Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 38/100
(mesazhet 931 - 945 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] (38) [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 03/11/2007 15:35:08
pershendetje te gjithve!
kisha koh qe nuk hyja te fajtori, hyra sot rastesisht.
nje pershendetje x miqt e vjeter te kesaj faqe shpresoj ti shikoj se shpejti duke shkruar.

Biondia
ilda
eda london
rose
papirus
sollaku
rrespekte nga bruni ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Harabeli_uk
Birmingham

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0)
 03/11/2007 13:48:26
ju ka zhvilluar shum kurbeti juve prandaj kakarisni si idjotet neper angli edhe kudo.. por me e mira esht me mir kur te takoheni me dike mos i tregoni se jeni nga shqiperia o lyfe ok goca uk come to dady i learn u whats the meaning off word hot mesa duket ti qenke e rrenuar dhe qenke ne kerkim te tarzanit ti lali kerkoje kerkoje se do ta gjesh tarzanin.............ncncncnc
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Harabeli_uk
Birmingham

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0)
 03/11/2007 13:22:51
Hi,goca uk po unta kam shkruar edhe shqip! pse te tjeg ty moj merke pjes ne kurvllikun me duket ti prandaj po me te vertet ashtu jeni and u need to get a life babe coz me already a got a life so u mean are so stupid u know why coz u shouldn`t talk to much as u can see u are the one which pu.............! its burning any take care goca uk ler e_mailin po deshe me folur per me gjat ok!!!!!!!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi goca
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 2.0.50727)
 01/11/2007 22:49:01
harabeli

ne radhe te pare per kend po flet, motren apo nene tende?
ne radhe te dyte kur te akuzosh dikend per ndryshim sic po e ben ti,shkruaj ne gjuhen e nenes e jo te pordhes [dmth] anglisht]
besoj se i vetmi qe po hapet ne kete mes dhe eshte i deshperum per attention dhe ndryshim je ti.
nese keto goca qe shkruajne ne kete faqe don to be like bitches or english nuk do futeshin te komunikojne shqip me shqiptar...............jo si puna jote mes nje faqje shqiptare shkruan anglisht,kujt po i hapesh qe din anglisht.

better go n get a life of ur own,then start judging others.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Harabeli_Uk
Birmingham

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30)
 01/11/2007 21:23:15
jo per noj gje po me verte jeni ber te paperfillura sipuna atyre ke semafori e di pse po ja them kto gjera kot per sport n.q.s keni noj gje hajdeni ke jeta shqiptare e jo nga jeta njerezre sipuna disave jo te gjitha mos me keqkuptoni goca nuk te galb toka e huaj por nje dit do te kthehemi ne atdheun ton dhe mos harroni se cfar po beni neper bote se lat nom mer jahu me cilen vajz kam shku ju kishte ber si vrima si corap jevgu or ndoshta e kam un te vogel spo e kuptoj por marshalla duhet me thon per cunin tim se kush nga vajzat nuk kan dal te pa kenaqur por jeni ju qe jeni shpartalluar.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Harabeli_Uk
Birmingham

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30)
 01/11/2007 21:12:40
Hey, albanian girls i just got a question for you dont get me wrong, but i just wanna say you are spoiling to much that mean you are protendin to be different as u are but dont forget what you left behind you also dont forget you grow up in albania and dont be like bitches........act coz some off you are just a waste off space.........!!!!!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Bebja
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 2.0.50727)
 31/10/2007 00:56:08
mirembrema , si jeni popull?
u be kohe qe nuk shkruaj ketu,,,,,,,,,,,
ju pershendes gjitheve

po shkruaj nje poezi per someone special qe ndodhet pak larg.Mbase nuk bej mire qe po te shkruaj,
pasi nuk di nga te ja filloj,
se kam shume per te treguar,
nuk e di mund edhe te gaboje,
ndoshta ate qe ndjej nuk e shprehe dot,
sepse fjalet kan varferi dhe zdo te mjaftojne,
gjithesesi disa germa po i formoj
qe te them te dashuroje,
por te lutem mos e mer per dobesi,
keto jane ndjenjat e mia per ty,
edhe nese une te ngjaj si femi
eshte malli dhe deshira qe te jem me ty.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 14/07/2007 07:52:14
Ilda,me preken rreshtat qe ke shkruar; shume e bukur.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I.
s.e larget

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 14/07/2007 07:35:52
Une GERI sot poshkruaj nje poezi qe e ka titullin;DYQANI I MISHIT;....vijon.O COPE MISHI ME DY SY NUK E KA NJERI ME TY,ndaj merr fryme dhe rri urte,se nuk e ka njeri me ty,O COPE MISHI ME DY SY,e o cope e madhe mishi me dy sy..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda
usa ct

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 13/07/2007 23:29:31
Pershendetej per te gjith ata qe ndodhen ne mergim .. pershendes dhe te gjith pjestaret e vjeter te keti site.

~~~~~~~~~Atdheu ne rrudha~~~~

Mbas shtegetimesh te gjata,
U ktheva nga udha.
Gjeta atdheun te zhytur ne rrudha
Zemra rrahu fort me hipi trishtim
sa shume eshte mplakur atdheu im.

Me mall ne buze dergjen plakat e urta
Me shikimet e tretura ne udhet e gurta
nga shpirti u del i qari mallkim
Per rruget e largta qe vodhen rinin.

bye take care ppl
Fillimi i faqes 
Dėrguesi petrit
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)
 13/07/2007 21:55:20
mirmbrama te gjithve. kam kohe qe nuk kam shkruar ne kete faqe por me qa po lexoje nuk ja vlene te shkruaj. megjithate pershendese te gjithe shqipetaret kudo qe ndodhen te gjith paterjotet durresak nje paterjote me qenka futuje ne kete faqe per te gjeturn ndonje vajze paterjote ka uepsajte te tjera. naten
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BESI
ENGLAND

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 13/07/2007 21:51:40
PERSHENDETJE TE GJITH SHQIPTARVE;; PA PERJASHTIM QYTETARVE DHE FSHATARVE BRENDA DHE JASHT VENDIT;;VEQANERISHT VAJZAT SHQIPTARE SI VAJZAT SHQIPTARE NUK KA BOTA ATO JAN SHUM TE EMBLA MMMMMMM GJITH TE MIRAT TO ALL MY ALBANIA'S.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 13/07/2007 13:31:39
Mirdita!!
Doja te thoja dica per ca tipa qe shkruaj ketu.
Ne fillim kur jam futur ne kete faqe kish kenaqsi te lexoje fjalet qe ju i shkraunit po tani jan futur ca debila qe bejn vetem merr merr dhe nuk me jepet per te lexuar po ketu vij vetem per shoqerin e vjeter qe kam se jan njesha te gjithe ata .
Nje fjal me bery pershtypje nga BESI UK dhe qe eshte e vertet pse ne shqiptaret jemi recista mes njeri tjetrit?
Ju pershendes dhe ju uroj te gjithve nje dite te bukur dhe gjitheashtu nje fund jave te kendshme .
Te pa harruar nga une jan
Sir land durrsaku
femer shqiptare
Biondia
ilda
eda london
rose
papirus
sollaku
elton shijaksi
ivo
inspektorja
etj etj ju pershendes ne veqanti .

Me goj mund te besh gjithecka po ama me vepre eshte shume larg!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi BESI
ENGLAND

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 13/07/2007 00:50:23
RAIMOND KUJDES MOR LALUC SE TI SKE AS LUC TE ME THOSH MBYLLE AT GOJ TE NDYER; PO TI CENKE DJAL KURV, UN E DI SA KA FEMRA NE KTE FAQE DHE NUK PO TREGOHEM TRIM; NUK ESHT SE FEMRAT NUK DIN SE CFAR ESHT KARI DHE PIDHI, SE FEMRAT VETEM PER KAR ENDRROJN;;KA DHE FEMRA QE E LYPIN VET ;;DHE BESI KTU VA JEP ;; DJAL MAMAJE ; KE KUJDES SE UN NUK TE KAM SHKRUAJTUR TY PERSONALISHT SE DHE UN KAM SHOK NGA VLORA NGA JUGU VERIU MADJE GJITH SHQIPRIA ;UN THJESHT E PASH KET FAQEN DHE ME PELQEU; POR NUK ME PELQEU NJE ANONIM MOTERbir QE PO SHANTE KUKSJANET .PRANDAJ MOS I FUT HUNDET;;POR UN PRAP I DREJTOHEM ATYRE QE SHAJN KUKSJANET, JO VETEM KUKSJANET POR ATA QE SHAJN GJITH VERIUN.,JU MOTERbirA QE NA THONI MALOK;;PERGATITUNI TJU PERPLASET KOKA PERTOK;;;EHHH PO TE ISHTE ASHTU SI SHKRUANI ME FJAL TE NGROHTA DO ISHIM BER DIKUSHI NE SHQIPTRET;;POR NE PO VRIHEMI DITA DITES ME NJERI TJETRIN PRANDAJ NE QOFTSE DONI TA HAPNI KET TEM;;KJO ESHT PYETJA PSE NE SHQIPTARET JEMI RRACISTA ME NJERI TJTRIN ;;
Fillimi i faqes 
Dėrguesi vini
durres

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 12/07/2007 17:27:49
mirdita
dua te flas me nje vajze
po nga durrsi po ka mundesi te me shkruaj
kjo eshte msn ime ervinstavri@hotmail.com jam 28 vjec punoj ne greqi
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] (38) [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003