Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 48/100
(mesazhet 781 - 795 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] (48) [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Durresshinavlash
Uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 26/06/2007 11:59:36
Mirmengjes dhe mire se ju gjeta te gjitheve .
Pershendetje per te gjithe ju qe shkruani ketu ne kete faqe .
Res nga D.Shinavlash
Fillimi i faqes 
Dėrguesi QANI BUZI
SHBA

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4 Dėrgo Email
 26/06/2007 06:42:09
Me pelqejne kenget poppullore ne pergithesi dhe ne vecanti kenget popullore te krahines se jugut te SHqiperise.Por me keqardhje shohe se ne forumin tuaj kenget nuk rifreskohen .D.M.TH.qe nje pjese e tyre te zevendesot gradualishte me kenge te reja .Ne forumin tuaj eshte e fiksuar nje liste kengesh qe ka relativishte nje kohe shume te gjate pa u nderruar.Me respekt QANI BUZI USA
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 26/06/2007 01:59:17
Mirembrema te gjitheve
Po keto jemi o tani te gjithe mire dhe ne gjendje te regudht hahah
faleminderit per pershendetjen vertet me pelqen shume kjo kenge te kam thene dhe uen te pershendes me kengen loti I verber kishte kohe qe se ksiah degjuar kete kenge gati e kisha harruar qe e kisha tani po e degjoj
Neten e mire te gjitheve
Flini te qete
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 26/06/2007 00:16:42
ej po kujeni ore cju ka gjetur
shpreoj te jeni mir te gjith,,,, ,,

erisa te pershendes me kengen
anila mimani,[,dua ta dish sa shum,,]
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londri

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 25/06/2007 20:47:43
hej hej pershendetje te gjithve ne
vecanti ty erisa e me vjen kec ce edhe ty te paskan lendduar ne zemer po cte besh i ka jeta keto
edhe un verte po te isha ne shqiperi apo me nje vend ku ka shqiptar verte ce do e harroja mece ajo me ka fshir nga jeta e saj
se do kisha me te kaloja merzi
po ketu ne angli ske ku te kalosh merzi se shqiptar ka pa ske shac cete njoheh ndonje femer shqiptare,
e ateher cna ngelet kur ngelim ne vetmi te kujtojm ato ce na lenduan

shpresoj ce me kupton erisa ,ja kalofsh same mir ose memir ashtu site deshiron zemra

edhe te gjith te tjerve ju uroj lumturi ,

te kerkoj neper kujtime
pa ty sonte i vetem jam
mundohem tete harroj
po premtimet me lendojn
e krahet e tua se di se ke percafojn
pra pa ty eti pa mua
epo ja keshtu kemi perfunduar
e lendove zemrentime
lamtumiren kur me dhe
mudohem te harroj po paty nuk jetoj
puthjet etua nuk edi kuj po ja dhuron,,
gjdo millim ka nje fund kjo esht jeta e jon duhet ta pranojm .ju uroj caste te lumt
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sadiku
u.k

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 25/06/2007 18:26:14
Me fal po nuk jeni erisa qe jetoni ne birmingam,dhe nese te kam ngatarruar me fal zemer, kam 1 muaj qe nuk komunikoj me te dhe thash se mos ishe ti ajo,by.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi marina
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts) Dėrgo Email
 25/06/2007 17:08:54
moza! je e mrekullueshme.me pelqejne te gjitha kenget e tua por vecanerisht TE PRES. Eshte e pa perseritshme. Dua ta degjoj 1000 here ne dite.Urime ty dhe kompozitorit.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 25/06/2007 16:10:35
Miremengjesi te gjitheve

Sadiku me vjen vertet keq po perseri nuk e di cili jeni ndoshta me keni nderruar me njeri tjeter

Per tju pergjigjur pyetjes tende Eltoni me ka ndollur te me lendojne njerez qe i kam dashur me gjithe shpirt e kam provuar kete dhimbje dhe e di cfare ehste ndaj i them dhe Tanin qe te harroje cdio gje ne lidhje me ate njeri qe e ka lenduar te pakten te provoje si te arrish ta harrosh ate njeri pergjithmone do jesh i fituar po ne qofte se nuk arrin ta harrosh dhe ajo eshte gjithnje aty prane teje nuk do kesh kurre mundesine te ndihesh i lumtur apo te dashurosh perseri dhe kjo nuk eshte e drejte per asnjeri si nje njeri te jep vetem lendime nuk te meriton
kjo ishte ajo qe dosha te thosha dhe e di shume mire qe nuk ehste fare e lehte po te pakten njeriu duhet te mundohet

Tani nje pershendetje speciale per ty shpresoj te eksh kaluar nje fundjave sa me te bukur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTONI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 25/06/2007 15:08:16
O ERISA PO TI NUK E KE PROVU NOJ HERE LENDIME NUK TE KAN ZHGENJYER ASNJEHERE SIDOMOS NJE NJERI SI E DO ME GJITH ZEMER NEJSE UN TE UROJ MOS TA PROVOSH SE ESHTE ME TE VERTET DIQKA E POSHTER ZOTI JU BEKOFTE TE GJITHVE JENI YJE E PER ZOTEN JEMI ME TE MIRET NE BOTE TE GJITH NA KANE INATE PERSHENDETJE TE VEQENTE PER BIONDEN SE I BIE NDERMEN PER VUAJTJET E SHQIPTARVE TUNGGGGGGGGGGGGGG
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tony
u.k

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 25/06/2007 12:11:09
pershedetje Ilda ti atje diku,mbyt heshtjen duke kenduar kenget tona,e une ketu duke enderruar te jem ne perqafimin tend,me mungon nje perqafim nje nje fjale nga ti.Tony
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sadiku
u.k

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 25/06/2007 11:13:10
Pershendetje(Erisa) kemi shkembyer meszh ne 2006.kur jetoja ne londer tani jam ne shqiperi me pushime zemer.Tani per momentin ne cfar vendi jeton.nga Sadiku?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi greku

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506)
 25/06/2007 00:25:08
oskendero ça thot athina qejfi qejf he nga çvend je
Fillimi i faqes 
Dėrguesi greku
lion

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506)
 25/06/2007 00:13:23
mirmbrema hemo au lodhet duke shkrujt apo doni nanji teke meu çplodh
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 25/06/2007 00:05:40
Mirmbrema per tegjith ckemisijakalonime shendet me pun mire keni cene ju uroj nga zemrafat lumtyri dhe begati ne jeten tuaj . pershendetje te vecanta kan micte e ngushte te ketij siti duke vazhdunga e para ERSA .TANI .KLODIANA.BIONDIA . DHE JU UROJ NGA ZEMRATEJENIMIRE DHEPACI FAT LUMTURI DHE SUKSESE NE JETE DHE GJITH TEMIRAT E KESOJ BOTE COFSHIN PERJU DHE ATA CE DONIDHEJU DUAN.ME NDERIM DHE SHUM RESPEKT NGA MIKU JUAJ SKENDERI ATHIN. NATEN DHE NJE JAVE TE MBARE PER TEGJITH ME RESPEKT NGA BASHKATDHETARI JUAJ SKENDERI ATHIN .///
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 24/06/2007 23:47:46
Miredita te gjitheve

Sadiku njihemi ne te dy cfare pergjigje doje nga une
do doja tu ndihmoja po nuk e di si ju njof


Tani pershendetje ke nga une si kalove ti sot
te kerkoj falje nga ai mesazh qe te kam shkruar mbreme ndoshta nuk prisje te lexoje dicka te ngjashme me vjen vertet keq
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] (48) [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003