA
USA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20070725 Firefox/2.0.0.6
 09/11/2007 01:45:54
Pershendetje gjithe lexuesve!

Armandi ca ben ti lali si te kam?
u be koh qe nuk kemi fol, une humba passwordin e imallit pare dhe kam hapur nje tjeter. Une jam mire fare ne shkolle mesime dreq pune esapi....uroj te jeni mire gjithashtu!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREQI-ATHINE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 08/11/2007 20:30:56
PERSHENDETJE VLLEZER E MOTRA KUDO QE NDODHENI,me falni qepo shkruaj pak ashper, por kur lexoi disa shkrime si i kti vllaut ton pome iken mendja!
PRA O (SYL SYLANI) QE MERITON META NGJIT E MRIN (SYL CYQANI ) ,me ketlloj menyre siq shkrun ti per motrat tona bashkatdhetare.
PRA JA MENDOU PAK SIKUR NE TETJERET TE SHKRUANIM FURJE PER FAMILJEN TENDE SI DOTE VINTE TY BASHKATDHETAR I DASHUR !!!!!!
ME RRESPEKT E MIRKUPTIM NGA UNE.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi meli
shijak

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 08/11/2007 19:58:19
ckemi si jeni ca thot shqipria ne ktej nga bosnja rehat po na mungon gjithcka nga shqiperia madje dhe pluhuri
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI
S.L

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/11/2007 17:10:25
ASHTU SIC E KISHA PARASHIKU U SHTU DHE NJE COPE MISHI ME DY SY.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sylë sylani
llap

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 08/11/2007 16:52:28
qine sa tmuni o shqiptar se veq me seks mujmi me rrit popullsin shqiptare.vetem sexin dijim mi bo perfekt.per fund kisha pas qef mi qi naj qik nga tirana vetem mu kon me fela edhe cica te mdhaja
Fillimi i faqes 
Dėrguesi blin shala
GJakov,muhalla e cubave

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 08/11/2007 16:10:42
shum mir pasket shkru brravo jeni KINGA ma tfortit.me qit san ju japim me tregu të gjith sllavëve se iliret ishin banorët e parë të gadishullit ilirik,dhe se ata ishin fise barbare ardhacake të cilët sollën në gadishullin tonë vetëm dhun, dhe terror në popullatën e pafajshme ilire.ne kishim shum më shumterritore se sa kemi sot.iliret shtrriheshin nga istra e deri në gjirin e ambrakis në jug.pra as teza se serbët janë më të vjetrrit në ballkan nuk qëndron.për fund ishalla pavarsia e DARDANIS(kosovës) vjen mrenda vitit 2007 se shum gjat shkoj kjo puna e pavarsis.i përshëndes të gjith shqiptarët kudo që janë.jemi ma t`fortit en bot.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi armandi
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/11/2007 15:24:01
hej hej kush paska shkruar ketu, miqet mi. majlo si ke qen me shendet? andej nga anet tuaja si po ja kaloni. une per 5 apo 6 muaj mar diplomen dhe shpresoi te dal mire. po ju moj bjonde si nuk keni ardhur ta hani 1 pizza te "LA LAMPARA" ma kishe premtuar.? nejse miqet e mi tani shpresoi te degjohemi me shpesh pasi po afron dita e madhe e KOSOVES se lire. ju premtoi qe pas 1 muaj do shkruaj a shume etu sa do te merziteni dhe do me thoni hej armando po nuk ke pune tjeter?
Po ju sallak si keni qen me shendet? Uroi sa me mire!
Anna moj Anna ku ke humbur moj lumadhe? po sikur te krijoim nje grup ku te mblidhemidhe te kendoim labçe ose me mire kenge shqipetare?
He si thoni?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI
S.e larget.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/11/2007 05:28:31
PORSI KANGA E ZOGUT VERES,QI VALLZON NE BLERIM TE PRILLIT
PORSI AMLI FLLAD I ERES QELMON GJIT E TRENDAFILIT,PORSI VALA E BREGUT DETIT,PORSI GJAMA FESE GJITARE,PORSI OSHTIMA E NJE TERMETI NJI ASHTU ASHT GJUHA JONE SHQIPTARE.
PRA MALLKUM NJI AI BIR SHQIPTARI QE KET GJUHE TE PERENDIS TRASHEGIM QE IA LA I PARI TRASHEGIM S'IA LE AI FEMIS.DHE ATIJ JU THAFTE GOJA QE PERBUZ KET GJUHE HYJNORE,QE NE GJUHE TE HUAJ KUR SASHT NEVOJA FLET,E TE VETEN LEN MAS DORE,PRA SHQIPTARE KUDO QE JINI GJUHEN TUJ KURR MOS TA LINI MOS TA LINI SA TE JETE JETA ME ATE GJUHE BOTA MBARE KA ME U NJOF JU PER SHQIPTARE TRIMA NE ZALL SIKURSE JINI,PREJ NJI GOJE SOT BROHORISIN ME GJUHE TE VETEN
RROFTE SHQIPERIA.
GJUHA SHQIPE
AT GJERGJ FISHTA
1871-1940
ju pershendes te gjitheve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi aadeaa
PEJĖ-KOSOVĖ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={B7D2AFFE-36DB-4a3b-8032-32F6D1B2EA9B}; InfoPath.1) Dėrgo Email
 07/11/2007 19:14:07
VJERSHA IME TË CILËN DO TË SHPREHJA DËSHIRË TA PREZANTOJA ËSHTË:

KUR TË RRITEM QFARË DO TË BËHEM

KUR TE RRITEM DO TE BEHEM MJEKE
DO TI SHEROJ TE GJITH FEMIJET SKAMENOR EDHE PSE PRINDRIT E TYRE
NUK KANE ASGJE NE DOR

KUR TE RITEM DO TE BEHEM DEDEKTIVE
DO TI ZBULOJ TE GJITHE VRASESIT TINZAK LE TE FSHIHEN SATE DONE
PER TA SDO KEM MESHIRE ASPAK

KUR TE RRITEM DO TE BEHEM MILIONERE
TE GJITHA MILIONAT DO TI JAP PER KET TOK ,QE KOSOVEN TON TE MJERE TA SHOHIM SHPEJT NE EUROPKETE VJERSH E SHKORVA KUR ISHA NE KLASEN E 4 PER DALLIM NGA TANI QE JAM NE KLASEN E 8
SUKESESS
Fillimi i faqes 
Dėrguesi aadeaa
PEJĖ-KOSOVĖ

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR={B7D2AFFE-36DB-4a3b-8032-32F6D1B2EA9B}; InfoPath.1) Dėrgo Email
 07/11/2007 18:27:09
TUNG...MENDOJ QË KJO WEB-FAQE ËSHTË SHUMË E QËLLUAR PËR NE...SIDEMOS ANALIZAT TË CILATT JANË TE BËRA TË SHKRIMTARVE TË NDRYSHË( E KAM FJALËN PER SEKTORIN E LETËRSISË)
JU UROJ PUNË TË MBARË.....DHE POASHTU SHPRESOJ TË KETË EDHE TË REJA NË KETË WEB FAQE
SUKSESE.....
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] (36) [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003