Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 49/100
(mesazhet 766 - 780 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] (49) [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi dardani
kosov

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 24/06/2007 22:18:06
pershendetje gjithve shqiptarve kah jan ane mbar botes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sadik

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 24/06/2007 14:08:18
pershendetje erisa te lutem me kthe pergjigje se po me iken truri zemer te lutem.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 24/06/2007 02:36:33
per ne o shok esht kjo

sa veshtir na cenka kjo jet
me shum vuajtje e me siklet
adot ket vall per mua gezim
cene shpir te ndjej lumturin
me can zemra me can shpirti
per ate vajz ce e kam dash
ajo iku me tradhetoj
poja le zotit teta gjykoj

mety vazj jam dashuru
cete luash ste lejoj
ato sy ce me mashtruan
duke lotuar doti shoh nje dit kete e kam te sikur
,,kujdes pra o shok mos ja fali zemren askuj se rrall femer ja din vlerat zemres se dashuruar,
me pergellel me pasjon ti orrushi im
edhe shpirtin ma pushon ne percafim
me puth ne ball me ledhaton pa pushim
vetem ne ty jam o rrushi im
un te dua sa her ceti me shikon
ti gjithmon dojesh enderr ce sbaron
dote ndihem por si nje princ, tije pricesha o rrushi im
rrushi im esht nje gezim ne zemren time
jeta sna shkon kot se me mbush me dashuri eja ku jam sot shum i lumtur pa dyshim sepse edua vetem rrushentim,
e fukara i shkreti fukara pa nen pa baba pa moter pa valla pa dashuri pra si mund teja vejm emrin kesaj jete?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 24/06/2007 01:56:55
Mirembrema

Tani me vjen vertet keq e shikoj qe je shume i lenduar po e them ate cfare vertet e mendoj nuk ja vlen te mendosh gjithnje per dicak qe nuk mund te jete e jotja duhet harruar
si te kam shkruar dhe me pare ka plot vajza qe mund te falin ndoshta shume me shume mnga cfare ajo te ka dhene ty mjafton vetem njeriu te harroje te kaluaren dhe te jetoje te sotmen cdo gje ecen me mire

naten e mire te gjithve nje nate sa me te qete per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 24/06/2007 01:15:24
pershendetje te gjithve
e ne vecanti ty erisa se me je ber si nje shok i ngusht ce me gjendet pran ne cdo cast edhe ti keshtu me shkrimet e tua me gjendesh pran ,te falenderoj per kete shoceri ce pome ben,e persa i perket fjaleve ce shkruaj verte ka marr fund mes meje e asaj
por kur shkruaj me duket se me letesohet zemra e ato cka kam ne mendje me duket
sikur poja shpreh dikuj,?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 24/06/2007 01:15:23
pershendetje te gjithve
e ne vecanti ty erisa se me je ber si nje shok i ngusht ce me gjendet pran ne cdo cast edhe ti keshtu me shkrimet e tua me gjendesh pran ,te falenderoj per kete shoceri ce pome ben,e persa i perket fjaleve ce shkruaj verte ka marr fund mes meje e asaj
por kur shkruaj me duket se me letesohet zemra e ato cka kam ne mendje me duket
sikur poja shpreh dikuj,?
Fillimi i faqes 
Dėrguesi arbenita
gjilan

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 23/06/2007 22:43:06
per ty jetoj qe te dua shum syte e tu te gjelbert isho edhe ne gjum jeten do ta jap per tenden dashuri ne varr kur tme pysin do te flase per ty henes dhe djellit do ti tregoj edua amirin dhe shum me mungon te dua amir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agustini

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 22/06/2007 20:39:31
mirmbrema te gjitheve si ja kajoni mir ju pershendes te gjitheve pa perjashtim te kaloni mire dhe te dashuruar ne jet.Pershendetje Angjela Athens mir jeni te bjer koha te besh plazh sepse une e kam pothuaja se cdo dite dhe shpresoj te gjesh rastin e te vish e te na shikosh ketu ne kefalonia.naten e mir dhe mbi te gjitha jete te lumtur naten..........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 22/06/2007 15:28:31
MIredita te gjithve

Tani ku i gjen te gjitha ato fjale qe i shkruan cfare mund te kete qene ajo vajze qe te ka lenduar aq shume harroje ka plot vajza te tjera
ja ps une te dergoj nje puthje nga ana ime dhe ka plot sikur une

nje dite sa me te bukur per te gjithe dhe sa me pak mendime
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 22/06/2007 03:56:19
pershendetje o rini shqiptare kudo ce ndodheni e nje pershendetje te vecant per ata ce ndodhen ne kurbet e te vetmuar ju uroj fat dhe lumturi.

tani ike larg nga zemra ime
mele ne buz shum fjal e premtime
dhe ne shpirt e mbylla ndjenjen time
se per ty paskem cen zjarr ce ste ngroh
po kush ty po te ngroh me para u ngrohke ti
e me vila e pallat por ajo nuk esht nje ngrohje cezgjat se shum shpej shuhet aj
zjarr epastaj ngrihesh pergjithmon.

perte fudit her ti deren po e mbyll
eme thua kurr me tek ty skam pertu kthyer
haram te cofty puthja ime se ti me vrave me mashtrimet e tua
e nesr kur te jesh e braktisuru ti kur te jesh pertek un mos mbaj me shprespershendetje te gjithve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi MR: ELVIS
londer angli

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-GB; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4 Dėrgo Email
 21/06/2007 21:51:11
pershendetje djem e vajza kudo qe ndodheni???
kam 3 vjet qe s`kam hyre ne kete faqe mbase dikush nga ju mund te me mbaje mend kisha nickname "london boy"
megjithate mua me intereson qe ju te jeni mire ne cdo drejtim....dhe te me jepni ca pershtypje per kete krijim qe po bej pak me poshte...

"TITULLI" -jeta duhet jetuar-

1 ) -jeta eshte e mire
jeta eshte e bukur
jeta eshte e veshtire
jeta ndonjehere t`ben te lumtur...

2 ) jeta eshte lufte
dhe duhet ta luftosh
jeta eshte dashuri
e ti duhet ta shijosh...

3 ) jeta eshte n`der dhuratat
me te c`muara
jeta eshte nder luftrerat
me te pafituara...!

me kaq fjale mbaron ky krijim mirepres c`do pershtypje tuajen eshte ndihme per mua mqs une shkruaj vazhdimisht dhe mbase ne t`ardhmen mund te keni dhe librin tim......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ZHANI_TR
TIRANE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 21/06/2007 18:13:12
hi si jeni o oxigjeni i kesaje faqeje?
uroj qe te jeni te gjithe sa me mire.i lexova fjalet tuaja dhe me sa me re ne sy vetem BJONDJA nga xhenova eshte nje vizitore e vjeter pa ofenduar asnje te pakten kjo me kujtohet,shume respekte per te gjithe dhe me erdhi keq qe asnjera sishte impenjuar te me kthente nje pergjigje dhe negative gjithsesi shuuuuuuuuuume respekte te sinqerta ju vine nga zhani trdhe studenteve ju uroj sezon sa me te mbare dhe frytdhenes.ZHANI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ZHANI_TR
TIRANE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 20/06/2007 17:55:16
HI
si jeni o aktivet e ketij siti?e di qe sju kujtohem por jam nje nga me te vjetrit e ketij siti.ju pershendes te gjithve pa perjashtim vizitoret e vjeter dhe ato te rinjte.dhe kam nje kerkese super miqesore.nese ndonje vajze ka deshire qe te flase me mua,por te jete serjoze ama te me njoftoje dhe une i jap adresen time.per me shume informacion te interesuarat te klikojne tek zhani83aty do gjejne me shume info per mua.respekte te sinqerta per te gjithe.por ne vecanti dua te pershendes studentet qe tani jane me provime.
zhani si gjithmone me dore ne zemer
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 19/06/2007 21:20:09
mirbrema te gjitheve
agoustin u humbe je mire?
kam koh qe shkruaj keto dite
aleko athine mund te me thuash ne ca vend te athines rri se me duket se te njef.po jo te jesh mire mund te bej dhe gabim une
te kaloni nje nate te bukur te gjithe kuo qe jeni


angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi aleko
athine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 19/06/2007 15:48:32
ju pershendesh nga greqia.per faqen tuaj ne internet mund te flase vetem fjale te mira gjithe diten.degjojme muzike dhe informohemi per cdo gje .vazhdoni keshtu.ju lumte.pershendetje.
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] (49) [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003