Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 6/100
(mesazhet 1411 - 1425 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 19/10/2008 23:59:20
Ti HEHEHE.nese mendon se KOSOVARET jane populli me injorant ne bote,atehere edhe ti je nje nga keta injorantet,se jemi nga njejti brum,keshtu qe te bie ta perqeshesh identitetin tend.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi gloria
NYC

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; FunWebProducts; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1)
 19/10/2008 23:18:47
mire jeni te gjithe? po shkruaja nja pesembedhjete faqe reseach paper dhe mu bene trute dhalle, thashe te dal njihere nga kjo nahije per nje pershendetje. ama pershendetjen e kam per bashkeatdhetaret e mire qe punojne studjojne, dhe nuk hahen me fjale banale neper internet. pra te gjithe juve shqiptareve te mire pershendetje!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi hehehehhehe

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 19/10/2008 21:38:54
dhe dicka tjeter desha te shtoj

dini te beni sex ju moj
sepse kisha degju qe skeni ide

femrat kur ti merrni mos i lini ne dore tjereve se turp per juve apo kshu mesuar ti ndani me shoke
Fillimi i faqes 
Dėrguesi agron voqiterna
rahovec

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 19/10/2008 21:35:00
nuk quhet maliq rakoveci
por quhet
mulla maliq hoxha nga rahoveci
dhe esht i njohur per poezit me te mira te bejtagjive ne kosov dhe shum njerz kan doktoruar ne temen e poezive te tij
Fillimi i faqes 
Dėrguesi heheheh

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 19/10/2008 21:18:19
NJe mesazh per gjithe kosovaret

Desha vetem te them qe jeni populli me i njorant qe mund te existoje
mjafton kjo ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Azemi
crete

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 19/10/2008 20:49:57
persh..te gjitheve....uroj te jeni mire te gjithe...kalofshi sa me mire..
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 19/10/2008 18:33:36
Faliminderit DURRESSHINAVLASH, te uroje gjithashtu cdo te mire ne jete ty dhe familjes tuaj.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 19/10/2008 02:15:38
Kosowar Gezuar dhe 100 vite sa me te lumtura gjithe ashtu te uroj fate dhe mbarsi ne cdo aspekt te jetes tende .Sot Eshte dita jote dhe shijoje sa me shume.
respekt nga Dshinovlash .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi KOSOWAR
Prishtine

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 18/10/2008 22:50:28
Pas neser kam ditelindjen,ndoshta edhe ndonjeri nga vizituesit e kesaj faqeje do me uron.
ju pershendes dhe ju deshiroj suksese te gjitheve.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi une ne fund pa ty

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)
 18/10/2008 21:18:37
po shkruaj ketu shiku qe asnje vend tjeter sme ka mbetur me shpresen qe te me lexosh
shpresoj qe po
dikur ishim nje, sot sna ka mebtur dicka vetem urrejte mes nesh. Tamma mes nesh qe gjithe mendonim qe kurre sdo vinte
po ja shiko dhe te neve erdhi ndoshta ngaqe u deshem shume dhe u zhgenjyem ku forca nuk kishim me. Ndoshta nuk u deshem aq shume s a te mbijetonim
nuk e di .Po di vetem ate acoma te dua nuk e di per sa do jete po perseri mendoj per ty acoma me shume dhe pse nje pjese eimja e di qe sduhet ta bej nuk aarij ti them jo ndjenjes se nuk me pyet .Cte them tjeter shpirt se di sa do me lexosh po duhej te shkruaja diku
Kisha nevoje ti thosha kto fjale .Mund te veprosh si te duash po nje gje ta dish ska qene kurre vetem faji im ke plot faj dhe ti
Te puth me mall
Te dua shume
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)
 18/10/2008 18:00:59
Pershendetje dhe nje mbremje te bukur ju uroj te gjitheve .
Respekt nga Durresshinavlash
Fillimi i faqes 
Dėrguesi stela
durres

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; MSDigitalLocker) Dėrgo Email
 18/10/2008 17:55:54
me pelqejn rubrikat qe ofroni do doja tema sociale ne lidhje me realitetin tone.shqetesim i madh eshte per mua e mikeshat e mia menyra e te sjellurit me femijet tane adoleshent.ju falenderojm
Fillimi i faqes 
Dėrguesi setki drizi
oxford england

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506) Dėrgo Email
 17/10/2008 23:14:14
pershendetje;;;; per te gjithe shqiptaret kudo qe ndedhen romeo drizin qe neser ka ditlindjen dhe 1000 pranvera te bukura love you xx xx xx xx xx x x x x x x x x
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 17/10/2008 19:29:33
pershendetje te gjithve
me vjen keq qe akoma nuk kan te mbaruar "injorantet" ne kete faqe!
si ky femija tba. pasi jam i sigurt qe me shum se 10 vjec nuk ka me. nuk dua te humb shum koh ti pergj. ketij .... se nuk ja vlen po doja vetem ti beja nje pyetje ku doje te dilje me ate deklaraten qe je burrels??? ok e zem qe je burrels po sa kilometra ne vij ajrore e ke burrelin lale?
ik o ... gjej vend tjeter te hapesh dhe rritu pak se ke ngel shum mbrapa

nje pershendetje x te gjith ju miqt e mi ne vecanti sallakun kalofshi sa me mir
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; .NET CLR 1.1.4322)
 17/10/2008 15:27:13
First thing i did not thing that ok(u was scared) i just thought well done it was nice to hear from u that Because u said we r Albanian and we should not fight. And hear this I Love Durres because is my city were i live now, but my blood is fucking Kuksian and always will be and people from Kukes if they say something they will do it u know ur self that don't u?. TBA i will fuck u over man u will see .
and u will say to me in face to face sorry but that will not happend this time i told u will fuck u over and i will . see u soon!!!!
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003