Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 5/100
(mesazhet 1426 - 1440 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 29/10/2008 11:05:45
Pershendetje per mikun tim DURRESSHINAVLASH.
Jeto jete te lumtur,te qete e me shendet te plote,por as leket mos te te mungojne,kenaqu me te gjitha.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 27/10/2008 21:48:37
Mirmbrema te gjithve ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat,
Nje pershendetje per ...
BIONDE Genova-sallaku-papirus-edi kukes- ivo shijaksi- qunat nga shijaku- ilda -rose- eda london- skenderi-rina - eri- erisa- kosowar-stela Durres- bruni Genova-Tba London-Angela Athin-Tani London- dhe shume e shume te tjer qe per nder nuk po me vijn ne mendje emrat. ju uroj qe te kaloni nje jave te bukur e gjithve . dhe mos harroni te shkruani.
resp... nga Dshinovlash
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 27/10/2008 21:29:20
Mirmbrema te gjithve ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat,
Nje pershendetje per ...
BIONDE Genova-sallaku-papirus-edi kukes- ivo shijaksi- qunat nga shijaku- ilda -rose- eda london- skenderi-rina - eri- erisa- kosowar-stela Durres- bruni Genova-Tba London-Angela Athin-Tani London- dhe shume e shume te tjer q
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bisha
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; GoogleT5; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; IEMB3) Dėrgo Email
 23/10/2008 22:46:23
ej si po ja kaloni sontepo catoni apo jo psh london
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bisha
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; GoogleT5; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; IEMB3) Dėrgo Email
 23/10/2008 22:22:12
ej si po ja kaloni sontepo catoni apo jo psh london
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 22/10/2008 23:10:18
Pershendetje per te gjithe vizituesit e kesaj faqeje,e ne vecanti peshendes FATONIN nga KAMENICA.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ade

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 22/10/2008 16:04:42
Përshëndetje nga unë Ade,
i pëershëndes të gjithë shqipëtaret kudo që ndodhen,edhe një falenderim të veqant për vizitorët,po kisha një litje të mos bëni komente,që nuk i ka hije një shqipëtari? Ju falemnderit pë mirëkuptom ju përshendes.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 21/10/2008 19:26:26
pershendetje te gjithve
si jeni mir?
ciao "un ne fund pa ty"
lexova ate historin tende & me erdhi keq te them te drejten po me lejo nje keshill nese mundem? hiq dor & mos mendo me ajo qe iku iku nuk kthehet me mbrapa mendo x ardhmen. e di qe te duket e veshtir kjo gje po koha do te tregoj qe c'do gje kalon ti them keto fjal x te vetmen arsye pasi lexova ato qe ke shkruar dhe mesa shpjegove ke koh qe mudohesh ti tregosh ketij personi qe akoma e don dhe qe je penduar ( po ai/ajo? ) ca po ben asgje! keshtu qe nuk ja vlen ishte thjesht ideja ime
rrespekte by bruni ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tba
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 21/10/2008 15:29:00
cool my shqipe just want to say all the best 2 you 2,i know i started this shit and have to close it ,but in good way so ke rrespektin tim from now on,dhe dit sa me te mir,,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 21/10/2008 14:19:40
Po njohe me mbiemer Poti dhe kalisin e di ku eshte se dhe une mik jam mik nga Vllai? Dhe gjitheashtu dajat e qunit xhajes jan nga Kalisi.
Ne Tiran ku jetoni ne c'vend?
What about if we just clos this shit now coz i see slowly slowly we going o be Relatit so just forget everything we have said . What u thing ?
Take care and all the best lets chat something ells here .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tba
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 21/10/2008 11:07:52
po njoh me mbiemer elezi, nga bushtrica qenke ti? jam mik ne bushtric, dhe kalis ne qoftse e din se ku i bjen kalisi,lumjan jam dhe vet molok esht vetem shprehje qe na e kan lan keto nga jugu,po ti e njeh ndonje me mbiemer POTI nga bushtrica ,apo shahini nga kukesi por jeton ne durres,apo oruqi dhe zeneli te gjih kuksian!!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi la qofiriert

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.648; .NET CLR 3.5.21022; Zango 10.3.65.0)
 20/10/2008 22:06:03
jeni kokebira.perse nuk po mi luan kenget mua,apo doni lek ju pickat e mutit.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilirian
peje

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/10/2008 21:14:07
Mua me la pershtypje kjo faqe se shkruan per interesimin e te lexuarve per te ditur jeten e shkrimtarve diturin mesimin dhe mua me pelqen se eshte faqe e edukuar jo si jane te tjeret dashuria qdashuria pra me pelqen kjo faqe sepse eshte faqe kulurore edukative per mesim.

me respekt ilirian kelmendi peje 20.10.2008
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 20/10/2008 17:44:38
O djal Durresshinavlash te thash pse e kam ven emrin kam shume kohe qe jetoj ne durres shume kohe familja para meje.Keshtu qe gjak Kuksiani kam ate qe thua qe nuk shkruaj qe jam kuksian jo per asgje .Edhe Malok nuk jam gjitheashtu jam Lumjan dhe i Lumes po qe se e di se ku eshte. Don te dish se ku kam pas jetuar n Kukes Ne zonen e Bushtrices . Nuk para kam shkuar shume here ne Kukes po e dua ate vend siq dua Durresin ok . Djal nuk po te thot kush se ke frik a po je trim a po qa, po vet ja kenis ketij muhabeti dhe vet ta mbarosh a po e kam gabim. Po me Zot te betohem nje dite do te takohemi. dhe do bisedojm me qart keshtu qe do vij ajo dite. Vetem doja te thoja a njeh ndonje me mbiemer Dervishi po nga Burreli? dhe me mbiemer Elezi nga Kukesi njeh ndonje?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tba
uk london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 20/10/2008 11:41:01
nese je kuksian plak ill take all tha shit back,,mos mendo qe jam tu i than kto fjal qe kam frik, por nese sje kuksian,un jam gati po te pres ti thej trut, pse thua qe je durrsak thuji vetes kuksian jo durrsak,opa ke frik se mund te thot dikush qe je malok.prandaj mos ja fut kot, fuck jugu veriu 4 ever,sepse jam rritur me kuksian dhe jan njerezit me te rrespektuar qe i njoh ,dhe un ne tiran jetoj por nuk do te thot qe jam tiranc,but anyway patriot nese ke gjak kuksiani i give u my word i will stop this shit i mean dhe stupid argument, dhe ne qfar vendi te kukesit ke jetuar just kurioz, DHE BRUNI KUSH TA VUNI KY MALOK QE TA THEN TRUNIN,RRI URT TE Q.I.F.S.H.A ROPT NUK DI SE SI KE MUNDIM TE SHKRUASH ASHTU SEPSE JU GENOVAS JE NJEREZ PA BES JU QIHENI ME MOTRAT TUAJA,GJITHASHTU THE GRUAN E VELLAUT,SHKO MESO SHQIPEN PARA SE TE FLASESH SE JU NUK DINI TE FLISNI SHQIP THE I THUA VETES SHQIPE'BITCH
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003