Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 41/100
(mesazhet 886 - 900 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] (41) [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi vizituese e regudht e kesaj faqe

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/07/2007 14:22:41
o geri po cben ashtu o njeri ji me i sjedhshem ku studion ti qe i meson te gjitha keto
une ps ate punen e atyre nuk e dija qe ishte keshtu kush ti kishte te medhaja nuk kishte tru hahahhah mire se do i shikoj tani e tutje dhe ato hahhah o njerez po ndaluni pak cbeni ne lufte jemi ket NUK MUNDET NJERIU TE SHKRUAJE CFARE DO SE MEDOEMOS njeri do ngrihet dhe do shaje ketu kush do te lexoje mire kush nuk do nuk mbetet vetem te mbylle faqen
me te mirekuptueshem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi geri.I.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/07/2007 13:45:55
O LIN,me koqe apo pa koqe qofsh nuk ben ndonje ndryshim nga ato qe te thashe une,por dukesh se i paske koqet e medhaja dhe zakonisht;KOQE MEDHENJTE E KANE TRURIN E VOGEL.(te pershendes o lino)dhe mere shtruar se eshte seriozekjo puna e BIG.B.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 05/07/2007 13:39:27
Miremengjesi te gjitheve ju uroj nje dite te mrekulueshme

Miremengjesi Tani ckemi si kalove ti
gezohem shume qe operacioni i pare ishte kryer me sukses dhe shpresoj nga zemra te jete i njejte dhe per syrin tjeter do lutemi ne per ty qe cdo gje te shkoje mire do jemi me ty tani cdo gje do shkoje mire do e shikosh gati po qaja kur lexova fjalet e para te ketoij mesazhi po duke ardhur nga fundi me ktheve perseri buzeqeshjen mos me thuaj qe jam e zeze dhe pse kam plot shoqeri te zinj ketuhahahah po qesh tani po te them qe i ke rene tamam nuk jam e bardhe jam ashtu si thu ti esmere po ja mami duhet te me kete ngaterruar diku se di hahah po te them qe pa me pare kurre shume je afruar perfytyrimit floket ps i bej ndonjehere si te kacurrelta ndajndoshta me ke perfytyruar kete radhe te tjerat jo keq


mundem une te perfytyroj ty me jep leje

tani uroj per ty nje dite sa me te bukur sa me te qete dhe te uroj nga zemra cdo gje te shkoje mire dhe me operacionin tjeter te puth ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 04/07/2007 22:49:59
pershendetje te gjithve e shprsoj te jeni mir te gjith

pershendetje shocja ime e ngusht erisa
une ika dje e kontrollova operacionin eme doli me sukses e te premten do bej te majti me kete ce po shkruaj tani se tjetri sme lejohet te rri pran kompjuterit po u merzita gjithditen edhe e mbylla ce mos ti bjer drita e te shkruaj pak ketu me ju se po me mbani te gjall me shkrimet

e tani me syrin e majt dote mundohem tete pershkruaj ty erisa vetem telutem mos te vi kec thjesht ashtu si te imagjinoj un ty,at her un mendoj seti ike floket ngjyr geshtejn e ne forma nuk je me egjatse 1,70 syt i ke te shkruar e fetyren nuk e ke te bardh fare njecikez si esmere gojen eke te vogel e mjekrren e ke te vecan ose mesakt esht ajo cetijep pamje mete bukur fetyres, trupin eke normal as e shendosht as e dobet fare belin e ke te holl ete gjat kembet i ke te drejta e numrin e kembes e ke 40
me trego te drejten se cfar kam gjetur,mos me genjej thjesht imagjinata ime,pershendetje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 04/07/2007 18:25:45
TANI nga Londra ;--TE UROJ SHERIM TE SHPEJTE DHE GJITHE TE MIRAT,.....o GERI une kam mendimin tim se fatkeqsia jone esht kjo reform e ashper qe po zbatohet ne Shqiperi .Tani jemi bere si ne kohen e dulles .Se atehere te thoshin "JETOJME SI NE RRETHIM ,tani te thone "JETOJME SI NE RREFORME"dhe pse e them kete .sepse lexoj ne gazetat tona keta "KOPETENTET" qe na udheheqin thone kur vene ne popull dhe e justifikojn varferine me fjalet"se jemi ne reforme dhe reforma eshte me dhimbje,"tranzicion hesapi sipas tyre ,por keta "kopetentet" vete nuk e ndjejne.atehere kjo s'ka asnje ndryshim nga koha e dulles,biles eshte me keq se diskretiton demokracine si sistem ,megjitjhese ne Shqiperi tani jemi ne feudalizem sepse ne SHqiperi se degjon njeri popullin dhe asnje nuk e merr parasysh mendimin e popullit .so vetem ne feudalizem ishte keshtu sic esht tek ne :.qe ka vetem prone private dhe populli nuk pyetej,..nejse ,ika se s' kam shume kohe.Ju uroj gjithe shqiptareve gjith te mirat,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 04/07/2007 17:53:44
.Dhe kjo eshte baza e te gjitha demokracive moderne ,ndaj kur thoni qe nuk dua te merrem me politike tregoheni qesharake dhe eshte EDHE KJO NJE NGA ARSYET QE ARMIQTE E SHQIPERISE NE PROPAGANDEN E TYRE THONE QE shqiptaret nuk jane shtetformues,ndaj ju "LIBERALET"mos e trumbetoni (te pakten tek te huajt ,ketu ne usa dhe evrope) si modernizem mosmarrjen pjese ne politiken e vendit tuaj se ju qeshin pas kraheve dhe ne fund per kete problemin e MOSMARRJES ME POLITIKE doja t'ju kujtoja nje thenje te ARISTOTELIT qe gjith bota e qyteteruar e ka si busull :Njeriu eshte nje ZOO-POLITICOS,;tani ju liberalet i hiqni vetes suaj ket fjalen e dyte POLITICOS ,ahere ju ngeleni ZOO,por mos harroni se ZOO do te thote :kafshe,me falni nuk dua te fyej asnje.Ndaj dhe gjithe bota e qyteteruar merret me politike sepse.. nuk duan te ngelen ne nivelin e kafshes.pasi te gjithe pa perjashtim e RESPEKTOJNE THENJEN E ARISTOTELIT.por disa nga ne duan te jen nje perjashtim,-Ky esht handicapi jone,ca ti besh....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi raimondi nga vlora
new york

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 04/07/2007 17:36:52
dicka doja te thosha .Ketu ne kete site une esht hera e pare qe marr pjese dhe me behet qejfi qe ka albo qe diskutojn bukur si GERI ,SALLAKU biondja dhe ndonje tjeter,dhe doja te thosha qe nese diskutoj per dicka nuk diskutoj ti shes mend ndonje idioti qe aksidentalisht esht shqiptar,dhe qe ben te fortin ketu ne internet,por diskutoj per problemet politike te shqiperise sepse, tu them dicka JUVE QE NUK U PELQEN POLITIKA.Ne kushtet qe gjendet vendi yne te mos diskutosh per problemet qe kalon vendi(dhe ato jane politike)do te thote qe ti NUK JE NJE PERSON qe merriton te kesh shtet sepse NE NJE SHOQERI TE CIVILIZUAR TE GJITHE DUHET TE DISKUTOJN PER FATET E VENDIT dhe aq me teper kur je si puna jone qe kemi marre ruget per shkak te politikes qe ndiqet ne Shqiperi.Kete nuk e them une por vjen nga lashtesia 2600 vjet me pare,SOLONI kur themeloi qytetin shtet te ATHINES e vuri ne kushtetut "po nuk more pjese ne diskutimet politike per te ardhmen e shtetit te hiqej shtetesia...vijon
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 04/07/2007 01:17:40
Mirembrema te gjitheve

Tani mirembrema cfare u be pse e bere operacion syrin te them me gjithes shpirt qe me erdhi shume shume keq kur lexova kete shpresoj me gjithe zemer qe operacioni te jete kryer me sukses dhe te sherohesh sa nme shpejt te perqafoj dhe nga une je i pershendetur po me kete kenge dhe uroj nje nate sa me te qete per ty na shkruaj vtem nje fjale kur te kesh mundesi te na tregosh si shkon me ty

Skenderi ckemi nag ti si ke kaluar flm per pershendetjet dhe nga une je i pershendetur uroj dhe per ty pushime sa me te bukura
naten e mire te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ina
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 03/07/2007 20:27:39
miredita tanve.ne ket kohe qe po ju shkruj aty te ju asht nate kurse ketu te une esht e nade.....qohem perdite e hapi internetin edhe nigjoj kange nga website i juaj...veqse kisha dasht me na vu kange te ma koheve te funit, se kam qef me dit se qa bahet me te rijt aty. by the way.. une jam nga shkodra edhe ju pershnes tanve...you seem to be the best, aren't u?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)
 03/07/2007 19:10:24
mirmbrema per te gjith ckemi mire jeni si ja kaloni me shendet mire nga punet mire keni cene ju uroj nga zemra te kaloni nje behar se me te kendshem , paci fat lumturi dhe begati ne jet . pershendetje te veqanta kan ERSA , TANI DHE ju uroj pushime te kendshme lumturi fat dhe te gjitha te mirat e kesaj bote me respekt te madh nga shoku juaj SKENDERI ATHIN . pERSHENDETJE TE PER ZEMERTA PER GJITH SHQIPTARET KUDO QE JANE NE BOT PAQIN FAT LUMTURI DHE BEGATI NE JET FAMILJET E TYRE .NATEN E MIRE PER TE GJITH KUDO QE JENI ..//////////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi teni
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 03/07/2007 17:38:35
pershendetje tegjithve e ne vecanti
ty erisa faleminderit per gjithshka
por dote shkruja me shum po nuk mundem te cendroj me pran kompjuterit se jam ber operacion dje ne syrin e djatht e sme lejohet te cendroj shum pran kompjuterit

ju uroj gjith te miraat e kesaj bote e dua tu them se spaska gjeme te shtrejt se syri ju uroj shendet te plot
me fal erisa se nuk mund eshkruaj me teper
e te pershendes me ate kengen e vecant ce e degjon gjith diten ti edhe un shum e degjoj me duket se cmallem kur e dgjoj ate kenge
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 02/07/2007 23:20:05
Mirmbrema te gjitheve !
Pershendetje Sallaku dhe te gjithe ju qe shkruani ne kete faqe .Sallaku te falenderoj per fjalet po nuk kam deshire te merrem me disutime te tilla sepse politika mua me ben alergji sepse ato "qente" politikane shqiptare hajne ne nje sahen te gjithe dhe si mund tu besosh atyre qe do punojne per te miren e vendit.
Sa per minorancat keta njeres duhet dhe te respektojne dhe vendin ku jetojne se kur ti u hap shkolle nuk ja hap qe te mesojne si te urrejne vendin tone dhe te studiojne nje histori si te duan ato dhe jo si eshte e verteta.Do tu thoja ketyre zoterinjve qe CAMERIA nuk eshte nje enderr eshte nje realit i hidhur nje drame.Demokracie ne vendin tone esht e si nje lule qe sapo ka celur ne debore eshte delikate le ti japim pak jete kesaj luleje ,le ti japim pak diell nuk mund te presesh qe kjo lule ne kaq pak kohe te shendrrohet ne nje lis te forte.
Ju uroj nje nate te mire te gjitheve nje puthje speciale per ju.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arbenita qe edon amirin
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 02/07/2007 22:22:17
LARGIMI YT

Ishte dit e djal
dita e darjes sone
diten me tecilene
undam per gjithmon

Pas asaj dite te mallkuar
me le te vetmuar
ti ma ktheve shpinen
fat pa me uruar

Si ste erdhi keq
te largohesh i tille
pa me pershedetur
pa me than lamtumir

Kaluan shum muaje
kaluane shum vite
por ti kurr su ktheve
nje femer e byte

Jeta mu bo pritje
pritja monotone
nga ti su ktheve
skthehesh gjithmone


Tani per mua
nuk ka me jet
te huba ty
e beta pa azgje


Une prap te pres
te kthehesh ndonje here
te me putheshe
si te paren here......
TE DUA AMIR TE KAM ZEMER
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 02/07/2007 21:00:17
Pershendetej te githve !
bo bo cpo beht keshtu mo?!,, eshte kthyer kjo faqe si sall e perlamentit shqiptare ,,hey o miqe mos u merrni me punet e qevers ju ,,,lini atyre qe jan per ato pune te zgjidhin keto probleme ,, se ne bolle kemi hallet tona nuk mjafton qe jemi larg njerzve qe duam ,,, ajd pra shkruni dicka te bukure ,,qe te ket lezet te futesh ne kete faqe majft me shkrime te tilla,, pse nuk hapim je tem te bukure qe cdo kush nga ne te jepi mendimin e vet ,, do te ishte vertet nej gje e bukur ,, anyway ju uroj gjiht te mirat te gjith pjestaret e keti web.

bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lin
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 02/07/2007 17:22:11
GERI I MADH I SHQIPTAREVE
emer me fame apo je i vetquajtur i tille
ne radhe te pare une nuk jam vajze por jam me 'koqe'
e dyta,,ketu ne sit mund ti mburresh dhe mbretit por degjo
ato qe ti shkruan jane sepse ti ka mesuar gjorgj bushi ok
se ti,zetrote nuk e ke mesuar gjuhen shqipe me abetare por e ke mesuar me piruna dhe luge kur ti kerkonte mamaja ne guzhine....
e treta,,,do hyja ne biseden tuaj me gjithe qejf,por nuk dua te perfundoj ne pavionin e te cmendurve(intelektualeve)si puna jote...
dhe rri urte me lalin tat se ta shaloj te pa shaluarat ok


sa per temen nuk po hyj te flas se muhabetet tuaja flasin sikur te ishit ju udheheqesit e vendit e te dini sekretet e greqise e te botes

mos harroni se ky website nuk eshte hapur per politikane por per njerez te thjeshte

hajt lal
merru me ndonje sahan pershesh se te ben mire
e mos na rruj karin si shume
nderimet e mia
bye
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] (41) [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003