Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 51/100
(mesazhet 736 - 750 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] (51) [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 16/06/2007 00:36:35
pershendetje te gjithve gezohem ce jeni mir eja kaloni mir

erisa pershendetje putja ishte keshtu
nese ti dote telefonoje te dashurin tend po cete ket kaluar ca koh pa folur me te
nga pa mundesia.. e te pergjigjet ne ate menyr ce kam shkruar nje shkrim me par. si mund ta vleresoni ate njeri....xxxxx
ilda pershendetje
jo perte levduar veten po si djem shqiptar shtir ti gjesh kun sepse jan per gjdogje se i perballen gjdo situate. epo jan edhe njecikes mashtrusa por jooooo shum okej
e ndersa vajza e kam then shum her edhe do e them gjithmon se jan femrat me te mirat ne bot, por ka edhe nga ata .....ce sjavlen fare
po te rrembeje lumi dote lage
e sadoce te sejelle praseprap ne nje breg te ncjerr
por pote rrebeu dashurija e nje femre shqiptare nuk i dihet se ku mun te ncjerr
ndoshta mund te tretesh fare,
se te dashuroj me gjthemer.? jo plotesisht por me teper ta iponojn ce te dashurohesh marrzish pas tyre.
naten cete gjithve nje gjum te embel
se mua me duhet te iki nepun
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTONI MIRDITORI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 15/06/2007 16:05:22
JU PERENDES TE GJITHVE PA PERJASHTIM
JEMI KOMBI ME I MIRE NE BOTE TUNG
Fillimi i faqes 
Dėrguesi D.shinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 15/06/2007 12:31:11
Inspektorja mos u merzit se nuk para e kemi kaluar dhe ne te tjeret per here te pare kursin keshtu qe rradhen e 3'te e kemi marr.Gezohem qe shkruani perseri ketu ju pershendes.
Bionde si jeni mire!! ju pershendes x
Eda london qa bohet andej nga Londra mire ju pershendes.
Femer shqiptare ku je moj cik nuk para degjohesh shume keto kohet e fundit shpresoj qe te jeni mire ne cdo aspekt pershendetje nga ana ime x
sir land durrsaku kohe pa u degjuar po dhe i pa harruar nje pershendetje nga patrioti yt D.shinavlash
Elton shijaksi pershendetje
Rose pershendetje x
ilda pershendetje dhe gjithe te mirat x
gjithashtu dhe gjithe ju te tjerve qe shkruani ketu ne kete faqe ju uroj nje fund jave te kendshme dhe argetuse.
Res... nga D... shinavlash .

Doja te pershendesja me nje kenge gjithe vajzat shiptare Titulli kenges "" FEMER SHQIPTARE""nga ARTA BAJRAMI .
ENJOY THE WEEKEND GUYS BYE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Inspektorja
UK

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 15/06/2007 12:11:53
Pershendetje o ylla Shqiptare!

Ne radhe te pare ju falenderoje me gjithe shprit per te gjitha pershendetjet. dhe kur nuk kame pat mundesi te shkruaja te gjitha i pershendetjet i kame lexuar me buzeqeshje. sote kame praktiken e makines dhe ndihem shume e friksuar, javen tjeter do tju them nese dal me sukses.

ilda,
eda-london,
durreshinavlash,
bionde,
femer shqiptare,
elton shijaksi, dhe shume te tjere ju uroje nje dite, dhe nje fundejave shume te bukur
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTON MIRDITORI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 14/06/2007 21:04:26
olaaaa SI JA KALONI MIRE JENI QA PO BENI JENI TE PA PAME PER ZOTEN JEMI ME TE MIRET NE BOTE DHE JU PERSHENDES TE GJITHVE ME KENGEN FITUESE TE TOP FESTIT JENI YLE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi DANIEL
TIRANE

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/06/2007 16:53:21
PERSHENDETJE MENDOJ SE KENGET JANE YLL FARE DHE SE KENGETARET KANE BERE MAKSIMUMIN E TYRE I PERGEZOJ TE GJITHE DHE SUKSESE JU PUTH TE GJITHEVE
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTON MIRDITORI
MILANO

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 14/06/2007 14:50:36
EUUUUUUUUUUUUUUUU JU PERSHENDES TE GJITHVE NE VEQANTI DJEMT SI JENI SI JA KALONI NA MYTI MERGIMI MORE 6 VITE PA E PA SHQIPRIN ME SY NA IKU TRURI FARE NEJSE JU PERSHENDES TE GJITHVE DHE ISHALLA TAKOHENA TE GJITH KETO QE SHKRUAJME NE SHQIPERI BEFSHI QEF SE JEMI ME TE MIRET NE BOTE TUNGGGGGGG
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6
 14/06/2007 02:20:29
Mirmbrema dhe pershendetje per te gjith ckemi si ja kaloni mire keni cene ju uroj nga zemra ce te jeni te gjith mire si nga shendeti familia dhe punet .pershendetje te vecanta nga une kan ERSA ,KLODIANA ILDA , TANI , BIONDIA , ALTINI DHE .JU uroj nga zemra te gjitha te mirat e kesaj bote shendet dhe suksese ne familjet dhe jeten tuaj kudo cete jeni . Me respekt nga miku juaj Skenderi ,Athin . KURSE per ne fund d o pershendes zemren time Angjelen dhe ithem se e dua shum . JU UROJ TE GJITH SHQIPTAREVE KU DO CE NDODHEN JET TE LUMTUR DHE PLOTSIM TE TE GJITHA DESHIRAVE PACI FAT DHE SUKSESE NE JETEN TUAJ . ME SHUM RESPEKT DHE NDERIM TE MADH NGA BASHKATDHETARI JUAJ SKENDERI ,ATHIN .URIME URIME NJE NATE TE BUKUR PER TE GJITH .CIAOO .////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 13/06/2007 21:09:38
Pershendetej Durresshinavlash, Bionde Erisa, tani , Altini , angela athens, Elton, Valbona te te rroj djeli dhe me jet te gjat.O djem mos i shani vajzat
Se nuk eshte mire
te rrallta jan ato goca
qe per djemte skan meshire
Djem mos e quani veten qelibar
Se dhe ju beni gabime
jeni per tu vrar.
mbase sju vin mire
"djemet jan te mire"
vetem vajzat fajsoni .


bye
Fillimi i faqes 
Dėrguesi valbona
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 13/06/2007 19:21:25
mir mrama te gjithve .me daten 17 pagzoi dialin.jet te gjat te gjith femijeve,e gjithashtu lumturi
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTONI
ITALY

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/06/2007 18:56:19
erisa flm per pershendetjen po ato mendime nuk jan te mijat jan te shkrimtarve te mdhej ne bate nejse un te pershendes qe me pershendetedhe te uroj ti a kalosh super te besh qef byeee un jam i ri she nuk i di por ju pershendes te gjithveeeee ELTONI adresa ime eshte eltoni-@hotmail.com
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 13/06/2007 13:51:49
Nje pershendetje dhe nje puthje per te gjithe sa shkruani ketu

Nje pershendetje per ty Elton qe qenke i ri ketu ne sit te uroj mireseardhjen dhe te kalolofsh mire ketu me ne dhe pse ai mendimi yt nuk me pelqeu fare po si i ri do e pranoj ashtu hahaha


Pershedetje per ty Tani ckemi si ke qene si ke kaluar ike munguar kesaj faqe ka dite qe nuk ke shkruar
po te them te drejten nuk jam e sigurte si mund te kem kuptuar cfare ke dashur te thuash me pyetjen tende se di sa e kam kuptuar ndaj si pergjigjem dot


Nje dite te mrekullueshme per te gjithe ju kalofshi si te ju deshiroje zemra juaj
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 13/06/2007 13:19:14
Zoti ju bekoft te gjitheve !!

Pershendetje per
bionden
kacurrelsja
eda london
ilda
femer shqiptare
rose
papirus
elton shijaksi
dhe shume e shume te tjer .
res.. nga D.. Sh...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ELTONI
italy

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 13/06/2007 13:10:46
ouuuuuu ouuuu sa coold qenka ketu per mua eshte e pare qe shkruaj ketu po si jeni nje here si ja kaloni kush foli per dashurin .... ta marr vesh une ?? PO TA DINE TE GJITH SE QA ESHTE ZHGENJIMI ASNJE NUK DO TE DASHUROHEJ::por fajet me te mdhaja i kane femrat se nje shkrimtar i madh rus ka thene ,.FEMRAT JANE MBETURINA TE DOMOSDOSHME.. jo per fyerje nejse..... uroj tia kaloni super mire me njeriun e zemres jo si me ka ndodhur mua.............. kush te doje te me shkruaje ne email eltoni-@hotmail.com ju pershendes te gjithve jeni fantastik te gjithtung
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 13/06/2007 01:58:35
pershendetje te gjithve e ju uroj te kaloni caste te kendshme

e ju falenderoj ce sme keni harrua
perte me pershendetur mua ju pershendes te gjithve

ca dit te bukura i kish fillimi
shum puthje e percafime
sa i thonim jeri tjetrit
se ste ndan asgje nga jeta ime

por keto caste shum shpejt i harrove
thell ne zemer dashurin e helmove
po perse vall ,e nese u mashtrove
vall ti nga pasurija u verbove
jet mete bukur ne pare shijove
dhe jeten time e harrove
e fjal ce ja the zemres ti i mohove.

eh keshtu cenka jeta meshum rrena sete verteta.

me falni desh te ju bej nje pytje nese keni mundesi ti pergjigjeni

nes ju dote telefononi te dashuren/ tedashurin ce sikeni dhen fund lidhjes tuaj e mizis ret ce ti degjosh zerin
e teju pergjigje alo ,e ju ti thoni a po me nje nga zeri ,ete thot jo edhe sme intereson ta di se cili/cila je,e te mbyll telefonin,e i bije perseri perti treguar se kush je ajo/ai te pergjigjet ne nje menyr banale
prsh erisa,skenderi,ida etjer--
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] (51) [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PĖRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003