Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 53/100
(mesazhet 706 - 720 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] (53) [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi Klodetta

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 10/06/2007 13:19:00
mirembrema te gjithve ju qe shkruani ne kete faqe,,,,uroj nga zemra te jeni mire dhe te kaloni sa me mire,,,,persh...Ilda,bjonden,miren,shtizen,kuksianin,dhe te gjitheve qe nuk po i shkruaj emrat tani,,,,,natene e mire dhe mire u degjofshim,,,,,kush eshte ne shqiperi te mi beje te fala atdheut.....se me ka marre malli per krujen sidomos,por dhe per qytetet e tjera te mrekullueshme qe zene nje vend ne zemren time larg dhe pse jam larg tyre,,,,ciao se shpejti...
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/06/2007 23:32:29
mirmbrema te gjithve!
me behet qejfi kur shikoj qe miqt e vjeter te kesaj faqe ato qe me shkrimet e tyre i japin bukuri kesaj faqe. me ne krye bionden qe i jep mebelsi kesaj faqe me poezit e shkrimet e saj.

dashuroj tek ty
gjerat e largeta
dashuroj tek ty te pamunduren
hyj ne syt e tu si ne nje pyll
plot me drit dhe jam i uritur i merzitur
kam epshin e gjyetarit x te ngren mishin tend
dashuroj tek ty te pamunduren
por jo deshperimin
dashuroj tek ty.... te dashuroj pa fund..........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi shok
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/06/2007 23:21:03
mirmrama te gjith
nuk kam shkruar ka 2 vjet ne kete faqe sepse nuk kam pas shum kohe
paska njer te ri , ku e kam london g dhe lona
ej ju per shendes shum
dhe ju te rinjte e kesaj faqje
Fillimi i faqes 
Dėrguesi korabi
prishtin

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 09/06/2007 22:36:19
I pershendes gjith shqiptare kah jan
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bg
London

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 09/06/2007 21:24:36
hi all dua te pershendes te gjithe vajzat shqiptare kudo qe jane vecanerisht ato ne londer byeeeeee
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 09/06/2007 16:28:29
Mirdita te gjitheve kudo qe jeni me urimin qe te kaloni nje fund jave te bukur .
Ej Ardi me vjen keq po te them qe nuk kam shpirt te humbur per asgje kam gjithcka nga kjo jete ,ndoshta Zoti me ka dhene me shume se cduhet e cmeritoja.Keto gjera qe shkruaj jane thjesht fjale qe duart e cdo vajze te dashurar formojne poezi .

Kur loti mall te sjelle ne sy
dhe ndonjeher te ndihesh i trishtuar
mendo sikur une jam me ty
dhe buzet qe belbezojne lehtas
-Une te dua
Pershendetje per te gjithe miqte e mi te kesaj faqe
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/06/2007 15:26:50
mirdita te gjithve ju uroj nje fund jave te kendshme o genova si po ia kalon paske nje shpirt te humbur ....te per..........
Fillimi i faqes 
Dėrguesi erisa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)
 09/06/2007 15:13:07
Miremengjesi te gjitheve
nje fundjave sa me te bukur per ju
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 08/06/2007 21:45:54
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni me shpresen qe t ekeni kaluar nje dite te bukur pa probleme.
Pershendetje Ilda te uroj qe te jesh mire si ti dhe familja jote.
Ej Altin me vjen keq po nuk eshte per ty ajo poezi po deshe mund t akushtoj virtualisht .
Te falenderoj Ardi per komplimentin po jane thjesht vargje qe dalin nga shpirti.
Pershendetje te gjithe djemve te lezhes .

Ne krahet e mi kam boten ne syte plot shkelqim,ne buzet e nxheta kam ngrohtesine e afshit te eres ,ne zemer qe loton dashurine e cmendur per ty .Me mungon ah sa me mungon ti ....
Naten e mire te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi www.????.com

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 08/06/2007 21:45:03
mirmbrema miq ne vecanti angela me behet qejfi qe ke filluar te shkruash ne gjuhen ton te embel shqip
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 08/06/2007 20:05:17
mirbrema pershendes te gjithe
pershendes vecante klodianen qe eshe humb keto dite
ilden usa qe eshte nje goce shum shum e respektieshme
altinin italia
erizen qe ka te shkruaj shume dite ketu
edhe te gjithe qe lexojne jete faqe
dhe ata qe kane disa ankesa per gjuhen.
ne fund lej nje zemer qe me ben jeten me te bukur skenderin athin qe shruan per te tere dhe mua me haron.
te keni 1 nate te bukur me shume shume lumturi.
skeni me ankesa sa shkon mesoj me mire shkip.
angela athin
Fillimi i faqes 
Dėrguesi almejdo
itali

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 08/06/2007 16:38:32
o bionde ku je mo lale pershendes te gjith lezhjanet kudo qe jan nga nje lezhjan qe luan futboll ne itali
Fillimi i faqes 
Dėrguesi skenderi
athina

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.10) Gecko/20050716 Firefox/1.0.6 Dėrgo Email
 07/06/2007 22:39:56
M irmbrema dhe pershendetje per te gjith ckemi si ja kaloni mire keni cene , ju uroj nga zemra cete jeni sa me mire si nga shendeti familia dhe punet paci fat lumturi dhe begati ne jet .pershendetje te vecanta nga ,Ersa Tani Koldiana Ilda dhe ju uroj nga zemra te jeni.mire dhete na shkruni nga nje here se na behet cejfi kur ju lezojme se na mungoni shum .,paci fat lumturi dhe suksese ne jeten tuaj kudo cete ndodheni me respekt dhe nderim miku juaj SKENDERI ATHIN .PERSHENDETJE per te gjith pa perjashtim ju uroj nje nat te kendshme dhe neser nje dit plot mbarsi dhe sukses me nderim dhe respekt nga miku juaj S KENDERI ATHIN ..////
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) Dėrgo Email
 07/06/2007 22:20:53
o.genova ti shkruanke poezi te bukura me pelqeu shume ajo poez.......jote por un te uroj gjum te embel .naten emire.....
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Ilda
usa

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; YPC 3.2.0; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727) Dėrgo Email
 07/06/2007 21:04:54
Hey Pershendetje!

Pershendetej bionde ckemi si po kalon ti ? po me goce gjysha me ka vdek jo mami qoft larg ajo dite mos ardhete kurr per mua,,,, gjithsesi gabimi ime duhet ta kisha then qe ne fillim gjyshja ,,te falenderoj shume per pershendetjen yllo.

Pershendetje Bruni ckemi mo si ke qen ti ? gezohem qe po shikoj qe po na shkruan serishte ne kete faqe se na ke munguar me shkriemet e tua.

Pershendetej Durreshinavlash ckemi si je ti king? po te them king se vertet e meriton ishe shume simpatik te fotoja qe kam par ,,,flm per pershendetjen dhe na shkruaj sa me shpehs ne kete faqe mos harro shoqerin e vjeter,,, kalofsh kencem.

Pershendetej Angela athens ckemi si je ti bukuroshe? te uroj gjith te mirat.

Pershendetje Atlin
Pershendetje shtiza
Pershendetje eda london
Pershendetje mira
Pershendetje Erisa usa
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] (53) [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003