Faqja Kryesore  >> Libri i Përshtypjeve
Shkruaj njė mesazh
Faqja 54/100
(mesazhet 691 - 705 nga 1500)
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] (54) [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit
Dėrguesi NUK I DIHET
DIVJAKSI-ROMA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30)
 07/06/2007 18:40:48
O BIONDE SA POEZI TE BUKUR KE BER.JU PERSHNDES TE GJIDHEVE KU DO QE JENI JEMI NJI VEND I VOGL DHE NA NJOHIN TE GJITH.CIAO.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi NUK I DIHET
DIVJAKSI-ROMA.

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30)
 07/06/2007 18:27:12
O LALE SI NUK KHTEVE PERGJIGJE SE PO TE PRISJA TAKOHEMI NGA VENDI JOT.CIAO.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALTIN
ITLIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 07/06/2007 18:20:48
bionde te bej komplimentet e mija per pojezin te bukur dhe ishalla te jem un aji person
ciao a tutti un biacione dolce alle ragazze
ciao na shkruani se qefin na beni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi biondia
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 07/06/2007 17:54:44
Gjumi spo me merr per ty po mendoj nuk e di as vete pse te dashuroj!
Trupin tend lakmoj syte e tu adhuroj buzet e tua gjithmon dua ti shijoj dhe pse mundohem ......ah nuk mundem te harroj.

Nuk ka nate te qete per nje shpirt rribel
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 07/06/2007 15:04:17
te uroj sonte nje nate te bukur pa trishtima .nje nate ashtu sic deshiron vete te per... ,,,,,,
Fillimi i faqes 
Dėrguesi Durresshinavlash
uk

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 07/06/2007 14:53:26
Pershendes
Bionden
femer shqiptare
ilda
roze
ivo shijaksi
eda london
inspektorja
elton shijaksi
dhe shume e shume te tjere.
Res nga D.shinavlsh
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 07/06/2007 14:30:18
Mirdita Ardi nuk me kishte zene gjumi thjesht sepse ishte nje nate e keqe ketu me shi nje nate qe me sillte melankoni mendime te trishtuara dhe e vetmja menyre per te hequr kete trishtim ishte te shkruaja .
Fantastike ......eshte nje fjale e madhe te falenderoj .
Pershendetje te gjitheve
Fillimi i faqes 
Dėrguesi denjero
london

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 07/06/2007 14:17:17
mirdita te gjithve si po ia kaloni dua te per...angelen nga athina ....ju uroj nje dite te kendshme .......
Fillimi i faqes 
Dėrguesi EDI
GJERMANI

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; de; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4
 07/06/2007 09:01:50
Mirmengjes te gjidhve ,ju lutemi mos perdorni fjale te huja si greqisht apo te gjuve te tjera,se gjuha jone eshte me e bukura per ne Shqiptaret ,dhe do jete gjithmon .Ju pershendes nga Gjermania
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4 Dėrgo Email
 07/06/2007 08:51:23
mirmenges te gjitheve pa perjashtim
vecante klodianes ildes nga pogrageci i bukur.
nje shume shume te embell kalimera tek zemra ime qe e dua shume le me coj pak nevrat.

te kaloni te gjith 1 dite te brekullueshme
dhe fat.
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ardi
londer

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 06/06/2007 23:21:56
moj gjenova akoma se fjetur moj goce .....................////////..........///////.........je fantastike
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bionde
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.30; InfoPath.1)
 06/06/2007 23:18:01
Mirmbrema te gjitheve kudo qe jeni .
O Ilda po me ngrive gjakun moj goce mendova se ishte MAMI jo GJYSHJA dhimbja per humbjen e gjyshes e kam provuar eshte e keqe po nuk do arrij kurre ta mendoj humbjen e mamit nuk besoj se do kete dhimbje me te madhe .Nuk eshte se me vjen mire qe te ka vdekur gjyshja po do te me vinte me shume keq po te ishte mami ,gjyshja e ka bere jeten e saj dhe kjo eshte jeta te gjthe nje dite do vdesim .
Nje eprshendetje miqve te mi
bruni ,sallaku,durreshinavlash ,
dhe vajzave te kesaj faqe nje puthje te madhe ciao
Fillimi i faqes 
Dėrguesi bruni
genova

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
 06/06/2007 21:38:18
mirmbrema te gjithve!
pershendetje sallaku flm x unrimin qe me kishe ber. te uroj edhe un gezuar ditelindjen edhe 100 vite te tjera fat & lumturi ne jet ty dhe familjes tende

ciao ilda me erdhi keq x hymbjen e gjyshes ngushellimet e mij

nje perqafim x embelsiren e kesaj faqe biondes genova

nje pershendetje te madhe x te gjith miqt e tjer te kesaj faqe qe nuk mund ti persh.. te ter me emra ciao ciao me respekt bruni
Fillimi i faqes 
Dėrguesi ALTIN
ITLIA

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322) Dėrgo Email
 06/06/2007 16:10:01
pershendetje te gjithve
angela me vjen keq per ate qe te ka ndhur por se kam kuptuar mir tani cfar ke humbur ishalla mos te jet vdekje se te gjith te tjerat rregullohen por cfar te them vellaj me shum bej durim se durimi kurr nuk ka humb ok mos u merzit
nje persendetje per klodjanen flm shum per respektin te uroj te jesh mir dhe fat
nje puthje te gjithve atyre qe me duan dhe i dua ciaoooooooooo
Fillimi i faqes 
Dėrguesi angela athens
ATHINE

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.8.1.4) Gecko/20070515 Firefox/2.0.0.4 Dėrgo Email
 06/06/2007 15:04:48
pershendes te gjithe
sot humba nje njeri qe e doja shume,seshte me ne jet edhe ajo qe i them atje qe shkon te jet i lumtur.lumturin qe nuk gjeti ketu ta gjej se i meriton.dhe ne qe na le pas te kete durim se do takohemi nje dite.se cdoo njeri ate perfundim ka.dhembja kurr iken nje njeriu jot qe dikur kishit kaluat nje daashuri te madhe jane edra qe skojn ne paradise.
do te mbaj mend ne gjjithe jeten.
na me prosexis apo kei pou pas opos panta.
i agapi pou eixame kapote tha einai odigos jia mena
jeta eshte shum e vogel dhe eshte kaq e genjeshter qe sot jemi dhe neser nuk jemi. te roni sa me mire se luturia eshte caste momente te bukura per cdo njeri.
angela athin
Fillimi i faqes 
Faqja Faqja e Parė Faqja e Kaluar [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] (54) [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] Faqja Tjetėr Faqja e Fundit

PƋRSHTYPJET  ::  KUSH JEMI  ::  KONTAKTO  ::  FORUM  ::  CHAT

Albanian Network Group - 2003