Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 40/100
(mesazhet 901 - 915 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] (40) [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi geri.I.
s.l.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/07/2007 01:35:33
kushedi sa shekuj kane qe vriten me njeri tjetrin per pune banale,dhe asnjehere nuk bashkohen kur duhet.DHE ne lidhje me kete po ju tregoje nje ngjarje qe ka ndodh.ketu.(ne sib.e larget).Nje shqiptari pas shume perpjekje i erdhi i vellai nga shqip.besoni apo jo 14vjet pa u pare.Dhe jo me shume se nje jave filluan llafet,c'je ti e c'jam une ,dhe ne krye te 10diteve ai i shqiprise beri plackat gati dhe ia mbathi,dhe kesaj here nuk e di ,gjeni dicituren.A mund te bashkohen ata perseri.Une do te thosha se as terheqja e ;MILKYWAY NUK I PUQ ME.(dhe ky nuk eshte nje rast sporadik i nderuar....)..mos harroni dicituren.haha
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I.
"S. e larget"

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/07/2007 01:07:03
Miq te dashur te kesaj faqe isha duke ndjek deklaratat e drejtuesve te partive te"mazhorances"shqiptare ne lidhje me zgjedh.presidentin.Por me thene te drejten kur pashe kryeministrin qe po fliste,mu kujtu viti'97,qe humben jeten 3000 a mos me shume shqiptare,(hakmarrjet vazhdojne dhe sot)dhe ky ne te njejten kohe vetezgjidhej ne parlamentin bosh,dhe ky person uterhoq vetem atehere kur nuk ngeli fije bari ne toke.Me ben cudi e them me vete;Si ka mundesi qe ky vazhdon te jete ne skene?(kishte faj apo jo,a i mbeti dopiogjashta ne dore pak rendesi ka nuk e kam aty.Cuditem si ky vazhdon te jete nje nga aktoret kryesore.A kane keta njerez ndopak respekt per ate shqiperi,per ata shqiptare te vuajtur?Per cfare vazhdojne te mbajne peng vendin,kush i zgjedh keta njerez.Cili do te ishte ai popull ne bote qe do te zgjidhte keta qeveritare perseri pas asaj gjakderdhje ne kete milenium?Po jua them une asnje,sepse asnje nuk e ka hakmarrjen,inatin,selfish,egoist kaq te theksuar sa shqiptaret.v..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I
"siberi e larget"

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 08/07/2007 00:03:59
Une geri.I.sot per here te pare,ne kete faqe te pare,po hap kroniken e pare me KURIOZITETE,per gjithe ju o shqiptare te pare te kesaj faqe te pare..A e dini c'fare eshte shpirti tek njeriu?;eshte ego,vullneti,inteligjenca,ndjenja.SOT eshte e shtune;qe do te thote nderprerje e punes,shlodhje dhe ishte e percaktuar nga ligji,e vene ne zbatim nga sherbetoret e tij.Kush nuk e zbatonte te shtunen me dashje,perfundonte keq.Pra dhe une vetem diten e shtune do ta hap kete kronike.(kisha deshire te mernit pjese dhe ju qe punoni apo jo).(sa per ta nderruar o Rajmo).
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 07/07/2007 22:09:34
mirmbrema te gjithve kudo qe ndodheni pershendes elden london,,,.....,,,....,.,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi alieni

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.0)
 07/07/2007 22:09:01
urime stafit interesante kjo faqe nje pershendetje te gjithve qe shkruajn ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda
usa ct

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 07/07/2007 19:34:54
Pershendetje te githve ju qe shkruani ne kete site?

Pershendetej elda london .

Pershendetej Raimondi nga vlora ,,si puna jote jemi te gjith lol ndodhemi larg vendit tone qe na mungon shume jan te vertet ato qe ke then ketu en dhe te huaj as per gje nuk te ben shpirti ,,, po per fat te keq nuk kemi as gje ne dore per te ndryshuar politiken ,,, vendi jon kurr nuk ka per te ecur perpara me ata qe ka ne kryeh ,,,, qe te ndryshoj jetesa e cdo shqiptari duhet te ndertohet qeveri qe nga themelet ,,, anyway lets hope ishalla beheti dica ne te ardhme .. take care .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I
"siberi.e larget"

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 07/07/2007 14:26:15
O.....e nderuara Vizitore e Regullt e k.f..Ju keni shume te drejte kur thoni qe duhet te jem me i sjellshem,Por une nuk mund te ri e te bej (sehir)nje bashkombas shqiptar qe ka nje problem kaq serioz dhe qe nuk ia ka thene njeri deri me sot,se nuk i dihet ca nuk ben vaki,ndoshta ai behet ndonje pjestar i kabinetit qeveritar shqip.;dhe na gjen ndonje vend pune te mire.Ndoshta do ta kishte me te lehte tia thosha ne greqisht por une fatkeqesisht nuk di.....falemnderit per vemendjen.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi roze
usa ct

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 07/07/2007 00:29:31
pershendetje miq te ksaj faqe qe ndrit me shkrimet tuaja, si ja kaloni. u be kohe e gjate qe skam shkruar kam qene shum e zene me shkolle e pune gjithashtu. anyways me behet qefi qe vazhdoni te shkruani akoma dhe te me kujtoni. i pershendes te gjith miqt e mij qe me kan kujtuar dhe also te rinjte e ktij siti
kalofshi nje dit sa me te bukur
bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 06/07/2007 22:41:17
Tani nuk ta marr per keq .se kam respekt te dyfishte pasi ju jeni nga kosova.Por e di pse flas per politiken dhe mundohem t'ju nxis dhe juve te merreni me politike? Se dua qe te kthehem prape ne qytetin tim ne VLORE ,pasi politika e keqe me detyroi te marr ruget.Se ketu sado mire qe esht, per mua esht me mire ne qytetin tim se atje kam shoket qe me kuptojn, kam pjesen me te bukur te jetes sime ,atje me pelqen cdo gje ,e bukur ose e keqe ,ketu s'me pelqen azgje sado bukur te jete ,per mua esht e huaj ,nuk e dua ,s'me pelqejn fare gjerat e huaja le te jene te mira sa te duan .Sa me shijonte nje kafe qe pija ne baret e qytetit tim mes miqsh,shokesh e shoqe ,ketu s'me pelqen edhe mbret te jem.So kjo esht arsyeja qe merrem me politike,dhe shpresoj se te gjithe ne mund te ndikojme nga pak te ndryshojm gjendjen ne SHQIPERI,por e di qe merrem kot se une jam i vetem ndoshta i vetmuar dhe duke qene i vetmuar dukem si jashte kohe ose jashte mode ,si anakronik ,mbase esht keshtu.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi elda
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; FunWebProducts; .NET CLR 1.1.4322)
 06/07/2007 19:59:22
pershendetje te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen neper bote
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 06/07/2007 13:53:27
Miremengjesi te gjitheve
Tani miremengjesi ckemi nga ti gjithnje me vargje te bukura si ka mundesi ehste se djemte shqiptare jane te gjithe kshu ne humor dhe nuk e kuptoj si shkruajne disa neper faqe qe vajzat shqiptare nuk i duan djemte shqiptare nuk besoj nga ato si te jete e vertet JU VAJZAT SHQIPTAE GABOHENI SHUME RENDE ku ka si djemte tone shqiptare jeni si yje djem do i jepja 1000 djem te europes apo te amerikes per nje djale shqiptare jemi me te miret ctu them
ne regudh TANI TANI do te pershkruaj ty
si ehste tani

i gjate aty afer 1.80
nje trup mesatar nuk bens hume gjimnastike haha
syte te shkruar
floket e qethura fare
nje buzeqeshje qe te ben per vete
nje shikim te heshtur
nje shpirt fantastik
shume nevrik
bens hume per te tjeret
nuk ka besim tek femrat
me trego ku kam gabuar
dhe ne shkruaj kur te kesh mundesi nje fjale nuk po te them qe qendrosh shume para pc ndoshta dhe do te bej ndonje telefon me pelqen te di si kalon me ty si do shkoi operac
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arbenita qe edon amirin
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 06/07/2007 00:31:16
SHPRESOJ........

tek ty une kam shpres,ti nuk me zhgenjen,
ti tani ke ardhur,ti tek une vjen,
me sjell nje buzqeshje e gezim ne zemer,
te dua e te qmoj si duhet qmuar nje femer.


dikur agimi me zbardhte mendoja per syt e tu,
si ateher dhe tash krahehapur te pres,
gezimi me kaplon kur mendoj se je ketu,
te jem me ty endrroj e shpresa sme len te vdes .

shpersoj qe neser me fton per te me takuar,
e nese haron zemra te kujton,
ti je ajo qe moti kam kerkuar ,
dhe shpirti im ne zemren tende jeton.

shpresoj..........................AMIR...?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arbenita qe edon amirin
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 06/07/2007 00:19:45
NDJEJ
ndjej diqka qe m'pervelon
e ndoshta ti se ndjeve kurr per mua,
e ndoshta ti nuk besom
por me duhet ta them se une te dua.

dhe kjo eshte ajo qe ndjej per ty
dhe tash po dridhem ka po shkruaj,
pra eja me shiqo ne sy
dhe ket mall pak me shuaj.

me fal me fal nese po ngutem
ndoshta me fjal kam gabuar,
ne krahet tu kam deshire te strukem
sepse ti je ajo qe kam dashuruar.

ditet ecin e shpresa vjen e gjalleron
dhe nese diku humbet nen hijen e largesis,
syri qan per ate qe dashuron
por prap shpresa pret diqka ne boten e perjetesis.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 05/07/2007 21:52:33
Mirmbrema te gjitheve dhe ne vecanti miqve te mi te kesaj faqe qe me mungojne se nuk shkruajne me dhe me vjen keq shpresoj qe te pakten te jene mire kudo qe jane dhe pushime te mbara.
Nje nate te mire te gjitheve .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 05/07/2007 18:29:20
pershendetje tegjithve
hej shocja ime erisa me syrin e majt tekam perfetyrua mir megjithse ne shqiptaret per shenjester kemi syrin e djathe,haha,flm erisa per gjdo gje vertet pome gjendesh pran me shkrimet etua shum shum,flm
edhe ti rajmondi flm per pershendetjen po mos me kec kupto mos u mer shum me politik se dot dalin thinjat, njegje dote thoja per shqiperin se pa vdekur tegjith ato plecet ce jan ne parlamentin shqiptar shqiperija nuk ndryshon
erisa po si mund tete them une jo ty perdersa ti ma lejove ate gje,mudesisht me shkronja te medha haha
hajde sonte bashk te cendrojm
zemrat njeritjetrit tja tregojm
ne syt etu te bukur e trupin si flutur
eja pra sonte cete jemi te lumtur
sonte me buzecesh e rri ne krahet e mija
sabukur sete tjeret po cmenden ga zilija
po digjet nata po digjet hena
sate bukur tepaska ber nena
sace pome dridhet zemra,erisa me fal po ndoshta per1,2jav ndoshta sdome lejohet kp,kyesht numri nese kedeshir te dish
permua7895340910te lutem mos mekeckupto
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] (40) [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003