Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 37/100
(mesazhet 946 - 960 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] (37) [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 07/11/2007 17:31:09
pershendetje te gjithve
eju uroj shendet e fat nete gjitha rruget e jetes.
pershendetje te vecant per shocen time erisa se na humbi fare me shkrimet e saj

kam deshir teju pyes dicka ,a vuan ndonjeri apo ndonjera nga dashuria e humbur apo e pa arritur...../?

po perse vall ne jet nuk bashkohen dy njerez ce megjith zemer tek njeri-tjetri te dashurohen por po bashkohen ato ce ne zemer nje tjeter e strehojn ,e dikujt tjeter puthjet ja dhurojn,po perse o njerez i plagosni semrat ,perse ithua te dua kur se do megjith zemer ,po smund ti thuash dashuri kur nje 100 te fshehta ike ne zemer ti, o njeri mbaj nje dashuri ashtu sic ta dhuroj zoti ty ,kshtu e cojn nje dashuri njeri-tjetrin nuk besojn kjo esht vetem nje tratheti ,kesaj smundesh me i than dashni ,mos i ndani semra ne dy pjes njera gjall e tjetra lete vdes.ndalnu pak me mendu veshtir sot kuj me i besu.....

ja kalofshi same kendshem
ersa na mungojn shkrimet e tua shpresoj te jesh mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi GERI
SIB.e larget

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/11/2007 06:04:23
Me shume kenaqesi po ju shkruaj sot strofen e dyte te poezise time ;DYQANI I MISHIT"nuk kisha nderment ta vazhdoja por duke pare qe copat e mishit kane fillu me u shtu ,duhet me i bo pak reklame dhe me i shit shpejt,sa pa u mbledh mizat:vijon"Kishim nji e na u bon dy copa mishi me dy sy,e nuk cuditem te bohen tre nga java e re, sepse Nuk kane mo dru me pre......KJO POEZI i kushtohet atyre parsonave qe e ndjejne veten copa mishi ...(poezia e ILDES eshte shume e bukur)por une nuk kam kohe te shkruaj poezi te tilla se jame shume i zene ME PUNET E DYQONIT...si thua ti Ilda?ha-ha te pershendes.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Albana
KOSOVE peje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; Media Center PC 3.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 06/11/2007 21:21:22
tung krejtve osht hera e par qe po shkruj po nuk do tjet e fundit.ju uroj pune te mbar dhe suksese te matutjeshem.nje pershendetje e veqant shkon per te gjith shqiptaret kudo qe jan ju uroj jet te gjat e te lumtur dhe suksese.tung tung nga pejaaaa...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bujari
FIRENZE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; snprtz|T12697503000001|2600#Service Pack 2#2#5#1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 06/11/2007 20:31:36
mirmbrema te gjitheve. o Durresshenavlash po ku je mer plak a e din se martohet shoku jot me 30 /12/07 Sela kuptohet. po ato cunat e shijakut ku jan mer vlla se skam hy me ktu ne ket faqe perhendetje te gjitheve ciao.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi eduart
suedi

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 06/11/2007 18:18:38
ju uroj tä gjithä shqipätaräve tä jeni sa mä mirä
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Majlinda
USA-Ohio

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20070725 Firefox/2.0.0.6
 06/11/2007 06:42:30
Pershendetje te dashur lexues!
U be koh e gjate qe nuk shkruaj ne Librin i Pershtypjeve. Lexova disa mesazhe dhe ve re se miqet e mi te vjeter vazhdojn te shkruajn, me behet qefi. Ju Falenderoj nga zemra per pershendetjet dhe ju pershendes gjithashtu. Ju uroj shendet dhe gjithe te mirat.

Respekte nga: Majlinda
^FEMER-SHQIPTARE^
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BIONDE
ITALI

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 05/11/2007 18:18:52
Pershendetje te gjitheve kudo qe jeni me urimin qe te jeni te gjìthe mire me shendet dhe me pune dhe qe kurbeti ti kete lehtesuar sadopak dhimbjet e largesise .
Me vjen mire qe Bruni ,Ilda,Tani ,Durresshinavlash kane shkruar perseri por kenaqesia me e madhe kur pashe qe ka shkruar Edi se kam kohe q enuk te kam pare .
Te falenderoj per interesimin dhe te them qe jam mire "engjell" esht enje kompliment i bukur dhe t efalenderoj per kete gje do te doja te isha engjell dhe t embroja te gjithe femijet shqiptare kudo qe jane .
Ne puthje te madhe per t ejgithe ju dhe shpresoj qe te shkruani sa me shpejt
SALLAKU,ROSE,CUNAT E SHIJAKUT ,nje eprqafim te ngrohte per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 05/11/2007 12:47:42
mirdita miq e mi si jeni mir?
u gezova shum kur pash qe paska shkruar miku im EDI pershendetje shoku shum flm x pershendetjen vllai, mir se u ktheve ne kete faqe ndihet vertet mungesa jote.

dhe e hum miqve te tjer duke nisur nga embelsia e faqes BIONDE te cilen e pershendes dhe shpresoj qe te na shkruaj se shpejti.

te uroj gjith te mirat EDI ja kalofsh sa me bukur rrespekte nga un ciao vllai.

ciao ILDA si je ti yllo si po ja kalon te uroj nje fillim jave sa me te mbar edhe ty dhe mos harro te na shkruah ok hahha kalofsh bukur

nje pershendetje x SALLAKUN shpresoj qe te shikoj se shpejti edhe ty ne kete faqe te uroj gjith te mirat ty dhe familjes tende rrespekte nga bruni

ju uroj te gjithve gjith te mira nje perqafim te madh x te gjith ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 04/11/2007 22:19:39
Vazhdim...
GJITHASHTU NJE PERSHENDETJE TE VEQANT PER GJITH MIQT E TJER TE VJETER DHE TE RINJE NE KETE FAQE QESME KUJTOHEN EMRAT,POR NETE ARDHMEN DOTI PERMEND- GJITH TE MIRAT FAT E LUMTURI.
ME RRESPEKT BASHKATHETARI JUAJ *EDI*.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 04/11/2007 22:09:37
DURRESSHINAVLASHI- SHoku mir jeni ne rradh te par te falenderoj qe persa kohe kam munguar meke pershendetur vazhdimisht(te faleminderit),si jake kaluar gjithqka mir ne jeten tende? shoku te uroj ghith te mirat kudo qete jesh.

MAJLINDA- Po juve motra sijeni se paskeni humbur dhe ju si une, deshiroj te jeni shum mir.

]
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 04/11/2007 21:54:44
Nukedi kete permend te parin e ke te fundit,sepse jeni tegjith te mrekullushem.
Me zgjuarsin,me bujarin,me trimerin dhe rrespektin qe kemi si komb me njeri tjetrin neve.

BRUNI- Mir jeti shoku? Me behet shume qejfi qe ke shkruajtur vazhdimisht ne kete faqe,se une tani dhe nje vit qe skam shkruajtur kam qen shum i zen me pune,deshiroj qe gjerat teken vajtur mir ne jeten tende te perditshme dhe urimet mete mira nga une shoku.

BJONDE- O ENGJULL i vllajt si jeti me shendetin? Deshiroj qete jesh mir kudo qetejesh dhe zoti qoft me ty ne cdo hap te jetes tende dhe gjith te mirat.

SALLAKU- Poti dajoshi im sije me shendet familja gjith mir, te uroj gjith te
mirat fat dhe mbarsi me rrespekt nipcja.

ILDA- O rrush sije ti motra? Ngushllimet e mia per gjyshen tende,per nje nene shqiptare,per motren e neve te gjithve,I LEHT I QOFT DHEU ISAJ (AMIN),dhe ty motra te uroj jet te gjat dhe begati familjarisht kudo qe ndodhesh.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI nga *KUKESI*
GREECE-ATHENS

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1) Dėrgo Email
 04/11/2007 21:12:33
MIRSEJUGJETA O *Y*J*E*T* E KOMBIT **SHQIPETAR**

MIQT E MI TE VJETER PERSHENDETJE TE GJITHVE KUDO QE NDODHENI.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 04/11/2007 11:35:46
pershdetje te gjithve ju uroj gjith te mirat e kesaj bote
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ILda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0)
 04/11/2007 02:18:05
Pershendetje te gjith pjestaret e kesja faqe !

Bruni flm per pershendetjen ,, dhe te keshilloj te vizitosh me shpejt kete faqe ,,pra do te thoja te njjten gje dhe per te gjith ata qe dikur kan pas shkruajtur ketu,,, pra ju uroj nje kthim te gjithve pjestaret e vjeter te keti web ,,


Pershendetje Geri desha te them qe ma ka ber shume pershtypje ajo poezia jote ,, pra do te thoja kujt ja ke kushto ????,, ok pra ajd naten e mire miqe .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; .NET CLR 1.1.4322)
 03/11/2007 16:38:49
me
shum mall u pershendes te gjithve shpresoj te jeni mir te gjith
hej erisa sa me kishte marr malli po jam shum i gezuar ce po shkruaj perseri me ju te percafoj me mall
ja kalofshi sa me gezuar
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] (37) [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003