Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 52/100
(mesazhet 721 - 735 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] (52) [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi ALTIN
ITLIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 12/06/2007 14:10:24
pershendetje te gjithve
kisha per te then dicka

ne radh te par urrej ligjigjin dhe ne radh te dyt urrej femrat shqiptare se jan ber shum mendje madhe kush edi cfar kan se kan ikur ne vende te jashme dhe sna e varin fare neve cunave shqiptar
vajza mos kujtoni se coni jet te gjat me evropjant se me shum se nje vit nuk ju mbajn dhe ca vajza kan ber edhe femi me evropjant po ne fund i kan len si viktima ne rrug
vazhdoni se cdo gje do shkoj ne vendin e vet
edhe un kam 15 vjet ne itali por kurr nuk dua te rrri me nje italiane
por jam munduar te lidhem me nje shqiptare
VAJZA KTHENI KOKEN MBRAPA SE DO BEHENI PISHMAN POR DO JET SHUM VON CDO NJERI NE FUND KA SHKUAR TEK VENDI I VET KU KA LINDUR MOS NA SHISNI MEND ME KETA EVROPJANT PRANDAJ MOS KUJTONI SA KENI KAPUR BOTEN ME DOR SE NE PER KETA JEMI SI QENT E KETYRE OK ZEMRA KUJTOHUNI SE ME TE VERTET KUR SHQIPTARI DEL NGA ZINXHIRI TE HA POR KUR POR KUR I VJEN OREKSI PER TE HENGUR KETHET PERSERI NE ZINXHIR ,EDHE JU KESHTU DO MESONI
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 12/06/2007 13:22:29
miremengjesi te gjitheve
nje dite te shkelqyer per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi qufii

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Dėrgo Email
 11/06/2007 23:54:58
tung linda hej po me vjen shum zor met than diqka .ndashta befasohesh nukedi por ke mujt me me vrejt qe jam mundu shum here a met than ajo pore sho se nuk kom tjeter rrugdalje jam ibinder se me kupton dhe keshtu mamir po ta them vet se sa me ta than dikush tjeter se heret apovon ke me kuptu vetmos mendo se per mu esht letë edhe pome vje shum keq me ta than sy me sy po duesh me dit se BABADIMRI NUK EGZISTON hahahahahahahaha Tung Qufi Prishtin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi 1

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; YPC 3.0.0; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 11/06/2007 23:34:08
pershendetje te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen ju uroj gjith te mirat e ke saj bote ti shijoni ju ok jeni shume te mire te gjithe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 11/06/2007 23:10:55
HEY PERSHENDETJE MIQE!

Pershendetje Durresshinavlash mire jeni? e po me qe nuk e dije qe je king edhe uen te vura ne djeni haha bej shaka ,,, foton tende e kam par tek
webalbania ,,ok te uorj te kalosh kencem .
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 11/06/2007 17:56:46
Mirmbrema te gjthe u qe shkruani ketu ne kete faqe .
Ilda flm per fjalet po vertet nuk para e di se jam aq king sepse nuk mund te vlersoj veten po me pelqen kur te tjeret flasin per mua ajo eshte e gjithe ne veten time .
Ilda me then te drejten nuk para kam shkruar shume keto kohet e fundit sps kam pasur shume pune prandaj po vertet me vjen mire qe dhe ju shkruani ketu.
Pershendestje nga ana ime po ku e keni pare ju foton time .
Bionde si jeni ju mire si po ja kaloni andej nga gjenova ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat gjitheashtu pershenes ...

Roze
sir land durrsakun
elton shijaksin
cunat nga shijaku
ivo shijaksin
eda london pershendetje
inspektorja
papirus
dhe vertet nuk me vijn te tjeret ne mendje po te pershendetur jeni te gjithe nga ana ime .
Res nga durresshinavlash
Fillimi i faqes 
Dėrguesi lili
ne austri

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 11/06/2007 13:29:18
tung lii si po kalon deshta vetem te prshendes
Fillimi i faqes 
Dėrguesi .....

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 11/06/2007 06:53:38
Hajde, hajde,
ti mos flij,
ket' zemer prape do ta genjej

Kaloj ne rruget e gjata
shikoj pemet e larta
kete histori pata
harroj kohet e arta

S'e di pse kaq kohe pata
udhetim në rruget e gjata
qendroj nuk mund te vrapoja
historine time kujtoja

Nje dru rrugen ma priste
nje tjeter endrren ma vriste
nje djall ne vesh me fliste
nuk po kaloj dot jo...


Hajde, hajde, hajde
ti mos flij
ket' zemër prape do ta gënjej

S'e di pse kaq kohe pata
udhetim ne rruget e gjata
qendroj nuk mund te vrapoja
historine time kujtoja

Nje dru rrugen ma priste
nje tjeter endrren ma vriste
nje djall ne vesh me fliste
nuk po kaloj dot jo...

Kaloj ne rruget e gjata
shikoj pemet e larta
kete histori pata
harroj kohet e arta

Nje dru rrugen ma priste
nje tjeter endrren ma vriste
nje djall ne vesh me fliste
nuk po kaloj dot jo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ......

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 11/06/2007 06:17:01
Even if you love me
Even if you remember me
I don't have you anymore
You're so far away
Wherever you are
In another route

Don't dream of me
Don't ask if I live
Don't love me
If you're not here
Don't desire me
Don't ask if I live
Don't love me
If you're not here

Don't love me
If I don't know
Everything is you
You are the breath
I can't take
I don't have a life anymore
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
athine

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 10/06/2007 23:05:57
mirbrema
pershendes te gjthe me perjashtim ata qe nuk i pelqej ketu.
agoustin jam shume mire sot bera banion e pare.ishte shume bukur po platzet e athines skane ndonje krahasim ne ato ke je ti ne qefalonia.

te kaloni nje nate me endra te bukura edhe shpresoj atje qe jeni te jeni te lumtur.
angela athens
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Agustin

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3 Dėrgo Email
 10/06/2007 19:31:24
mirmbrema te gjithve mir jeni shpresoj te jeni mir ju uroj pushime te mbara kete vit e te kaloni sa me bukur Angjela mir jeni shpresoj te jesh mir dhe tkalosh bukur kete vit dhe ju pershendes tegjith juve fansave te kesaj faqeje gjithashtu gjith shqipetaret kudo qe jan cao............................
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 10/06/2007 17:43:37
Pershendetje !!!
Tani te ben zemra te shkruash ne kete faqe te pakten atmosfera eshte shume e lehte pa fyerje e sharje dhe mbi te gjitha shkruhet gjuha e embel shqipe .
More bruni po sa bukur shkruan mor cun dhe thua pastaj qe nuk di te shkruash poezi ?
Nje perqafim miqve te mi te vjeter te kesaj faqe dhe nje puthje vajzave te kesaj faqeje .

SA VONE U KUJTOVA TE FALJA DASHURINE
TANI E FRIKESUAR PERBALLEMI ME MERZINE.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi aldo
milano

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 10/06/2007 16:24:41
jeni te mrekullueshem pershendetje te gjithve!!!!!!!!
Fillimi i faqes 
Dėrguesi tani
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)
 10/06/2007 16:07:43
hei pershendetje te gjithve gezohem ce jeni mir eja kaloni mir tegjith

as kush nuk te pyt se kush ishe vec kushje je
nuk duan ta din cka kishe vec cka ke
te kaluaren harrojeni erdhi koha me jetu ne ket gjenje ripranoje gjdogje ka ndryshu
ec me kohen o rini mos i lerni buzet te ftohen pa dashurin
nese sot nuk dashurohesh neser do pendohesh
dashurin tende te vjetr ta merr dikush tjeter
. . . . . . . . . .
pershendetje te gjithve
ja kalofshi ashtu si u deshiron zemra
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ilda

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)
 10/06/2007 15:57:33
Pershendetje..........
Boinde
Erisa
Angela athens
Klodeta
Skenderi
Bruni
papirusi
Durreshinvlash
Shtiza
Mira
Inspektorja
Eda london
Elda kanada
Elton shijaksi
Azemi
Sallaku
Femra shqiptare
Roze
Festim
Ardi
Altin
kuksiani
Edi nga kuksi
Etj etj...
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] (52) [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003