Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 50/100
(mesazhet 751 - 765 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] (50) [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi ELTONI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 19/06/2007 14:06:52
OIIII BIANDE TI I KE PARE PO TE BETOHEM UN I KAM PROVUAR TE GJITHA DHE ASKUSH NUK E VEN UIN NE ZJARR PER NE PO TE GJITH PER VETE NEJSE TY PERSHENDES QE TE BIE NDERMEND PER VUAJTET E SHQIPTARVE PO ATO QE KE PARE NUK JANR ASGJE ME ATO QE KAM PARE UNE OK RES DHE JA KALOFSHI SA ME MIRE NGA ELTONI BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agustini

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.12) Gecko/20070508 Firefox/1.5.0.12
 19/06/2007 13:53:50
mirdita te gjitheve te kaloni nje dite sa me te bukur dhe nje plazh sa me te kendshem shpresoj te jeni te gjith mir dhe me shendet cao,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 19/06/2007 13:52:48
Miremengjesi te gjitheve uroj nje dite sa me te shkelqyer per ju

Tani komplimente per vargjet qe ke shkruar shume te bukura dhe me vjen keq qe je ndare nga e dashura si e shkruan dhe vete mos i humb shpresat tani ndoshta nje dite do jeni bashke
ju puth te gjitheve ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 18/06/2007 22:43:49
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni .
Lajm nga shqiperia ?Sa te duash duke filluar me ato ndyresirat GREKET ndoshta e keni pare videon qe eshte perhapur ne internet ku kafshet greke rrafin emigrantet shqiptare.Turpi me i madh i nje shteti qe ben pjese ne UE dhe turp i politikaneve shqiptare qe nuk ngrejne zerin .Po ndoshta zerin politikanet shqiptare e ngrejne vetem per intereset e tyre .Ja ky eshte nje lajm qe degjova sot dhe me erdhi keq per ato qe pashe.Pershendetje te gjitheve nje puthje te madhe per te gjithe ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTONI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/06/2007 21:12:43
HI SI JENI O PATRIOTA QA NA THUNI MIRE JENI NAJ LAJM NGA SHQIPJA KA JO JU UROJ TI AKALONI SUPER MIRE SE KETO JANE DITET ME MIRE TONAT DHE LERINI TE DASHURAT SE VEQ PER ZHGENJIME JANE FUTINI ENDJEN E LEHTE SE PA NE NUK KANE QA BEJN VAJZAT DHE NJE HERE JENI YJE TE GJITH QA SHKRUANI NE KETE FAQE.BENI JETEN SI TE DONI BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi sixhi
bruxelles

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/06/2007 20:22:55
Pershendetje te gjitheve ju qe shkruani dhe e mbani gjalle kete faqe me pelqejne te gjitha sms pa perjashtim desha te shkruaj vetem dy fjal per nenen time dhe ndoshta do tju preket zemra shum e shum te tjereve qe ndodhen ne mergim degjimi shijen e ka humbur se zerin e nenes se degjon shikimi ngjyra ska se imazhi i nenes i mungon vetem trurin falenderoj se ma sjell ne kujtime dhe e kam pran vetes ne çdo moment te jetes sime (te puq shum o mami ime se je 1-shi te kam jete) naten te gjitheve ju qe e vizitoni kete faqe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 18/06/2007 18:21:26
pershendetje te gjithve e ju uroj caste te kendshme kudo cete ndodheni

persh erisa si ja kalon
haha te njejten shije muzike si une
te leht te ndjehshme ,te dhimshme e te pa harrushme ,keshtu si jeta edhe muzika.
ajo keng ishte e vecan po ka shum e shum te tjera,

e ndersa per te dashuren
gjdo gje mori fund
,, ,,, ,,, ,, ,, --- -- --
mezi i prisja oret e mesimit te mbaronin
ce ne tedy bashk tu takonim
gjdo gje e harronim
kur bashk perfundonim
percafimi i mallengjyer sikur te ishim nje vit pa u takuar
shum shpejt na kaluan ato vite te pa harruar
epo vjen nje mjegull e zez e ti rremben tegjitha
ky kurbeti na ndau nga jeta
po jetojm nje jet pa shije

po jeten duhet ta jetojm
ashtu sic na vje skemi cte bejm
se kurr nuk mund te perfundojm me ate ce dashurojm
por perfndon me ate ce nje tjeter e lendon
,, , , , , , , -- - - - - -
ju uroj dashuri te pa fund te gjithve
po me dashuri te paste e pa interes..

ja kalofshi same gezuar tegjith
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/06/2007 14:28:36
harova te the fjalet qe ke shkruar shume te bukura e kam kete kenge ne cd e degjoj shume here ka plot gjera qe me kujton
kemi te njejten shije hhah
kalo sa me bukur dhe ti dhe harro te dashuren kerko nje tjeter

nje dite speciale per ty
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 18/06/2007 14:11:05
Miremengjesi te gjitheve
pershedetje Tani dhe me pergjigjen qe ti i ke dhene te dashures dacort jam cfare mund te beje njeriu me nje njeri qe edo mund te mundohet sate doje po nuk mund te arrije kurre ta harroje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi OKTAPODI - milano

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; it; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
 18/06/2007 10:20:54
Pershendes te gjithe ata qe shkruajne ne kete faqe jeni TE PA ZEVENDESUESHEM....
DHE NJE PERSHENDETJE NGA ZEMRA IME PER TE GJITHE ATA QE E NDJEJNE VETEN SHQIPETARE...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 18/06/2007 02:30:19
pershendetje te gjithve po kujeni ore bit e bijat e shqipes perse nuk shkruani ne kete faqe,nejse esht deshira e juaj se ku te shkruani,
pershendetje erisa
gezohem qe je mir e ja kalon mir.

eh ndersa una ju pergjigja me nje sms ne kete menyr.
pershndetje gehezohem ce je mir e ja kalon mir te uroj gjith temira e kesaj bote
pac fat ne jet dhe lumturi tepa fund ,
faleminderit per respektin e dashurin ce me dhe ,e lamtumir se nuk te bezdis me me telefonata,.[]

e kjo esht per ato ce jan te dashuruar,

gjdo mengjes kur djellin shikoj
ty te mendoj
ti se di pa ty e dashur jo sjetoj
sonte te kerkoj kuje
prap te vetem mos me le
ne kete enderr ce smbaron
dhe me mundon

eh tadish sa shum te dua
dote rrije vec me mua
dua ti ndjej buzet e tua
fjalet ce vetem ti mi thua

ihap syt dhe them me vehte drita je ti
nuk e dua kete jet pa dashuri...

ju uroj fat dhe lumturi ne jet te gjithve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTONI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 16/06/2007 21:17:23
SI JENI QA PO BENI MIRE JENI QA NA THUNI NOJ GJR INTERSNTE PO JETOJNI JETEN O RINI BENI SA E SHUM QEF DHE MOS E VRITNI MENDJE kalofshi kndshem
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 16/06/2007 20:07:36
mirmbrema te gjithve .
o erisa ke dhene pergjije te sakte te pershendes
tia kalosh mire atje ku je.................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTONI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 16/06/2007 15:55:58
HE MO KU JENI JU SI JA KALONI SI MIRE ME HENDET MIRE JU PERSHENDS TE GJITHVE JU QE JENI JASHT SHQIPRIS A JU KA MARR MALLI PER SHQIPTARIN HJDE TUNG JENI ME TE MIRET BYEEEEEEEEEEEEE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 16/06/2007 15:41:35
Miredita te gjitheve
TAni per tju pergjigjur pyetjes tende ne qofte se i dashuri im do me bente nje gje te tille e para do me humbiste interesi per te per mua nuk do existonte me po nuk do e lejoja te ikte nga une keshtu pa marre te gjitha fyerjet qe ai meriton
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] (50) [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003